2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hepimizde aynı şeyler canım da ne yazalım bnm ikinci hamileliğim 10 yaşında kızım var 10 sene sonradan bidaha yaptım işte buda kız gibime geliyor
Merhaba hayırlı olsun.Bende 4haftalik hamileyim.Bende çok heyecanlıyım cinsiyeti konusunda Rabbim gönlünüze göre verir inşallah

Merhaba hayırlı olsun.Bende 4haftalik hamileyim.Bende çok heyecanlıyım cinsiyeti konusunda Rabbim gönlünüze göre verir inşallah
Saol canim teşekkür ederim sanada hayırlı olsun evet içimden kız geliyor hep anneler hissederler diolar ama nasip ellleri ayakllari düzgün sağlıklı olsun da fark etmez .. 4 haftalık olduğunu doktor mu dedi canım yani betan kaçtı öğrendiğinde ben bu değerlerden bir şey anlamıyorum

Aranızda sigara kullananlar var mı hanımlar ? Yada hamile olduğunu ogrendikten sonra bırakanlar

İnşallah canım benim.Cuma günü 147 çıktı beta.Hemen hemen 4haftalik dedi.Cuma günü yeniden gidip kese ye bakacam o zaman ne kadarlık olduğunu ogrenebilirim

Dr bana sigara dumanından bile uzak dur dedi ,ben kullanmıyoru

İnşallah canım benim.Cuma günü 147 çıktı beta.Hemen hemen 4haftalik dedi.Cuma günü yeniden gidip kese ye bakacam o zaman ne kadarlık olduğunu ogrenebilirim
Hım aynen o zmn bnmkide 3 buçuk falan vardır o zmn ..vala ben günde iki paket içen biriydim bıraktım şükür 🤰öğrenir ogrenmez

Siz hangi tarafta hissediyorsunuz yöne göre ne anlaşılıyor merak ettim .. bende bütün yazilari okuyup duruyorum cuma günü kan vericem tekrar zaman geçsin dye okumadigim başlık kalmadi😇
Valla öyle sormayın ben daha görmedim ki ama sağda düşünüyorum çünkü arada batma oluyor sağda

Kızlarr merhaba bende inşallah haziran annesi olacağım galiba 🙈 bugün kan verdim değerim 2217 çıktı 5 günüm geçti Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏🏻🤗

X