2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
İyi akşamlar. 6+3 yetim. Yarın kalp atışı için gidecektim ama az önce ütü yaparken akintida kan vardi. Gün boyu okulda evde ayaktaydim. Devam ederse doktora gideceğim. 😣
İnş devam etmez benimde 6+0 larda olması lazım 3-4 gün lekelenmem oldu kahve ve açık renk bir sorun olmadı ilaç kullanıyorum devam etmedi

Benimde ilk gebeligimde aynısı oldu doktor bebek yok kalp atışı yok kürtaj dedi agladm ister istemez sonra başka doktora gttm bebek var dedi kalp atışı bekledik ama inanın aclee etmemek gerekmiş beklemek lazım şimdi oğlum üç yaşında ya ozaman kürtaj yapsaydı düşünmek bile istemyrm
Evet canım ben çok erken ogrendım vucudumu çok iyi tanıyanlardanım ve döllenmeyi bile hissettim sağ kaşıkta yerleşmeyi herşeyi ondan erken öğrenmek iyi değil insan merak ediyor 9seneden sonra ıkınci herşeyi ilk gibi yaşıyorum oğlumda küçüktüm hiç bilmemişim rabbım hayırlısı versin 🙏

Hatta ıkısının ultrasonlarını bile karşılaştırdım😂🙏❤️ Ultrasona göre solda olursa erkek bende tuttu ilk oluşurken sagda kız diyolar o teoriye göre bu mınıgım kız olcak saglıklı olsunda gercı ama tutuyo bu teori arkasaslarımda böyle erken öğrendi alttaki oglumun üsteki şimdiki bebeğimn
4887FE8D-1ABF-4A83-968D-F5FE44EE6492.jpeg

Canım 6+3te gittim doktora sadece kese ve yolk gözüktü ne bebek ne kalp atışı yoktu. Diğer gün acillik olunca hem bebeği gördük hem kalbini duyduk bir gün sonra oldu düşün
Belki şuan bile gitsem gorebilecem, dr tedbir amaclı ileri tarihe aldı muhtemelen, neyse daha iyi, iyice büyümüş olurlar, heyecan var ya herşey hemen olsun istiyoruz, eşim diyorki cinsiyetler belli olur belki, olmazmi ilerde seçeceği meslek bile bellidir simdiden dedim 😂

Bana da doktor progesteron yazdı dün. Daha baslamadim.bu gece baslayacagim. Yan etkileri oldu mu sizde?
Ben vajinal olarak kullanıyorum, 12.haftaya kadarda kullanicam, ilaçların hepsinden tiksindim, sürekli peçete koyuyorum camasirima, 2 3 defada akıntı şeklinde atıyor, hayırlısıyla 12.hafta gelseydi ilaçlardan iğnelerden kurtulsam diye dua ediyorum

Tamam o zaman hanımlar bende vajinal kullanayım. Doktorda bana ister alttan ister ustten kullanabilirsin dedi. Yalnız sabah fitili koyunca ne kadar yatiyorsunuz. Reçetede sabah akşam yazıyor cunku.Benim çok yatma imkanım yok. Komşumun bebeğine bakıyorum.
Yarım saat yatman gerekiyor canım, ve kalınca peçete koy çamaşırına 3 4 saat sonra 2 3 defa da geri atiyor, sıkıntı yaşama

Canım ben ilk kullandığım zaman tam yapamıyordum ilaç kendisini atıyordu tuvalete gittiğim anda. Sonrasında biraz daha ittirip yaptım ayağa kalkıp işimi falan yapıyorum hemen.bu aralar öyle ilaç kendisini dışarıya atmıyor . Bir de canım ben hep ayaktayken fitili itmeye çalışıyordum zor oluyor bunu son zamanlarda keşfettim ilacı biraz suyla ıslatıyorum uzanıp bacaklarımı açıyorum öyle daha rahat gidiyor ileriye
Canım bende kullanıyorum, yatarak koyman gerekiyor ve ilacı taktığın aleti ite bildiğin kadar ileri itip birakman gerekiyor ve yarım saat mutlaka yatman gerekiyor, bana bu şekilde sıkıca tembih ettiler, hemen ayağa kalkma dediler

Hayırlı sabahlar hanımlar. Bi sorum var. İdrar yollarında enfeksiyon vardı. Doktor zimaks antibiyotik verdi. Gebelikte sakıncası yok dedi. Benim 2 gündür makatimda kaşıntı başladi. Hani böyle kıl kurdu olurda kaşınır ya öyle gibi. Ben gaitada birşey göremedim. Nasıl tatlı kaşınıyor. Böyle bir durumla karşılaşan varmı. Acaba antibiyotik ten mi oldu. ?

Günaydınn kızlaarr 😇 Bugün kalp atışına gidicekler hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Benim bulantılar birgün yoğun bir gün az böyle olan var mı aranızda ya

Canım bende kullanıyorum, yatarak koyman gerekiyor ve ilacı taktığın aleti ite bildiğin kadar ileri itip birakman gerekiyor ve yarım saat mutlaka yatman gerekiyor, bana bu şekilde sıkıca tembih ettiler, hemen ayağa kalkma dediler
Canım bana apart vermediler. Nasıl bir şey mi doktor mu verdi. İlacı alırken eczacı bir şey demedi çünkü

Günaydınn kızlaarr 😇 Bugün kalp atışına gidicekler hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Benim bulantılar birgün yoğun bir gün az böyle olan var mı aranızda ya
Günaydın canım 🤩 benim gün içerisinde bulantım olmuyor çok şükür ama sabahları uyanır uyanmaz çok şiddetli bulantım oluyor kusmadan rahatlayamiyorum ilaç falan fayda etmiyor. raporum bittiği zaman işe gidince ne yapacağım bilmiyorum

Günaydın canım 🤩 benim gün içerisinde bulantım olmuyor çok şükür ama sabahları uyanır uyanmaz çok şiddetli bulantım oluyor kusmadan rahatlayamiyorum ilaç falan fayda etmiyor. raporum bittiği zaman işe gidince ne yapacağım bilmiyorum
Benim ilaçlık derecede değil ama birgün az olurken öbür gün baya yoğun geçiyo gün boyu midem huzursuz geziyorum bazen çıkarıyorum yediklerimi hamilelik çok değişik bir durum yaa mide bulansa nie bulandı bulanmasa nie bulanmadı acaba ters giden bişeyler mi var hep böyle gitcek sanırım:olamaz:

Benim ilaçlık derecede değil ama birgün az olurken öbür gün baya yoğun geçiyo gün boyu midem huzursuz geziyorum bazen çıkarıyorum yediklerimi hamilelik çok değişik bir durum yaa mide bulansa nie bulandı bulanmasa nie bulanmadı acaba ters giden bişeyler mi var hep böyle gitcek sanırım:olamaz:
Kesinlikle 😅 yine çok şükür Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Benim de bu sıralar gaz problemim oldu. Karnım davul gibi şişti affedersiniz sürekli gegiriyorum 😅😢

Gunaydinlarr bugun gidecektim ama yine Pazartesiye kaldi kontrolüm, biraz daha sabır ☺️ bulantim genelde yemek yedikten sonra oluyor hic cikarmadim.

X