2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bugun gittim doktoruma ayrıntılı ultrason sonucuyla, sadece bebegimin böbreklerinde genisleme varmış bazi bebeklerde olur sonradan geçer dedi inşallah geçer
Bebeğinizin cinsiyeti erkek mi? Erkek bebeklerde sık rastlanılan bi durum zamanla geçiyor

Kızlar bugün sağlık ocağına gittim tetenoz aşısını sordum. Bana ellerinde kalmadığını geldiğinde 30 ile 34 haftalıkken vurmamiz yeterli dedi. Sadece 2 doz yeterli dedi. Sizlerin bir bilgisi var mı?
Hamilelikte 2 doz hamilelikten sonra da 3 doz toplamda 5 doz aşı olunca 10 yıl koruması oluyor. Ben ilk hamileliğimde başladım bu sene son doz aşımı olucam. Kızım 2 yaşında o yuzden bitmedi benim aşı :)
İlk dozdan 4 hafta sonra bir tane daha oldum. 2. dozdan 6 ay sonra. Sonra bir yıl arayla oldum.

Ayy en güzel günler doğumdan sonra asıl Mis kokusunu içine çekerek uykusuz kalıyorsun :) Bazı geceler eşimin yanına ağlayarak gidiyordum bu çocuuuk ağlıyor uyumuyor diye kalkıp beni de kızımı da sakinleştirip uyuyordu :)) Valla yaşı önemli değil hep yememe duygusu oluyor :)) Ama bir bakıyorsun kocaman olmuş o uykusuz geçen günler çooook geride kalmış.

Bende hissetmiyorum daha canım benimde 20 haftalık 77 kilo civarındayım kilodan mı bende bilemedim
Koz ben senden 20 kilo fazlayım ondan değildir ayırt etmek zor oluyor çok belirgin bazıları ancak onlar daha net yoksa sende anlarsın bana doktor bağırsak hareketi gibi hissedebilirsin demişti bak bu çok normal yani

Koz ben senden 20 kilo fazlayım ondan değildir ayırt etmek zor oluyor çok belirgin bazıları ancak onlar daha net yoksa sende anlarsın bana doktor bağırsak hareketi gibi hissedebilirsin demişti bak bu çok normal yani
Arada oluyor yatınca oturunca birşey dokunuyormuş gibi bir his o bebek demek ki ben ayırt edemiyorum

kızlar chicco biberon kullanan var mı şu emzik kısmı eğik olandan? bir de chicco koltuk altı ateş ölçer nasıldır acaba

Pijama takımları, gecelikler ne kadar pahalı ya
2 gecelik 1 pijama takımı almayı düşünüyorum
Pembe ve kırmızı. Sabahlıklı olanlar takım şeklinde 900 civarı
Sizce bu set mesela iyi midir. almak için çok mu erken yoksa
Bedenini xl almayı düşünüyorum dar olmasın da bol olsa da sorun yok

Eklentiler

• 9197DAF0-23FB-4D73-BF6A-AD47B10D99DE.jpeg
    202,8 KB · Görüntüleme: 58
Ben dün sağlık ocağına gittim ilk dozu oldum 5 doz olacağımı soyledi toplamda doğuma kadar5. Aya giricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…