2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Chicco liteway ya da maxicosi baston puset. İstanbulda yaşıyorum diğer arabaları kullanmak kaldırımlar nedeniyle çok zor. İlk çocukta normal bir puset almıştım ama kullanamadım

Kızlar neler yaptınız biz bugün detaylı ultrason yaptırdık her şeyimiz iyi çok şükür sadece 32. Haftada böbrekleri tekrar ölçtürmemiz gerekiyomuş ama şuan şişme vs yokmuş

Eklentiler

• 77282876-682F-4B3E-8C2D-64860AC7794C.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 110
Çok sevindim ben 12. Haftafan beri yapıyorum hala titriyor ve bazı hareketleri yapamıyorum hiç takma kafana aldığın nefese ve bebeğine odaklan en güzeli doğru nefes alıp vermeyi öğrenmek bende yogadan beri çok güzel uyuyorum doğuma kadarda bırakmayı düşünmüyorum yarın görüşürüz o zaman yüz yüzede tanışmış oluruz

Kızlar merhaba 18. Haftadayım dünden beri peltik ağrım var. Temizlik vs yaptım bi de alışveriş.misafirim gelcek diye hazırlık aşamalarını tahmin ediyorsunuzdur.gece de peklik ağrım oldu.bununla ilgisi var mıdır bilmiyorum.baskın sürekli bir ağrı değil de daha çok ayağa kalkınca yürürken alt vajina kemiği kısmında sızlama, batma şeklinde oluyor.ilk defa oldu size sormak istedim.

Benim içinde iyi oldu valla Akşam görüşmek üzere o halde

Kızlar göbek tüylerini alan var mı? Benim hamilelikten önce çok az vardı lazere gidiyordum ama bırakmak zorunda kaldım şimdi iyice arttı doktora giderken rahatsız oluyorum
Sarartırcı yapacaktım ama çok zararlı yapmayın yazmışlar hep. Makine ile alsam olur mu acaba bilemedim

Benim de 17. Haftaya girdim gireli var o dediğin ağrıdan. Özellikle sabah ilk uyandığımda oluyor bende. Doktor normal olduğunu söyleyip magnezyum verdi ama daha kullanmaya başlamadım 5. Aya girince ona da başlıcam

Kızlar neler yaptınız biz bugün detaylı ultrason yaptırdık her şeyimiz iyi çok şükür sadece 32. Haftada böbrekleri tekrar ölçtürmemiz gerekiyomuş ama şuan şişme vs yokmuş
Maşallahhh bildiğin bebiş olmuş bu yani zaten bebiş de yüz olarak demek istedim bizimkinin en son gittiğimde hala tam yüz hatları yoktu. 20. haftada birden böyle gelişiyor muymuş

Arkadaşlarım selam umarım hem siz hem bebişleriniz çok çok iyidir. Biz bugün 19 haftalık olduk. En son 17. Haftada gitmiştik doktora hala cinsiyetimiz net değil %80 erkek dedi doktor. Şimdi 21. Haftada detaylı ultrasonu bekliyorum. Bugün karnımda vajidan göbeğime doğru koyu çizgi çıkmaya başladını gördüm. İnternetten baktım linea nigra deniyormuş normalmiş. Başka olan var mı? Veya daha önce hamileliğinde oluşup geçen biri? Kalıcı olur mu merak ediyorum.

Evet doğumdan sonra geçiyor benim de çıkmaya başladı

Benim bebeğim kız bendede var o çizgiden doğumdan sonra geçiyormuş

Benim de çok arttı ama almıyorum. Hatta boyun altımda filan da artti

Benim de çok arttı ama almıyorum. Hatta boyun altımda filan da artti
Sarartıcı yapabilsem sıkıntı yok ama beyaz tenli olduğum için çok gözüme batmaya başladı. Epilasyon aleti sorun olur mu bilemedim internette almayın dökülür yazmışlar hep ama daha kaç ay var artıyo sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…