2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Rahim ağzının ölçüsünü alttan mi baktılar

Bende korkmuştum kilolu hamile kaldığım için çok kilo almaktan ama hamileliğimi öğrenmemden itibaren gebelik şekerim çıktı mecbur dikkat etmek zorunda kaldım 14 haftaya kadar bulantıdan birşey yiyemedim zaten hala kontrollu gidiyorum o yüzden kilo veriyorum sanırım bebeklerimiz sağlıklı olsunda inşallah biz kilo almayalım

Ben 2 haftadir baya baya hissediyorum boks yapıyor snki içerde Ve hergün de hissediyorum özellikle akşama doğru ve gece yatınca

Geldi akşam haber satmayacakmış istediğimiz kadar oturabilirmişiz memnunmuş bizden bizim ev sahibimiz asgari ücreti devlete şu kadar olsun diye sunan şahsın oğlu kiramız 3000 %50 zam yapmıştı geçen yıl tabi şuan şükrediyoruz da bu fiyata bakalım ne olcak kendisiyle hiç görüşmedik koruması ve emlakcı iletişimde

o kadar çok sevindim ki canım aklınızda soru işareti kalmamış darısı benim başıma

Kızlar bugun ayrıntılı ultrasona giricem cok heyecanlıyım toplamda 3 saat uyuyamadım dua edin bana olur mu bugun sat a göre 19+2 ultrasona göre 21+0 olmamız lazım Allahın izniyle. Hem heyecan hem stres herseyi bir arada hissediyorum . İnşaAllah hepimiz ve bebişlerimiz sağlıklıdır

Kızlar bugün sağlık ocağına gittim tetenoz aşısını sordum. Bana ellerinde kalmadığını geldiğinde 30 ile 34 haftalıkken vurmamiz yeterli dedi. Sadece 2 doz yeterli dedi. Sizlerin bir bilgisi var mı?

Kızlar bugün sağlık ocağına gittim tetenoz aşısını sordum. Bana ellerinde kalmadığını geldiğinde 30 ile 34 haftalıkken vurmamiz yeterli dedi. Sadece 2 doz yeterli dedi. Sizlerin bir bilgisi var mı?
Ben çarşamba günü oldum ilk dozu 1 ay sonrada 2.doz olcak 2 dozun koruyuculuğu yeterli dendi banada

Ben çarşamba günü oldum ilk dozu 1 ay sonrada 2.doz olcak 2 dozun koruyuculuğu yeterli dendi banada
Kizlar aşılarin dozu gebelikten sonrada takip edin vurulmaya devam edin .. ben ilk gebeligimden sonra kalan dozlarida vuruldum bir ömür koruyuculuğu oluyorumus 2. Gebeligimde de bundada aşı vurulmuyor bana

Kızlar ayrıntılı ultrason yaptıranlara bir sorum var
Sonuç şeklinde belge alınıyo mu acaba?
Benim iki doktorum var birinde yaptırıp sonucu diğerine de göstermem lazım ama sonuç veriliyo mu sadece anlatılıyo mu böyle böyle diye sormak istedim

Ben amniyosentez yaptırdığım için gün vermeden önce ayrıntılı yaptı rapor verdi. Rapor vermesi gerekiyor. Bilgilerin yazdığı

Canim nasıl geçti ayrıntılı ultrason? Herşey yolundadır insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…