2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kızlar green clean çamaşır detarjanı vs en uygun n11 de bulup aldım. almak isteyen olursa diye söylüyorum ♥️

Pijama takımları, gecelikler ne kadar pahalı ya
2 gecelik 1 pijama takımı almayı düşünüyorum
Pembe ve kırmızı. Sabahlıklı olanlar takım şeklinde 900 civarı :KK14:
Sizce bu set mesela iyi midir. almak için çok mu erken yoksa
Bedenini xl almayı düşünüyorum dar olmasın da bol olsa da sorun yok
yaaaa bu çok güzelmiş çok şık. benim için fazla şık 🙈🙈 ben genelde pentiden alıyorum pijamaları. bir de çok tatlı kumaşlı bi sayfa keşfettim. zenadaily. hem yazlık hem kışlık pijama almıştım kalitesi fiyatına göre çok iyi.

ebebek com dan body aldım. çok emin olamadım kalitesinden. alanlar memnun oldukları yerleri yazabilirse çok sevinirim

Arada oluyor yatınca oturunca birşey dokunuyormuş gibi bir his o bebek demek ki ben ayırt edemiyorum 😊
Olabilir çünkü ilk kez karşılaşıyorsan sende benim gibi seçemeyebilirsin normal ama bir süre sonra anlamayacak başlıyorsun daha güzel oluyor bu haftadan sonra daha çok hissederiz

yaaaa bu çok güzelmiş çok şık. benim için fazla şık 🙈🙈 ben genelde pentiden alıyorum pijamaları. bir de çok tatlı kumaşlı bi sayfa keşfettim. zenadaily. hem yazlık hem kışlık pijama almıştım kalitesi fiyatına göre çok iyi.
Aslında içlerinde en sadelerinden biri buydu. Sabahlığı tüylü olanlar, dantelli olanlar vs vardı ama bana gereksiz geldi bunu hiç değilse sonra da kullanırım diye düşünüyorum :KK45:
Hemen bakıyorum o sayfaya da. Pentidekiler bana denk gelmez bence hamileliğin sonlarındaki kilomla o yüzden bakmadım ama normalde çok severim :anneadayı:

Aslında içlerinde en sadelerinden biri buydu. Sabahlığı tüylü olanlar, dantelli olanlar vs vardı ama bana gereksiz geldi bunu hiç değilse sonra da kullanırım diye düşünüyorum :KK45:
Hemen bakıyorum o sayfaya da. Pentidekiler bana denk gelmez bence hamileliğin sonlarındaki kilomla o yüzden bakmadım ama normalde çok severim :anneadayı:
bence de sonra kullanılır çok güzelmiş gerçekten paylaştığın takım 🥰🥰 hangisi hem bütçemize hem tarzımıza uygunsa onu alalım 🏃‍♂️🏃‍♂️

Kızlar geçen haftalarda bebişi hiç hissetmiyordum üzülüyordum hatta. İçinizi ferah tutun bir anda hareketleri hissedeceksiniz. Ben bu hafta şok geçiriyorum. İlk gebeliğim ve ilk defa bebişi hissediyorum. Hissetmekten fazlası vuruyor tepki veriyor seslere falan. Döndüğünü hissediyorum. Benim boyum uzun değil ve belim de doğal olarak kısa. Yeri dar belki ondan olabilir. Bebişimde haftasına göre uzun. Babamız çok uzun çünkü. Bu da hissetmede faktörler olabilir. Bebişinize müzik dinletebilirsiniz. Eşim evde sesli müzik açınca tekmelemeye başlıyor 🥰

Bizim erkek Aras düşünüyoruz
Bizim bıdığımız da Aras Efe oldu teyzeleri❤️🧿🥰
Babası ve amcasının isimleri de nehir adları, bu yüzden kız olsaydı Nil koyacaktım ilk kız sandık.Eşimin adına uygun olsun diye Nil; benim adıma uygun olsun diye Ece dedik Nil Ece olacaktı, 16. Haftada pipiyi birden görünce Aras Efe oldu😄😄😄

Bugün bebeğin kalp atısını duydum 6+1 tüp bebekle hamileyim o kadar ilaç kullanıyorım ama kanama alanı görüldü:KK43: cok moralim bozuk. Siz atlatmışsınız maşallah. AcBa nasıl geçti süreç? Coraspin kullanıyorum onu mu bıraksam
Bende oksapar ve coraspin kullanılıyordum coraspin hemen kesildi ve yatak istirahati verildi aradan 1 hafta geçti kanama alanı yok oldu ama adet kanamasından beter şarıl şarıl kanama oldu asla iş yapma şuan sadece yat dinlen.Ben kanama alanı geçti diye temizlik yaptım az daha bebeğimden olacaktım.O anın acısı korkusu hiç geçmedi 😔 şükür bebeğim iyi🧿🧿🧿

Yaaa duydum damla hocadan başladığını ama ben salı akşam grubundayımm çok sevindim ama katıldığına umarım memnun kalmışsındır.
Salı akşam grubun dada varım görüşürüz orada 🥰 memnun kaldım ama zor yazıyorum hareketler bana zor geliyor bacaklarım nasıl titredi hala ağrıyor dermanı yok ders bitince kendimi yatağa atmışım bacaklarım titriyor diye ay bir uyumuşum derin derin anlatamam çok güzel uykuydu.nefes alıp vermeyi öğrenmek esneyebilmek ne öğrenirsem kar bana birde çok tatlı bir Kadın güzel güzel anlatıyor sağolsun

kızlar chicco biberon kullanan var mı şu emzik kısmı eğik olandan? bir de chicco koltuk altı ateş ölçer nasıldır acaba
Biberonu kaşık biberon al ben emzirme eğitimi aldım ya hemşire dedi.. ve en son düşün sağlıklı güzelce emzirmeye odaklan gerisi gelir inşallah ihtiyacın bile olmaz

Kızlar 17+6 yım bugün göğüslerim aşırı şişti. Daha önceki 2 gebeliğimde hiç bu kadar erken hatırlamıyorum. Sizde durum nasıl?

X