2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kızlar selamm, esasında temmuz annelerindenim 14 haftalık olduk bir erkek bebiş bekliyoruz tahmini tarihimiz 3temmuz doğum için, ama son kontrolde plasentanın aşağıda olduğunu söyledi doktor. Birkaç konuda çok dikkat etmemi istedi şükür şuana kadar bir kanama öykümüz vs.olmadı ama araştırmalarıma göre plasenta yukarı çıkmazsa bende haziran annesi olacağım :KK52: plasentası aşağıda olan var mı aranızda.
bu arada herkese iyi yıllar dileriiimm sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza aldığımız mutlu bir yıl olsun hepimiz için :KK36:
Bizim de tahmini doğum tarihimiz 3 Temmuz☺️ Ama bizim bi kız bi erkek göründü elhamdulillah iyiler ama bi bebeğin kesesini doktorda aşağıda gördü ama önemli değil bu aylarda normal büyüdükçe yukarı çımar demişti. Benim ilk aylarda kanama öyküm oldu ama elhamdulillah şuan için sağlıklıyız öyle de kavuşmak için bol bol dua ediyoruz☺️Rabbim size de sağlıkla ve afiyetle kavuşmayı nasip etsin

Çok şükür yolundaymış. Pozisyonundan dolayı kalbine ayrıntılı bakamadı onun içinde 3 hafta sonra sonraya randevu verdi. İnşaAllah tüm bebekler iyidir. Hepimize Allah her randevumuzdan güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin 🤲🏻❤️
MasaAllah size. İnsaAllah hepimiz güzel haberler alırız. Her anı ayrı bir heyecan...

Cidden öyle. Ama bazen bu heyecan ve stres beni cok yoruyor. Zaman hızlı aksın hepimiz sagsalim vaktinde kolay saglıklı bşr sekilde yavrularımızı kucagımıza alalım istiyorum ❤️
İlk gebeliginiz mi? Ben yavruma sağlıkla kavuşmayı çok istiyorum ama gebeliği doya doya yaşamayı çok istiyorum. Yani hızlı geçmesini istemiyorum🤫😊😍 çok güzel birşey hamilelik yaa.. karnımızın büyümesi, sık sık acikmalar, çise sık sık cikmalar, bebek alışverişi,ayy daha onlarca güzel yanı var... Benim asıl korktugum doğum sonrası bebek bakımı😅 uykusuz geceler, ağlama krizleri, yetememe duygusu, bebek hastaliklari, istediğin zaman evden çıkamamak ve bunun gibi onlarcası🤣

İlk gebeliginiz mi? Ben yavruma sağlıkla kavuşmayı çok istiyorum ama gebeliği doya doya yaşamayı çok istiyorum. Yani hızlı geçmesini istemiyorum🤫😊😍 çok güzel birşey hamilelik yaa.. karnımızın büyümesi, sık sık acikmalar, çise sık sık cikmalar, bebek alışverişi,ayy daha onlarca güzel yanı var... Benim asıl korktugum doğum sonrası bebek bakımı😅 uykusuz geceler, ağlama krizleri, yetememe duygusu, bebek hastaliklari, istediğin zaman evden çıkamamak ve bunun gibi onlarcası🤣
Canım benim bundan önce ikizlerim olucak tı ama nasip olmadı ondan benim bu panik halim ama çok şükür her halimize yeter ki evlatlarımız saglıklı olsunlar ❤️

Kızlar bugün sağlık ocağına gittim tetenoz aşısını sordum. Bana ellerinde kalmadığını geldiğinde 30 ile 34 haftalıkken vurmamiz yeterli dedi. Sadece 2 doz yeterli dedi. Sizlerin bir bilgisi var mı?
Ben bugyn ilk dozunu vuruldum 20 hafralk suan oburude 20 subatta vurulcak ara birkac gyn onceden asi yoksa habrr veririm geldiginde vurulursun dedi

Kızlar bebiş hareketleri farklılaşan oldu mu ben baya hissediyorum artık elimi karnıma koyunca tekme attığında hergün hissedemiyorum tabi olması gereken buymuş ama tedirgin oluyorum şu detaylıyıda bir temiz atlatsam çok rahat edicem
Ben hissetmiyorum normalmi ya 20.Haftadayım.Tabi biraz kilomda var ondan olabilirmi

Kuşlar karaciğer tahlilleri temiz çıktı ama ağrıya sebep olan şeyin ne olduğunu bilmiyoruz hayırlısı artık güzel bir haber yazmak istedim bana baya moral oldu safra ve pankreasta iyimiş şükür
Çok şükür canım.Belkide ağrının sebebi bebeğin gelişiminden dolayıdır, benim doktorum öyle demişti bana.

X