2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
beni de yorumlar mısınız kızlar
bu 6 haftalık
ve net olmayan 8 haftalık

Eklentiler

• 9C808BCE-E262-4136-B39F-433CBA802986.jpeg
    150,7 KB · Görüntüleme: 100
  • FB686D06-B48C-49C2-9D50-0E9B387B3090.jpeg
    130,8 KB · Görüntüleme: 89
Ben mesela dalamıyorum çok zor uykum geliyor bazen uyku sıkıştırın a dalamıyorum anlamadım neden böyle oluyor

beni de yorumlar mısınız kızlar
bu 6 haftalık
ve net olmayan 8 haftalık
sizde resim net değil,bence kız, sağ tarafda gözüküyor,resim karındanmı?Vaginal olunca tersine oluyor,yani vaginal bakıldığında soldaysa kız,sağdaysa erkek diyordu o hanım

İki kız evladım var. Bı tane daha kızım olsa hiiic üzülmem hatta sevinirim. Tanıdığım bildiğim duygularımızin aynı olduğu cinsiyet olması çok güzel. Erkek olsa da hiç uzulmem hatta buna da çok sevinirim. Buda hayatımda tatmadigim bir duygu.. erkek annesi olmak...
O sebepten çokta takılmayın . Gerçekten tek isteğim sağlıklı olmaları hamile kaldığından beri orta çaplı bir kaygı bozukluğu yaşıyorum sanirim. her an bişi olacak gibi geliyor. Bebek sağlıksız olacak gibi geliyor vs..
O yüzden bol bol dua edelim. Sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar. Eninde sonunda öğreneceğiz zaten cinsiyetlerini..
Diğer hamileliklerimde hatim yapmıştım doğum yapana kadar. Bunda da başladım. Bunlara inanan annelere tavsiyem olsun. Hatime başlayın. Yasin okuyun günlük. Haftalık Meryem suresi.. elinizi karnınıza koyup Allah'ın ElMusavvir ismini zikredin. ElMusavvir O En güzel şekli veerendir demek....

Çok doğru.Allah sağlıcakla kucağımıza almayı herkese nasip etsin.Bende kaygı çok.Haftalarımız aynı.Ne hiss ediyorsunuz?Benim sabahları midem bulanıyor bir az.Başka da belirtim yok,o yüzden bir şey oldumu acaba demeden duramıyorum.Grip de oldum üstelik,burnum akıyor,üşütmüşüm.Bu da beni korkutuyor

Benim bir günüm bir günümü tutmuyor. Bir gün gün boyu mide bulantısı yaşarken bir gün hiç olmuyor. Sabahları mutlaka aç karnına kusuyorum. Mide suyunu çıkarınca rahat ediyorum. Eksi ve tuzlu besleenebiliyorum. Ağır yemekler yiyemiyorum. Ani hareketlerde kasıklarımda kramp tarzi ağrı oluyor. Bende geçen hafta gribi atlattım. Hafif bı oksurugum kaldı. Ben yaklaşık bir haftadır Kuru dut kaynatip sabah akşam iciyoeum vücuttaki enfeksiyonu atsın diye. Bana çok iyi geldi. Çok ta yapacak bişi yok. Eğer çok ateşiniz olursa mutlaka doktora gidin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…