2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benimki de yürümüyor. İlla elimizi arıyor. Parmaklarımızı tutup Öyle adım atıyor. Bazen kendiliğinden ayağa kalkıyor ayakta oldugunu farkedince hemen geri oturuyor ya da elimizi tutmak istiyor. Cesaret edemiyor gibi geliyor bana da
kesinlikle öyle bence canım bizimki bi ara çok yürümeye hevesliydi dengeyi tutamayıp 3-5 düşünce 2 ay kadar erteledi yürümeyi🙈 ah ya büyümek sancılı bir süreç

Sanki kreş daha iyi olur gibi. Yaşıtları olacak alışana kadar bir süre siz de eşlik edersiniz. Yanlış hatırlamıyorsam ankara'daydınız. İçinize sinen bir kreş bulabilirsiniz. Keşke benim bulunduğum yerde de kreş olsa işe başladığımda oğlum 27 aylık olacak ben de bakıcıdansa kreşi tercih ederdim
Kres düşünmüyorum aslında. 3 yaştan önce oğlum zaten çok huysuz ..keşke bende sizinki kadar kalabilseydim . Çok şanslısınız

Kızlar oğlum elektrikli süpürge, paspas, faraşa, çek çek hatta yol temizleme aracı gibi temizlik ürünlerine acayip takıntılı, nereye gitsek hemen bulup eline alıyor bırakmak istemiyor onlarla birlikte yürüyor süpürmeye çalışıyor evde öyle çok temizlik yapan biri de değilim, var mı aranızda bebişi böyle olan?

Bazı bebekler 17 aylıkken filan yürüyormuş. Herhalde bizimki de öyle olacak
Benim kızımda inatlasti, emekliyor, tutunarak yürüyor ama kendi yürümüyor. Abisi 2 gündür inatlasti ben bu kızı yürütecem diye ayakta tutup bırakıyor, kendi başına duruyor ama ayakları titriyor. Hemen yere oturuyor, çok aktif bi bebek becerikli, napalim bekleyecek. Birde elinden tutup yürütürken sağ ayağını yana dönük yürüyor, bi sorun olurmu acaba

Kızlar oğlum elektrikli süpürge, paspas, faraşa, çek çek hatta yol temizleme aracı gibi temizlik ürünlerine acayip takıntılı, nereye gitsek hemen bulup eline alıyor bırakmak istemiyor onlarla birlikte yürüyor süpürmeye çalışıyor evde öyle çok temizlik yapan biri de değilim, var mı aranızda bebişi böyle olan?
Ayyy benim oğlum şu an 14 aylık 10 aylıktan beri yürüyor dyson elinde yer silme mopu elinde ütü yapıyorum aşırı dikkatini çekiyor bulaşık makinesini bıraksam sabahlara kadar içinde oynar ev aletleri sanırım onların ilgi alanı😁

Bizim en büyük hobimiz çöp kamyonu izlemek, nerede olursa olsun. Artık temizlik personelleri alıştı camdan el sallıyorlar 🤣🤣🤣
. Islak mendil eline geçince her yeri siliyor 😂😂 paspas kovasına bayılıyor.
Ayyy benim oğlum şu an 14 aylık 10 aylıktan beri yürüyor dyson elinde yer silme mopu elinde ütü yapıyorum aşırı dikkatini çekiyor bulaşık makinesini bıraksam sabahlara kadar içinde oynar ev aletleri sanırım onların ilgi alanı😁
Bulaşık makinesini ve buzdolabını açmaya çekiniyorum . Hemen içine girmeye çalışıyor.
Dün bulaşık makinası çalışırken gelip gidip kapattı, başlattı. Bulaşıklar saatlerce yıkandı 🤣🤣.
Dikey süpürgeyi pek değil de robot süpürgeyi çok seviyor. Çalışmasa bile gidip başında oturuyor.
Daha yürümüyor, yürüse nasıl olacak bilmiyorum

Bizim en büyük hobimiz çöp kamyonu izlemek, nerede olursa olsun. Artık temizlik personelleri alıştı camdan el sallıyorlar 🤣🤣🤣
. Islak mendil eline geçince her yeri siliyor 😂😂 paspas kovasına bayılıyor.

Bulaşık makinesini ve buzdolabını açmaya çekiniyorum . Hemen içine girmeye çalışıyor.
Dün bulaşık makinası çalışırken gelip gidip kapattı, başlattı. Bulaşıklar saatlerce yıkandı 🤣🤣.
Dikey süpürgeyi pek değil de robot süpürgeyi çok seviyor. Çalışmasa bile gidip başında oturuyor.
Daha yürümüyor, yürüse nasıl olacak bilmiyorum
Çekmeceleri boşaltıcak bulduğunu yere atıcak eliyle uzandığı herşeyi çekicek her deliğe giricek herşeyi ağzına atıcak bizde yeni sürüm koltuğa tırmanma allah sonumuzu hayır etsin😁😁

Çekmeceleri boşaltıcak bulduğunu yere atıcak eliyle uzandığı herşeyi çekicek her deliğe giricek herşeyi ağzına atıcak bizde yeni sürüm koltuğa tırmanma allah sonumuzu hayır etsin😁😁
Benim kızımda öyle, kendi başına yürümüyor ama her şeyi yapıyor, çekmeceleri karıştırıyor, kaşıkları bez çekmecesine, bezleri baharat cekmecesine, oyuncakları terlik dolabına, herşeyin yerini değiştiriyor, masanın yanına oturak getiriyor, önce oturaga ordan masaya çıkıyor, bizim ev iki katlı, bir merdiven çıkışı var maşallah hiç teklemiyor, aşırı profesyonel, neden yürümüyor korkuyor mu, istemiyormu anlamıyorum

Merhaba kızlar. Ben zehra12 zehra12 hesabının sahibiyim. Şifremi unuttuğum için yeni bir hesap açtım. Uzuuuun zamandır buraya girememistim. Nasılsınız ? Bebekleriniz nasıl? Bizde şuan herşey yolunda elhamdülillah. 10 aylıkken yürümeye başladı. Duyduğu kelimeleri taklit yoluyla çoğunu söyleyebiliyor. İstahimiz genel olarak iyi. Bu ara çok fazla kucak istiyor. Ablalarinin elinde telefon görürse ağlayarak istiyor. İnatlasmalar başladı. İnatlasmadan ilgisini başka yöne çekmeye çalışıyorum. Kıyafet giyerken zorlanıyoruz.
Ben ise doğumdan bu yana hiç kontrole gitmemiştim. Memlekete anne yanına gelince bı kontrole gideyim dedim. Rahim ağzında polip oluşmuş. Küçük bir operasyonla alalım dedi. Ama internette baktığım kadarıyla polip ameliyatları anestezi altında olmuş. Benim doktor sadece sprey sıkacakmis o bölgeye. Canım acır mı diye sorunca, e tabi acır dişini sıkacaksin dedi. Bende kabul etmedim. 😅🫠

Merhaba kızlar. Ben zehra12 zehra12 hesabının sahibiyim. Şifremi unuttuğum için yeni bir hesap açtım. Uzuuuun zamandır buraya girememistim. Nasılsınız ? Bebekleriniz nasıl? Bizde şuan herşey yolunda elhamdülillah. 10 aylıkken yürümeye başladı. Duyduğu kelimeleri taklit yoluyla çoğunu söyleyebiliyor. İstahimiz genel olarak iyi. Bu ara çok fazla kucak istiyor. Ablalarinin elinde telefon görürse ağlayarak istiyor. İnatlasmalar başladı. İnatlasmadan ilgisini başka yöne çekmeye çalışıyorum. Kıyafet giyerken zorlanıyoruz.
Ben ise doğumdan bu yana hiç kontrole gitmemiştim. Memlekete anne yanına gelince bı kontrole gideyim dedim. Rahim ağzında polip oluşmuş. Küçük bir operasyonla alalım dedi. Ama internette baktığım kadarıyla polip ameliyatları anestezi altında olmuş. Benim doktor sadece sprey sıkacakmis o bölgeye. Canım acır mı diye sorunca, e tabi acır dişini sıkacaksin dedi. Bende kabul etmedim. 😅🫠
En son doğumdan 15 gün sonra kontrole gitmiştim bidahada kadın doğuma gitmedim fobi oldu doğumdan sonra resmen 😅

Benimki . Yerlerini de biliyor onları salonun ortasına getirene kadar agliyor

Evine dönünce tekrar git istersen. Bende hiç kontrole gitmedim. Asl8nda gitmem lqzim

X