2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benimki ayakta da durmuyor 😃 yürümüyor da. Vakti gelince yapar diye takılmıyorum
Tek elinden tutunca koca çocuk gibi yürüyor ama tek başına yürümüyor. Çevrem de çok darlıyor yürümüyor mu yürümüyor mu diye. Aslında sorun olmadığını biliyorum ama nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum. Teşvik mi etmeliyim kendi haline mi bırakmalıyım

Kızlar aranızda bebişi yürümeyen var mı? Benim oğlan 12 aylıkken bizim zorlamamızla 5 adım attı. Bir daha da asla yürümedi. 14 aylık şuan. Yürütmek istediğimizde otur otur diyip oturuyor. Çok hızlı emeklediği için yürümek istemiyor. Güçsüz değil. Ayakta oyuncak oynuyor hiç tutunmadan yani yürümek istemiyor. 😔
Bizde yürümüyoruz hala anca bir yere tutuncak yada ellerinden tutcaz öyle yürüyecek bağımsız ayakta denge kuramadık henüz

Kızlar 1 yaşla beraber kızım bana yapışık yaşamaya başladı asla oyuncaklarıyla oynamıyor oynasa bile 5 dk en fazla. Sürekli mızmız geziyor hep kucağımda gezmek istiyor hiçbir iş yapamıyorum deliricem 🥵
Bizde de durum aynı bide çalışıyorum ben 4 aylıktan beri alışık aslında bensizliğe ama artık sabah evden çıkmalar çok zorlaştı akşamlarıda özlüyor iyice yapışıyor tuvalet banyo anca uyuyunca yoksa kapıya dayanıp ağlıyor çok bunaltıyor bir iş yapamıyorum

Bizde de durum aynı bide çalışıyorum ben 4 aylıktan beri alışık aslında bensizliğe ama artık sabah evden çıkmalar çok zorlaştı akşamlarıda özlüyor iyice yapışıyor tuvalet banyo anca uyuyunca yoksa kapıya dayanıp ağlıyor çok bunaltıyor bir iş yapamıyorum
Benim oğlum da aynı. İnat ve ağlama krizleri de başladı. Bazen akşam olmuyor, gün bitmiyor. Geçecek özleyeceğiz minicik hallerini ama yaşarken zor gerçekten

Kızlar 1 yaşla beraber kızım bana yapışık yaşamaya başladı asla oyuncaklarıyla oynamıyor oynasa bile 5 dk en fazla. Sürekli mızmız geziyor hep kucağımda gezmek istiyor hiçbir iş yapamıyorum deliricem 🥵
Yalnız değilsin biz de öyle nefes alamıyorum.😒
Kızlar aranızda bebişi yürümeyen var mı? Benim oğlan 12 aylıkken bizim zorlamamızla 5 adım attı. Bir daha da asla yürümedi. 14 aylık şuan. Yürütmek istediğimizde otur otur diyip oturuyor. Çok hızlı emeklediği için yürümek istemiyor. Güçsüz değil. Ayakta oyuncak oynuyor hiç tutunmadan yani yürümek istemiyor. 😔
13 aylığın içinde yürümeye başladık. Bir anda oluyor 18 aya kadar yürür annesi❤️

selam kızlar ben de aynıyım aşırı öfke krizi yaşıyoruz ve her dediğini anında yaptırıyor ya bağırıyor ya ağlıyor biraz büyüyünce daha mahvolacağımı biliyorum…

bizimki bi de kanepeye tırmanmayı öğrendi
ablam ve yeğenim bizde yaz tatilinde hep gelirler selim’in peşinde 3-4 kişi koşuyoruz gün sonu hepimiz pertiz tabi beni çok istediği için ben ayrıca perişanım😭
yürüyünce asıl film başlayacak diyorlardı yok ya diyordum🤣🤣

Benim oglan yürümüyor. İki gün önce o farketmeden elini bıraktım bir iki adım attı.kimsenin tutmadığını görünce olduğu yere oturdu. Galiba cesaret edemiyor. Karşıya bırakıyorum. O da sehpaya tutunuyor gel diyince emekleyerek geliyor 😅

Tek elinden tutunca koca çocuk gibi yürüyor ama tek başına yürümüyor. Çevrem de çok darlıyor yürümüyor mu yürümüyor mu diye. Aslında sorun olmadığını biliyorum ama nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum. Teşvik mi etmeliyim kendi haline mi bırakmalıyım
Bazı bebekler 17 aylıkken filan yürüyormuş. Herhalde bizimki de öyle olacak

Benim oglan yürümüyor. İki gün önce o farketmeden elini bıraktım bir iki adım attı.kimsenin tutmadığını görünce olduğu yere oturdu. Galiba cesaret edemiyor. Karşıya bırakıyorum. O da sehpaya tutunuyor gel diyince emekleyerek geliyor 😅
Tutunmadan kalkabiliyor mu senin oğlun?

Kızlar oğlanı teyzeme bırakacaktım . 6 ay kadar teyzem bakacakti. Sabah bıraktım eşim beni işe bırakıp oraya gitmiş. Sokaktan ağlaması duyuluyor.napacaz bilmiyorum. Eşim almış eve getirmiş. Annem kemoterapi alıyor. Kayın validemler zaten umursamıyor. İşi bırakacağım galiba 😔

Kızlar oğlanı teyzeme bırakacaktım . 6 ay kadar teyzem bakacakti. Sabah bıraktım eşim beni işe bırakıp oraya gitmiş. Sokaktan ağlaması duyuluyor.napacaz bilmiyorum. Eşim almış eve getirmiş. Annem kemoterapi alıyor. Kayın validemler zaten umursamıyor. İşi bırakacağım galiba 😔
Annene ayrı, oğluşuna ve sana ayrı üzüldüm.Anneciğine Allah şifalar versin.
Kreş filan yok mu? Ya da yıllık izin alıp teyzene alışıncaya kadar idare etseniz?

Annene ayrı, oğluşuna ve sana ayrı üzüldüm.Anneciğine Allah şifalar versin.
Kreş filan yok mu? Ya da yıllık izin alıp teyzene alışıncaya kadar idare etseniz?
Saol canim. Benim yıllık iznim yok canım.teyzem bakamaz emin oldum. Çünkü teyzem sabirsiz ve sinirli biri ( kime çektiğim belli oldu artik😅) evlat benim olmasa ben bile kaçardım

çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum. inşallah annen hemencecik toparlanır ve bebeğe bakar🌷

Sanki kreş daha iyi olur gibi. Yaşıtları olacak alışana kadar bir süre siz de eşlik edersiniz. Yanlış hatırlamıyorsam ankara'daydınız. İçinize sinen bir kreş bulabilirsiniz. Keşke benim bulunduğum yerde de kreş olsa işe başladığımda oğlum 27 aylık olacak ben de bakıcıdansa kreşi tercih ederdim

kızlar bebişler istedikleri zaman yürürlermiş çoğu zaman cesaretlerini toplayamıyorlar. 18 aya kadar yürümemesi normal diyor dr. osman gönülal
Benimki de yürümüyor. İlla elimizi arıyor. Parmaklarımızı tutup Öyle adım atıyor. Bazen kendiliğinden ayağa kalkıyor ayakta oldugunu farkedince hemen geri oturuyor ya da elimizi tutmak istiyor. Cesaret edemiyor gibi geliyor bana da

X