2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
malefesef 115 düşüyor kimyasal
Çok üzüldüm umarım en koşa zamanda sağlıklı gebelik olur 🙏
Kızlar bugünler geçmiyor gözünüzü seven yazın bir şeyler uykum geldi gelmedi midem bulandı bulanmadı ben heyecandan uyuyamıyorum geceleri gündüz hiç bir şey yapmıyorum öylece kim ne yazacak diye okuyorum sürekli heyecanlıyım kalbim pıt pır pır
Benim daha önce 2 düşüğüm oldu o yüzden şuna çok aşırı heyecanlı değil temkinli gidiyorum 1 kere kan verdim 10-11 gün sonraya randevu aldım. Bu çarşamba doktora ilk defa gideceğim . Kaşık ağrım çok sık oluyor bulantım vs hiç yok. Çalıştığım için vakit biraz hızlı geçiyor galiba 😊
Kızlarr merhaba bende inşallah haziran annesi olacağım galiba 🙈 bugün kan verdim değerim 2217 çıktı 5 günüm geçti Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏🏻🤗
Maşallah çok güzel çıkmış değeriniz. Hepimize sağlıklı gebelikler nasip olsun 🙏

Merhabaa . Bugün kan testim çıktı beta hgc 78 . Bat yarın . Ne zaman kese görebilirim acaba ?

Massallah cok sevindim. Malesef bende henuz yolk gorunmedi. Kese bile cok zor gorundu. Vaginal ultrasonla gordu doktor. Sizde de mi ayni sekilde gorundu?
Kaçıncı haftaydı kuzum, herkesin gelişimi bir olmuyormuş.Benim direk karından 5+0da gördü birgün önce beta 3072ydi, kontrol günü 4500lere çıkmıştır, senin kaçtı?

Sizin betanız kaçtı biliyormusunız birde bat gününüzden kaç gün sonraydı 5+0 olan gün
Benim tüp bebek canım, 27 ağustos sat tarihimdi 23 eylül regl tarihimdi ama tüp bebek olunca süreç kayabiliyormuş.Test günüm 24 eylüldü 3 gün önce 21 eylülde 52.29 beta ile öğrendim.🧿🥰
1 ekimde 5+0dı birgün önce beta 3072 çıkmıştı, doktor kontrolü günü 4500 civarına çıkmıştır sanırım🥰

Çok üzüldüm umarım en koşa zamanda sağlıklı gebelik olur 🙏

Benim daha önce 2 düşüğüm oldu o yüzden şuna çok aşırı heyecanlı değil temkinli gidiyorum 1 kere kan verdim 10-11 gün sonraya randevu aldım. Bu çarşamba doktora ilk defa gideceğim . Kaşık ağrım çok sık oluyor bulantım vs hiç yok. Çalıştığım için vakit biraz hızlı geçiyor galiba 😊

Maşallah çok güzel çıkmış değeriniz. Hepimize sağlıklı gebelikler nasip olsun 🙏
Evet sanırım benim dersane var ama şuan hastayim grip oldum boğazım ağrıypr rapor aldım yatıyorım sürekli kan ter içindeyim diyebilirim bende kimyasal yaşadım sonrada olmadı bu ilk defa bu kadar kaldı ilk kimyasal büyüdü sonra gitti sonrakiler daha kısa ama bu böyle baitan güzel geldi yumurtası falan ya acaip heyecanlanıyorum

Benim tüp bebek canım, 27 ağustos sat tarihimdi 23 eylül regl tarihimdi ama tüp bebek olunca süreç kayabiliyormuş.Test günüm 24 eylüldü 3 gün önce 21 eylülde 52.29 beta ile öğrendim.🧿🥰
1 ekimde 5+0dı birgün önce beta 3072 çıkmıştı, doktor kontrolü günü 4500 civarına çıkmıştır sanırım🥰
Darısı başımıza valla ne sevindirici bir haber Rabbim güzellikler versin hep 🌸🥰

Yaaa ozaman ben göreceğim demektir oleeeyyy
Görmezsen sakın panik olma, arkadaşım 7+2 de göremedi çok ağladı az daha bebeğini kaybedecekti kanaması oldu, sonra 8. Hafta oldu yolk göründü ama kalp atışı yoktu kürtaj dediler 10. Haftaya kadar bekledi hastaneden kaçtı, 10. Hafta tam kürtaj olacakken son bir defa bakalım dedi.Bir baktılar kalp atışları çok güçlü bir şekilde duyuluyor, tekrar bakalım diye ısrar etmese Nazlı şuan olmayacaktı, şuan tam 5 yaşında.O günler bana rehber oldu, herkesin gelişimi kesinlikle farklı🥰

Öyle galiba kuzucum bir çatlatma iğnesi hikayesinden taa nerelere geldik gözyaşım pıt 🥲 Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun🙏🏻🧿
Valla öyle çatlatma iğnesi olduk diye kesin hamile kalacağımızı sandığımız zamanlardan buraya🥰 Çok şükür yarabbim🙏 Çok mutlu oldum kuzum, sağlıkla ilerletsin Allah'ım🤲❤️❤️❤️

Görmezsen sakın panik olma, arkadaşım 7+2 de göremedi çok ağladı az daha bebeğini kaybedecekti kanaması oldu, sonra 8. Hafta oldu yolk göründü ama kalp atışı yoktu kürtaj dediler 10. Haftaya kadar bekledi hastaneden kaçtı, 10. Hafta tam kürtaj olacakken son bir defa bakalım dedi.Bir baktılar kalp atışları çok güçlü bir şekilde duyuluyor, tekrar bakalım diye ısrar etmese Nazlı şuan olmayacaktı, şuan tam 5 yaşında.O günler bana rehber oldu, herkesin gelişimi kesinlikle farklı🥰
Oooo maşallah çok güzel hikayesi Rabbim ömrünü güzel etsin kuvvetli etsin inşallah

Valla öyle sormayın ben daha görmedim ki ama sağda düşünüyorum çünkü arada batma oluyor sağda
Sizin ilk gebelikmi Allah tamamına erdirsin.. benim dördüncü gebeliğim iki tane çocuğum var erkekleri sağda kızı solda hissettim .. ama bu kez kasıklarım iki taraflı ağrıyor ve göbek çevrem ağrıyor sizde de varmı bunlar veya diğer arkadaşlar sizlerde?

Sizin ilk gebelikmi Allah tamamına erdirsin.. benim dördüncü gebeliğim iki tane çocuğum var erkekleri sağda kızı solda hissettim .. ama bu kez kasıklarım iki taraflı ağrıyor ve göbek çevrem ağrıyor sizde de varmı bunlar veya diğer arkadaşlar sizlerde?
Ay ne güzel 4 çocuk maşallah Allah sağlıklı versin ben sağda batma çok hissediyorum nadiren solda birde regli ağrım oluyor mesela eskiden çift taraflı arırdı şimdiyse sol ağrıyor sağda ağrı yok biraDa o nedenle acaba benek sağdamı diyorum sol yumurtalığımdan yumurtlamam Olmuştu bunlar hep bilgi işte ama sabreden Derviş muradına ermiş derler ya bana sabır düşüyor 🥰 çok heyecanlıymış çok değişikmiş gerçekten sürekli hayal dünyasında rüyalarda olmak gibi bir şey sebepsiz gülümsemeler falan çok çok güzel Rabbim tüm isteyenlere versin 🤲💕🌸

X