2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Benimki gününde gidiyordu son kontrolde iki gün küçük çıktı ama başka doktorda başka oltrasonda ben biraz üzüldüm doktorda bir ileri bir geri çıkar sorun etme sıkıntı yok dedi

Suan ki cozumum

Eklentiler

• 93D9BCB9-D125-4182-9C54-B5B24681904F.png
    387,3 KB · Görüntüleme: 39
kızlar kasıklarda regl ağrısı aşıyorum 3 gündür falan bebek büyüdüğü için mi acaba? 11.haftaya girdik artık büyüdükçe risk azalıyor diye düşünmek istiyorum

Yazmayı unuttum
Çok şükür bebekler iyi ama icerde büyük bir kanama alani var yine serum takıldı
Progestan ignelerine devam
Pazartesi kontrole çağırdı dün başlayan baş agrilarimi söylemeyi unuttum
bu kanama alanları neden oluyor böyle. Allahtan bebeğe ulaşmıyor benim de bebeğin altında var biraz geliyor her gün.
İnşallah geçer gider kurtulursun bu stresten.

Kızlar maalesef güzel haberlerim yok, ama hepinize desteği için teşekkür ederim
Ahh selizayım ben de senin için girdim uyanır uyanmaz. Çok üzgünüm ama ne diyelim sağlık olsun sağlıklı olsun. İnşallah en kısa zamanda yeniden güzel haberlerle gelirsin bize yazarsın canım benim üzme kendini desem de boş biliyorum ama hayırlısını dile kendin için

Benimki gününde gidiyordu son kontrolde iki gün küçük çıktı ama başka doktorda başka oltrasonda ben biraz üzüldüm doktorda bir ileri bir geri çıkar sorun etme sıkıntı yok dedi
Yok yok üzülmeyin tabiki öyle oynamalar olurr biz öyle kendi aramızda önde giden erkek oluyomuş diye konuşmuştukta ona istinaden söyledim. Belki önde gidip kız da olabilir zaten nerden bilcez denk geldi diyelim
kızlar kasıklarda regl ağrısı aşıyorum 3 gündür falan bebek büyüdüğü için mi acaba? 11.haftaya girdik artık büyüdükçe risk azalıyor diye düşünmek istiyorum
benim doktorum daha muayene bile etmeden ilk görüşmemizde 10. Haftaya kadar risk %20, 10. Haftadan sonra %1 demişti. Bu tüm gebeler için senlik bi durum değil demişti strese sokmayın kendinizi riskimiz gayet düşük artık

Çok üzüldüm Ama çok da bağlanmadan kaybettin hep olumlu düşün stres yapmamaya calıs olur mu. Rabbim inşallah en kısa sürede sağlıklı bebek nasip etsin sana..

ay inşallah manyadım galiba hep onu düşünüyorum

Üzülmemek mümkün değil ama insan iyi ki diyebilmeli böyle bir durumda doğsaydı ve sağlıksız olsa hergün kahrolurdunuz bu gebeligimden 1 ay önce kimyasal gebelik geçirdim bende öğrendikten birkac gün sonra kaybettim kimyasaldan ve düsükten sonra çok daha kolay hamile kalırsın demisti doktorum vucut en kaliteli yumurtalarını atacak şimdi demişti gercektende öyle oldu hemen hamile kaldim bi sonraki ay insallah sizde bize yazarsiniz en kisa sürede rabbim saglikli bebisler versin insallah

İnşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…