2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
İnan şaşırmam erkek patlaması yaşanıyor 😂😂 ne zaman kontroll 11+1 de göründü bizimki. 1 gün ileride çıktı. İlerideyse erkek oluyomuş tezi de onaylandı hepimizde 😂

evet bizde şuana kadar hep erkek dendi 😅 11+ lardasınız heralde göründü görünecektir sizinde erkekse eğer 😂
Benimki gününde gidiyordu son kontrolde iki gün küçük çıktı ama başka doktorda başka oltrasonda ben biraz üzüldüm doktorda bir ileri bir geri çıkar sorun etme sıkıntı yok dedi

Kızlar pantolon sıkıntısı yaşayanlar ya da yaşayacak olanlar kalıbını sevdiğiniz ama artık kullanmadığınız ya da kullanamayacağımız pantolonlarımızı terziye verip hamile pantolonuna çevirebiliyormuşuz denk gelince sizinlede paylaşmak istedim denemek isteyenler olur belki
Suan ki cozumum 😊

Eklentiler

• 93D9BCB9-D125-4182-9C54-B5B24681904F.png
    93D9BCB9-D125-4182-9C54-B5B24681904F.png
    387,3 KB · Görüntüleme: 39
kızlar kasıklarda regl ağrısı aşıyorum 3 gündür falan bebek büyüdüğü için mi acaba? 11.haftaya girdik artık büyüdükçe risk azalıyor diye düşünmek istiyorum :KK43:

Yazmayı unuttum 🙈
Çok şükür bebekler iyi ama icerde büyük bir kanama alani var yine serum takıldı
Progestan ignelerine devam
Pazartesi kontrole çağırdı dün başlayan baş agrilarimi söylemeyi unuttum
bu kanama alanları neden oluyor böyle. Allahtan bebeğe ulaşmıyor benim de bebeğin altında var biraz geliyor her gün.
İnşallah geçer gider kurtulursun bu stresten.

Kızlar maalesef güzel haberlerim yok, ama hepinize desteği için teşekkür ederim ♥️
Ahh selizayım ben de senin için girdim uyanır uyanmaz. Çok üzgünüm ama ne diyelim sağlık olsun sağlıklı olsun. İnşallah en kısa zamanda yeniden güzel haberlerle gelirsin bize yazarsın 🧡 canım benim üzme kendini desem de boş biliyorum ama hayırlısını dile kendin için 🙏🏼

Benimki gününde gidiyordu son kontrolde iki gün küçük çıktı ama başka doktorda başka oltrasonda ben biraz üzüldüm doktorda bir ileri bir geri çıkar sorun etme sıkıntı yok dedi
Yok yok üzülmeyin tabiki öyle oynamalar olurr biz öyle kendi aramızda önde giden erkek oluyomuş diye konuşmuştukta ona istinaden söyledim. Belki önde gidip kız da olabilir zaten nerden bilcez denk geldi diyelim 😄
kızlar kasıklarda regl ağrısı aşıyorum 3 gündür falan bebek büyüdüğü için mi acaba? 11.haftaya girdik artık büyüdükçe risk azalıyor diye düşünmek istiyorum :KK43:
benim doktorum daha muayene bile etmeden ilk görüşmemizde 10. Haftaya kadar risk %20, 10. Haftadan sonra %1 demişti. Bu tüm gebeler için senlik bi durum değil demişti strese sokmayın kendinizi riskimiz gayet düşük artık ☺️

Yok yok üzülmeyin tabiki öyle oynamalar olurr biz öyle kendi aramızda önde giden erkek oluyomuş diye konuşmuştukta ona istinaden söyledim. Belki önde gidip kız da olabilir zaten nerden bilcez denk geldi diyelim 😄

benim doktorum daha muayene bile etmeden ilk görüşmemizde 10. Haftaya kadar risk %20, 10. Haftadan sonra %1 demişti. Bu tüm gebeler için senlik bi durum değil demişti strese sokmayın kendinizi riskimiz gayet düşük artık ☺️
ay inşallah manyadım galiba hep onu düşünüyorum

Kızlar maalesef güzel haberlerim yok, ama hepinize desteği için teşekkür ederim ♥️
Üzülmemek mümkün değil ama insan iyi ki diyebilmeli böyle bir durumda doğsaydı ve sağlıksız olsa hergün kahrolurdunuz bu gebeligimden 1 ay önce kimyasal gebelik geçirdim bende öğrendikten birkac gün sonra kaybettim kimyasaldan ve düsükten sonra çok daha kolay hamile kalırsın demisti doktorum vucut en kaliteli yumurtalarını atacak şimdi demişti gercektende öyle oldu hemen hamile kaldim bi sonraki ay insallah sizde bize yazarsiniz en kisa sürede rabbim saglikli bebisler versin insallah 🙏

Üzülmemek mümkün değil ama insan iyi ki diyebilmeli böyle bir durumda doğsaydı ve sağlıksız olsa hergün kahrolurdunuz bu gebeligimden 1 ay önce kimyasal gebelik geçirdim bende öğrendikten birkac gün sonra kaybettim kimyasaldan ve düsükten sonra çok daha kolay hamile kalırsın demisti doktorum vucut en kaliteli yumurtalarını atacak şimdi demişti gercektende öyle oldu hemen hamile kaldim bi sonraki ay insallah sizde bize yazarsiniz en kisa sürede rabbim saglikli bebisler versin insallah 🙏
İnşallah canım

X