2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar Merhaba bnm dogum tarihi 6 mayis,ben sezeryan olacagi icin mayisa kalmaz diye nisan grubundayim.Sizinle de irtibat halinde olayim istedim zira sizlerle haftam ayni diger grupta geri kaliyorum birazCinsiyet ogrenen oldu mu,hepimizin kalbine gore versin Rabbim

Zaten hiiç belli olmaz bizimde ne olucağı o yüzden iki yere de yazın bence öğrenenlerden hepimizin erkek diyim ikili testler vs o durumlardayız sizin durumunuz nedirrr

Kızlar pazartesi kontrolüm var ve ikili test vericem 11+5 olacak cnsyet tahmni yaparmi sizce 10+3 de gittigimde daha cok kucuk mumkun degil tahmin yurutmem demisti oglumu yanilmiyorsam 11 li haftalarda soylemislerdi unutmusum

Kızlar pazartesi kontrolüm var ve ikili test vericem 11+5 olacak cnsyet tahmni yaparmi sizce 10+3 de gittigimde daha cok kucuk mumkun degil tahmin yurutmem demisti oglumu yanilmiyorsam 11 li haftalarda soylemislerdi unutmusum
Merhaba L Larissa 11+1de gitti ve doktoru %90 tahmin etti belki sizinde tahmin eder Sanırım erkek bebekler daha önce gösterebiliyormuş kendini

Instagramda bir kadın varmis hemsireymis binlerce insanin cinsiyetini tahmin etmis falan arkadasim okdr israr ettiki benim iki cocugumida bildi sende yaptir diye inanin hic yapmayacagim sey kadina 50 lira verdim tahmin yaptirdim eşim inanamadı sende bu gaflete düştüysen bisey diyemiyorum dedi hala dalga geciyor merak insana neler yaptiriyor ya insallah bayan bilmistir 5 sayfa soru cevapladim vallahi kız dedi

Ay öylemi çok merak ediyorum ya bu sefer inşallah banada bir tahmin gelir önceliğim saglıklı olsun ama kız evladıda tatmayı çok isterim
Rabbim gönlünüze göre versin, güzel haberlerle gelin inşallah Tahminde gelse 15-16.haftaya kadar kesinleşmiş olmuyor yine arada kalıyor insan

Anaaaa tövbeler olsun neler varr ilk defa duydumm inşallah bilmiştirde zamanınız boşa gitmemiştir bu arada bebiş eğer kızsa grubumuzun ilk çiçeği olcak

Maaşallah erkek bebe bolluğu var demek bu sene eşim kızım annem herkes erkek hissediyo bende sıfır hiss sağlıklı olsun yeterkiiiiiiii aklımdan bişey geçirmeye korkuyorum

Hhahahha neyse ucuzmuş kıza feda olsun

Anaaaa tövbeler olsun neler varr ilk defa duydumm inşallah bilmiştirde zamanınız boşa gitmemiştir bu arada bebiş eğer kızsa grubumuzun ilk çiçeği olcak
Aa daha kiz bebis yokmu vallahi ben ufakligimdan beri 2 oglum olcak diye dusunurdum fikrine bile inanamiyorum benim disimda herkes kiz hissediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…