2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
yaa 17. haftadan tatlı yemeye başladım kımıldasın sırf diye şeker hastası olacaktım artık youtubedan sürekli video açıyodum işte anne karnı müzikleri falan 20. haftada şükür başladıı inşş siz daha erken hisssedersiniz cidden allah dileyen herkese versin bebiş paha biçilemezmiş o duygular deneyimli anneler biliyor tabi de bizim gibi ilkler görmemişiz hiç gece uyutmuyor vura vura rahat etsin diye şekilden şekile giriyorum ama 1 gram şikayetle değil yüzde gülümsemeyle
takip edicem gelişmeleriniiziii bir gözüm burada hep zatenn sizinle baştan heyecanları yaşıyorum çok güzel çokk

benimde karnım çıktı artık ve zayıf olduğum için mi bilmiyorum şaşırtıcı derecede çıktı. sürekli karnımı seviyorum. eşime gösteriyorum. o bişey anlamıyor tabi henüz az büyüyüp hareket etse elimi ordan ayırmıcam sanki.

50 kiloyum karnım bu halde geçen lariye atmıştım iç karnın zerresi yokmuş bende de büyüdüyse size tavsiye yağ krem falan kullanın bio oil almıştım ondan memnunumm

Eklentiler

• IMG_20211017_231645.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 64
Herkese merhaba bugün doktordan geldim iki tane foto atacağım 11+3 olmuş ilk gittigimde 7+3tu cinsiyet tahmini yapan varmı doktor bişey demedi

Eklentiler

• IMG_20211022_133819.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20211022_110313.jpg
    131,8 KB · Görüntüleme: 63
50 kiloyum karnım bu halde geçen lariye atmıştım iç karnın zerresi yokmuş bende de büyüdüyse size tavsiye yağ krem falan kullanın bio oil almıştım ondan memnunumm
ya bende kesin böyle bişey olacağım pırt diye çıktı göbek ya. krem kullanıyorum kantoron özlü e vitaminli falan bir krem aldım.yağ olayına üç ay bitince gireym dedim. bio oille herkes çatladım yazmış çok emn olamadım lierac önermişler birde soğuk sıkım 4-5 çeşit yağ alıp karıştırıp kullanmayı planlıyorum. ikisini karıştırıp. henüz araştırıyorum.

biraz da genetik heralde ya
güreşe gider gibi yağlanıyorum artık doğduktan sonra mı anlarız ne kadar çatladı şimdi gerginlikten falan belli olmaz heralde görünür mü ki akşam bi detaylı inceleyeyim göbeğimi

bende genetiğe inanıyorum. yok ya şimdiden çatlamaz ama çatlamadan önce kırmızılıklar oluyor sonra çatlıyor diye biliyorum. aman allah korusun çok çatlamayalım

Taze göbek fotosu Kadindiyorki Z zahrada 11 haftalıkta bu durumdayız geliyorum arkandan zayıf ve kısa boylularda daha çabuk çıkıyomuş göbüş. Ben de gitmişken eczaneye sordum çatlak kremini de lierac alcam sanırım ya riske atmamak için Trendyoldan almicam orjinalliğe güvenemiyorum

Eklentiler

• B4402FC4-FA0D-4E64-9CFB-1BE4D86FCE6C.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 60
  • B5FD6979-B1DE-4B65-B153-310872D3E8FF.jpeg
    123,8 KB · Görüntüleme: 63
ya bak göbeğim bunun aynısııı aynısııı zayıf ve kısa olmak burdada işe yaramadı lierac evet evet tartışmasız en iyisi sanırım. bu ayda geçsn kasımda başlarım. bi de iki haftada bir hatıra göbüş fotosu çekilmeye karar verdim. öyle bi anı kalsın istedim :)

Ben de aynısını Z zahrada ya dedim ama nolduu? Üşendim

Ben de aynısını Z zahrada ya dedim ama nolduu? Üşendim
aynen hala üşeniyorum çekmeyee halaaa hatta hamile defteri aldım işte günlük gibi yazcaktım eşim oğlan çocuğu bu duygudan ne anlasın atar köşeye ağlarsın dedi ondan onu bile bıraktım hevesim kaçtı erkek kardeşime soruyorum annem sana verse böyle günlük sevinir miydin diye duygusuz davar o ne be diye dalga geçiyor

Bi azimle başlayıp aralarda salarım belki

Ya hepimizde öyle. Ben de hep ilk çocugum kız olsun çok isterdim. Ama hamile olduğumu öğrendiğimden beri erkek hissediyorum kendimi erkeğe o kadar alıştırdım ki şu an kız çıksa daha büyük şok olurum o arkadaşın durumundan sonra da ben de öyle bir anı kalsın istemedim. Ilerde çocuğa o videoları gosterdigimizi düşünsene. Asık suratlarımızı

ya bizler yine duygularımızı saklıyoruz da erkekler pek öyle değil. Şimdi ben düşünüyorum ne dese mutlu olur gülerim. Ama eşim yüzünden istediği olmayınca gayet belli eder bence saklayamaz rol de yapamaz o aksiyona gerek yok

Oo ismi de hazır

Kızlar selam, ikili test yaptırmıştım şimdilik free beta HCG ve papp-a değerlerim çıkmış. Sanırım daha çıkması gereken başka değerlerde var emin olamadım bu iki değerden anlayan var mı?

3 haftadır yediğiniz tatlılar dinlettiğiniz müzikler bir anda işe yaradı heralde şimdiden minik yaramazlıklar anneyi gece uyutmamalar falan kurban olduklarım iyi olsunlarda herşeylerine razıyız bende arada sizin gruba bakıyorum başımıza ne gelecek bakalım diye bir an önce içinize sinen doktorla yola devam edersiniz inşallah

Bende badger almaya karar verdim içerik olarakta tertemiz en çok memnuniyet ondaydı. Onada bir bakın isterseniz.
Son güne kadar yağlanmaya devam edin çatlayanlar son zamanlarda çatlayabiliyormuş ve göbek dışında göğüs ve üst bacaklarada sürmek gerekiyormuş karından çatlamayanlar oralardan çatlamışlar. İnşallah hiç çatlamadan ya da az çatlakla atlatırız bu süreci

Ahh göbek kardeşliğii benimde bu şekilde sadece bir tık daha küçük sanki. Trendyolda güvenilir satıcılardan alabilirsin onun dışında da güvenilir sitelere bakabilirsin canım eminim eczaneye göre daha uygundur. Dermoeczanem, saçhane, kozmela gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…