2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
O zaman senin de hayırlı olsun mu diyelim ne diyelim ya dur bakalım hiç belli olmaz tüm teorileri çürütenler de var benim şansıma tuttu gitti pembiklerr elveda
Benim çin takvimine göre kızdı ama doktor erkeğe benziyor dedi kasım randevumuzda kesinleşcek artık inşallah
ay ikiside yok bizde zaten şu an iki düşüncede beni heyecanlandırıyor :)) benm mayıs sonlarında olduğundan grubun gerisinden geliyorum ben iki hafta snra 11+3 te gideceğim belli olmazsa 15. haftada gideceğim öğrenmeme yaklaşık beş hafta var

Bizimde aynı şekilde Birşeyler bakarken hem kıza beğeniyorum hem erkeğe eli kolu düzgün sağlıklı olsunlar yeter diyor insan. Sizin biraz varmış ama neyse ki bende 20 kasımda gideceğim 1 ay var ilk defa 1 ay sonra gideceğim beraber bekleriz artık

cinsiyet partisinde bir yakınız öğreniyor ona göre pasta ay da balon vs hazırlanıyor anne baba da o andan öğreniyorr ama ben nasıl sabrederimm Allah bilir,eşim diyo ben öğreneyimm sana hazırlayalım kendi aramızda bir parti

kızlarrr cinsiyett partisi düşünen var mı??
Bende ilk hamile kalmaya çalıştığım zamanlar düşünüyordum ama zamanla düşüncem değişti. Kızda olsa sevineceğiz erkekte olsa sevineceğiz O yüzden düşünmüyorum. Ama yapıncada anı olarak kalıyor o konuda güzel oluyor

Erkekse 11 de gösterir yavrucum ben de 2li sonucuna göre gidicemm o yüzden henüz belli değil tarih çok heyecan
Benim çin takvimine göre kızdı ama doktor erkeğe benziyor dedi kasım randevumuzda kesinleşcek artık inşallah
ama senin dün attığın bacak arası fotosu efso sanki diğer ihtimali hiç düşündürtmüyo gibi. Bana da %90 dedi ama değişceğini hiçhiç sanmıyorum

Ben de düşünüyordum vazgeçtim çünkü o heyecanı 2 kişi yaşamak daha anlamlı geldi diğer türlü hislerimizi telefon kameralarıyla kayıt etmek falan büyüsünü bozarmış gibi geldi. Tabiki herkesin kendi fikri çok hoş bir anı da kalıyor güzek görüntüler oluyorr

Yaaa dimii bu saatten sonra erkekten dönmez heralde dimi ben videoya çekmiştim baya 2-3 dakika doktor her yerine bakınca bacak arasından birşeyler gözüktü Bizim doktorda yüzde veriyormuş dün bize vermedi benimde sormak aklıma gelmedi birdahakine netleşir deyince muallakta kaldı gibi oldu keşke yüzde verseydi içim rahat birşeyler alırdım

Ben sevmiyorum onu hiç ya. Sabredemem de zaten doktor eşimle bana söylesin işte ilk ikimiz duyalım istiyorum :)

Bi arkadaşım yapmıştı. Erkek istiyor ve hissediyorlardı. Cinsiyet partisinde arkadaşlari aileler falan. Balon patlıyor kiz çıkıyor. Adam baya bozuldu surat asti olayın şokuyla. Videolarda da o hal olunca sonra karı koca kavgasına neden oldu ☺

En korktuğum şey tövbe yarabbim evladın kızı erkeği olmaz tabiki önce sağlıklı olması hepimizin tek dileği ama ben hep ilki kız olsun 2. Erkek, ne güzel ablalık yapar düşüncesindeydim kendim de abla olduğum için bu çocuğa bakmak manasında ablalık değil daha duygusal yaklaşım sadece. Ama şimdi birden erkek balon patlayınca bi şok olurdum yalan değil biraz da o yüzden vazgeçtim rezil olmayayım

Gel kardeşim erkek anası olarak sarılalım biz hemen kabullendim aslında erkekler anneye çok düşkün oluyo ya 1-0 öndeyiz açıp açıp ultrason fotolarına videoya falan bakıyorum zaten mucize değil de nedir of çok duygulanıyorum ya her an ağlayasım geliyo

Yaaa tövbeler olsun o durumada düşmek istemezdim. Evladın kızı erkeği olmaz tabiki herkesin gönlünden illa ki birşey geçiyor ama olmadı diye de yüzümüzün düşmesi üzülmek bilmiyorum aynı durumda olsam doğacak bebeğimize haksızlık oldu diye çok üzülürdüm neyse ki böyle şeylere kalkışmadık

Sarılalım kuzum geell Erkek anası olma fikrine alışmaya başlıyorum sanırım evet öyle oluyormuş babaları çatlatmaca. Daha önceden hep önce oğlum sonra kızım olsun istemiştim ben ablayım büyük olmanın yükünü taşıyorsun diye kızımın bir tane abisi olsun diye düşünüyordum sonra görümcemin kızı olunca o cicili bicili kıyafetler arkadaş gibi olmaları kız bebek istemeye başlamıştım ama hamile kaldığımdan itibaren eşit tuttum hangisi olursa sevinicektim zaten bizde ikiside yok Bende aynı şekildeyim canım 2 buçuk seneye gidiyordu bebek isteğimiz ama olmuyordu herşey hiç beklemediğimiz öyle bir anda oldu ki hep diyorum allahım ben hamileyim hemde 3 aylık hem bebeğim günden güne büyüyor hemde erkeğe benziyor, resmen anne olacağım hala inanamıyorum nasıl bir mucize rabbim çok şükür bizede nasip etti Erkek bebiş kıyafetleri, emzikler beğendim dünden beri çok tatlışlar

ayy erkek annelerii bana da sarılınnn bu yıl erkek senesi gerçekten bizim grupta da çoğunluk erkekk
ben ama ilk duydum ağladım yalan yok üzüldüm yani kıza aşırı aşırı odaklanmışım meğer 2-3 saate geçti şokum gerçi ara ara hala geliyor şok ama oğluş varmış kısmetimizdeee kaynana olcazzzz şimdiden başladım oğlumu nasıl evlendircem demeye ben eşime böyle konuştukça uraz bey tekmeliyo içerden sus der gibi ajksdhakj

Evett onun orda o hareketlerini görünce kızın erkeğin hiçbir önemi olmadığını daha da iyi anlıyosun. Kolları bacakları hareket ettirdikçe bi de hamile kaldıktan sonra hep sağlık sağlık sağlık dedim bende gerçekten önemli olanın bu olduğunu çok iyi anlıyo insan zaten senin o attığın duruşuna bittim o nasıl bir duruşsaa çok şükür bize de nasip ettii. Gönülden İsteyen herkese nasip olsun inşallah

Herkes bu sene erkek senesi dedi durdu ben hiç inanmadım ama doğruymuş ay resmen kısmette kaynana olmak varmış bizim daha çok yeni ben tam moda giremedim sizin kadar olunca biz neler düşüncez bakalım ay tekmelerde başladı değil miii oda hamileliğin farklı boyutu şimdiden böyleysek tekmeler başlayınca nasıl oluruz kim bilir
Kesinlikle öyle canım amin inşallah Duruşunu yicek annesi haberi yok o aslında video, video hali daha güzel ayaklarıyla kapatıyor biraz sonra o minicik ayaklar kıpır kıpır hareket ediyor ama kapatmak için geç kaldı herşeyi gördük

sabır sabır sabır
Erkekse 11 de gösterir yavrucum ben de 2li sonucuna göre gidicemm o yüzden henüz belli değil tarih çok heyecan
erkekse pipini göster doktor ablana kızlarda mahremiyet kavramı daha anne karnında gelişiyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…