2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ayyy maşallah canım çok sevindim senin adına eğer ultrason fotoğrafı varsa atsana biz de cinsiyet tahmini yapalım
Sağol canımm ultrason fotoğrafı var ama doktor gördüğümüz gibi yakalayamamış tahminlik birşey çıkmaz

Oh iyi bari en azından bol bol içebiliyorsunuz. Ben 1 bardak suyu zor içiyorum o da ilaçlarla Allaha emanet gidiyoruz valla. İnşallah bi sıkıntı olmadan geçer gider şu enfeksiyonda
Benim tam tersi mide kazınması sorunum var, midem kazınıyor yemek saatini az geçirirsem tansiyonum yerlerde. Ama midem bulanmasa da canım yemek yemek istemiyor. Eşim başımda bekliyor yemek yiyeyim diye.

Bir de zaten kilom vardı ama üstüne bir de şişkinlik baş gösterdi. Herşey sıkıyor herşey. Ben de hamileler için olan taytlardan alayım bari evde rahat edeyim diyorum

Yaaaa çok guzell masallahhh ❤❤

Yaaaa çok guzell masallahhh ❤❤

bu hafta bendede şişkinlik var adet olduğumuzda olur ya karnım aynı öyle. benmde enfeksiyonum var ya hemde baya yoğun bende ilaç kullanmıyorum
Ben aslında bebek için de korkuyorum zarar verir mi diye yoksa ağrısına sızına bile katlanırım ama işte doktor daha erken dedi ilaç için su içmek için zorluyorum kendimi ama malum mide bulantısı ona da çok müsaade etmiyor sen içebiliyorsan bol bol su iç

benim enfeksiyon idrar yollarnda değil canım vajinit. tabi bende su içiyorum. midem pek bulanmıyor. çocuğa zararı yok dedi dr ama bilmiyorum bazen geriliyorum.

Kızlar ben niye duymadım kalp atışını yaa kafama takıyorum şuan ultrason resmime bakar musunuz bir normal mi boyutları sizce haftasına göre? Bebek minik geldi gözüme doktor sorun yok dedi ama içim rahat değil nedense

Eklentiler

• IMG_20211007_182248.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 46
Ayy canım benim çok mutlu oldum çoook maşallaaah doktor bana da düşük riskin %2'nin altı demişti o cümle bile nasıl rahatlatıyor değil mi hep böyle güzel ilerlesin inşallah hamileliğin

Canımsınız siz kızlar ya, vallahi bir heyecanla size yazıyorum hemen

Şimdi sağlıkla cinsiyetlerini öğrenelim meraktayım ben vallahi

Canım bende 7+0 da gittim de duydum hem de vajinal duyduk. Benim ters rahim o yüzden karından bakınca çok zor gözüküyor.

Hiç sıkma canını Allah’ın izniyle duyarsın kalbini de. Bir sorun olsa doktor zaten söylerdi mutlaka

Ben 3 haftada öğrendim. Düşünsene halimi :)

Benim de kilom aynı gram bile oynama yok ama hicbir pantolonum olmuyor. Hafiften göbek de cıkmış. :)

6w5d yazıyor canım ama keseyi ölçmş bebeği ölçmemiş. genelde bebek oluştuktan sonra bebeği ölçüyorlar.

6w5d yazıyor canım ama keseyi ölçmş bebeği ölçmemiş. genelde bebek oluştuktan sonra bebeği ölçüyorlar.
Ben 6. Haftada gittiğimde benim fe kese ölçümü vardı bebek yoktu. Kalp atışını duymuştuk ama ölçüm yapmamıştı . 8 haftada ıkisinin fe ölçümü yapılmıştı. Belki daha çok minik diyedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…