2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ayyy buralar bugün ne güzel şenlikliii Selizay cım hayırlı uğurlu olsun en azından dış gebelik değil ona ne kadar üzülmüştün hatırlıyosun dimii oh çekebiliriz artık. Olsun bebiş sağlıklı olsunda 15 gün sonra duy. Sen stres olmiyim dedin ama hayat işte al sana bu doktor dedi keşke deneseydi yaa küçük mü gördü bebişi acaba ondan da denememiş olabilir doktorlar anlıyo sonuçta boyutuna göre duyulur duyulmazıı üzme kendini ters bi durum olsa bebiş de görünmezdi heralde hem ters de konuşmamış.
hakkim ve N Neess sizden çok güzel haberler bekliyorum bugün aklım ve dualarım sizde

Ben 6+3te kalp atışı için gittim. Kalp atışı duyuldu ama daha önce kimyasal geçirdiğim için doktor kontrol süren bitmeden tekrar gel (adam sağolsun 10 günlük süreyi hesaplayıp o tarihe kadar gel dedi) yine bakalım sonra gebelik takibine başlayalım dedi. 7+3te gittim herşey yolunda fakat idrarda enfeksiyon var. Onun için şase verdi. Ama bir işe yaramadı. Çok zorluyor beni. Bir dahaki randevum 12.haftada ama enfeksiyon zorlarsa daha önce giderim

ultrasonda 6+5 gözüküyo ona da bişey kalmamış ki 2 hafta sonra cinsiyete mi çağırıyo doktor 10 gün sonra muayene sınırı içinde de duyulur bence
Benim de 6+5'de vajinal baktı önce bebek kaçıyor dedi dinleyemedi karından baktı gümbür gümbür 7 haftalık bebek nasıl kaçıyor anlamadım

Pozitif konuştuysa süper canım ama anlamadığım önce deneseymiş duymayınca 2 hafta sonraya çağırsaymış bence 10 gün sonra duyulur çok rahat sen kontrol gününde git uyanıklık mı yapıyor ne doktorun sen de uyanıklık yap

Bende de enfeksiyon var 8.haftama girdim doktorum hala ilaç veremem biraz daha dayan diyor

Dün işe giderken denediğim hiçbir pantolonum olmadı inanabiliyor musun düğmeler kapanmıyor zar zor bir kumaş pantolonumun içine girdim onun da en fazla 2 haftası var giyemem gibi kışlık tayt bakmaya başladım

Ayy kızlaarr bebeğim nasıl güzel büyümüş elleri ayakları kıpır kıpırkafasındaki kemikler bile gözükmeye başlamıştı annesinin kuzusuu Allahım çok şükür günüyle uyumlu gidiyor çok şükür herşey yolundaymış vee 2 hafta sonra 12.haftamda gittiğimde hem 2li test yapılcak hemdee doktor cinsiyet tahmininde bulunuyormuşş allahım çok heyecanlııı

Yaaa maşallah canım benim ne güzel bir duygu bu eşi benzeri yok

Olsunn yinede çok şükür ki herşey yolunda canım kontrol süreni geçirmeden yeniden gidersin ve o zaman büyük ihtimal duyarsın pıtpıtlarıı

içiniz her seferinde pırpır olacak emin olun. kalp atışını duymak çok değişik, çok güzel allahım herkese nasip etsn
Gerçekten çok güzel bir duygu, amiiiin amiiiin
Canım beniiim dualarım seninle sabırsızlıkla bekliyorum kaçta randevun?
Geldim bile canım benim, kalp atışını dinledik. Kan tahlillerini verdim de geldim. Bebek gayet sağlıklı, düşük riskin yok dedi doktor Hamilelikte her randevu kalp çarpıntısı gerçekten

Canımsın sen, ben de geldim doktordan teyzesi bizi listeye ekleyebilirsin 7+0 da duyduk kalp atışını. Gayet iyiymiş bebek. Hep güzel haberlerimizi paylaşalım canlarım benim

Ayy canım benim çok mutlu oldum çoook maşallaaah doktor bana da düşük riskin %2'nin altı demişti o cümle bile nasıl rahatlatıyor değil mi hep böyle güzel ilerlesin inşallah hamileliğin

İdrar yolu enfeksiyonu için bol su içmek gerekiyormuş, mideniz bulanmıyorsa için bol boll. İnşallah geçer bi an önce

Hm hamile çorapları varmış ben de onlardan alıp bu mevsimlerde incelerin içine giymeyi düşünüyorum kuzu bu göbekler nedir böyle ya erkenden
Canımsın sen, ben de geldim doktordan teyzesi bizi listeye ekleyebilirsin 7+0 da duyduk kalp atışını. Gayet iyiymiş bebek. Hep güzel haberlerimizi paylaşalım canlarım benim
hemen güncelliyorum ohhh şükürler olsun geldi pıtpıtlarr. Amin canım benim şu haftalarımız en güzel şekilde geçsinn

Anlamadım ben de kuzum kaç tane pantolon denediysem olmadı bu şişkinlik gözümü korkutuyor

Ayyy maşallah canım çok sevindim senin adına eğer ultrason fotoğrafı varsa atsana biz de cinsiyet tahmini yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…