2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ben 6. Haftada gittiğimde benim fe kese ölçümü vardı bebek yoktu. Kalp atışını duymuştuk ama ölçüm yapmamıştı . 8 haftada ıkisinin fe ölçümü yapılmıştı. Belki daha çok minik diyedir
ben 6+0 da gittiğimde ölçtü bebeği 6w0d görünüyordu hatta. belki cihazdan cihaza değişiyordur. çok tecrübeli değilim :))

Kızlar 5. Haftadan beri burun tıkanıklığı verdi bugün kanama da basladi burunda yasayan var mı normal mi

Kızlar 5. Haftadan beri burun tıkanıklığı verdi bugün kanama da basladi burunda yasayan var mı normal mi
Hamilelikte olabilir bunlar. Hatta diş fırçasını yumuşak olanlardan kullanmada fayda var. Doktor demişti ilk hamileliğimde burun kanamasi,diş eti kanamasi olabilir diye.

Senin için netten baktım şimdi östrojen ve progesteron hormon sebebiyle oluyormuş canım korkulcak bi durum değilmiş. Benim de dişimi fırçalarken bazen diş etlerim kanamaya başladı hiç olmazdı, işte hepsi hormonlardan hamilelikten 😅
Hamilelikte Burun Kanaması Neden Olur Ve Tedavisi Nedir? | Hamilelik | Çocuklu Dünya
Linki koydum canım

Dün işe giderken denediğim hiçbir pantolonum olmadı inanabiliyor musun düğmeler kapanmıyor zar zor bir kumaş pantolonumun içine girdim onun da en fazla 2 haftası var giyemem gibi kışlık tayt bakmaya başladım 🥺🥺😂
benimde aynı şekilde göbeğim belirgin şekilde cıktığı için evdeki pantlonların içine asla giremiyorumm,hamile pantolonu aldım kot ve bi tane ssu gçbeği kumaş olanlardan kumaş kısmı ayarlanabiliyor..tvsıye ederım en azından ısyerınde kurtarıcı bırde bol elbise..hamile taytı neymişş acaba evde giymek ıcın mı?

benimde aynı şekilde göbeğim belirgin şekilde cıktığı için evdeki pantlonların içine asla giremiyorumm,hamile pantolonu aldım kot ve bi tane ssu gçbeği kumaş olanlardan kumaş kısmı ayarlanabiliyor..tvsıye ederım en azından ısyerınde kurtarıcı bırde bol elbise..hamile taytı neymişş acaba evde giymek ıcın mı?
kaç kiloydunuz benim henüz o kadar çıkmadı :) hamile taytı yüz yılın buluşu bence ya hele ileri hamilelikte çocuğun rahat ettiği tek şey olabilir.

Yok dışarda da giyilenlerden var kalın oluyor böyle geniş kazak veya sweatshirtlerin altında giymelik:)

hemen edinelim kışın giymek için Z Zynpada teşekkürler..bol sweatshırtler acayıp moda ztn bu sene nerden hangı markayı önerirsiniz

hemen edinelim kışın giymek için Z Zynpada teşekkürler..bol sweatshırtler acayıp moda ztn bu sene nerden hangı markayı önerirsiniz
Ben sweatler de kesinlikle addaxcıydım. Malum influencerler bi akın etti mağazaya uçtu fiyatlar 😂 eskiden ne güzel çok uygundu. yine de piyasaya göre uygun kalıyor ama

X