2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Bizimki de kitaplara sardı bu ara. Eskiden hiç ilgisini çekmiyodu. Şimdi kendi gidip eline alıyo sayfalarını çeviriyo. Ben dokun hisset kitaplarından almıştım. Onlara dokunuyoruz ben hayvanların seslerini çıkarıyorum o da bana bakıp gülüyor

Bizde iyiyiz çok şükür ama çok kötü günler yaşadık hep birlikte evlerimize yeni geçtik kontrol edildi az hasarlı diye geçtik Allah bir daha yaşatmasın çok çok kötüydü psikolojimiz bozuldu evi yıkılan yakınlarını kaybedenlerin halini düşünemiyorum bile rabbim sabır versin düşünüp sorduğunuz için Allah razı olsun

Kızlar bebişlere doğum gününde ne hediye alıyosunuz yaa biz bir türlü karar veremedik. Evde aile arasında sade bir kutlama yapıcaz ama güzel farklı bi hediye almak istiyorum bi türlü bulamadım
Canım biz de evde aile arasında bi kutlama yapıcaz kendi imkanlarımla balon pasta vs hazırlicam zaten uğraşmayı da severim ama hediye almayı hiç düşünmemiştim zaten sürekli hanfendiye bişeyler alıp duruyorum
Geçen hafta bir yaş çekimi yaptırdık bi de..bir yaşına dair hem doğum gününden hem de böyle çekimle anılar kalsın istiyorum hepinize de tavsiye ederim kızlar gerçekten fotoğraflar elime geçtiğinde iyi ki yaptırmışım dedim..ben iki konsept artı aile çekimine 500 lira verdim baya uyguna geldi

Ah canım benim tekrar deprem olmuş gerçekten dayanacak güç kalmadı az hasarlı demiştin ev şu an nasıl

Çekilecek bebek var çekilmeyecek bebek var gerçekten pazar günü gittik kadın en son ben çıkayım siz çekin olmayacak dedi krizlere girdi Uraz

Çekilecek bebek var çekilmeyecek bebek var gerçekten pazar günü gittik kadın en son ben çıkayım siz çekin olmayacak dedi krizlere girdi Uraz
hadi ya kıyamam gerçekten çok kötü olmuş ben bizim kıza da güvenmiyordum kesin ağlar diyordum da gitmeden uyuttum uykusunu aldı yolda da emzirdim herhalde bunların hatrına durdu

Kızlar bu 1 yaş sendromu ne zor şeymiş ya . Sakin olan çocuğum aksi biri oldu resmen . Her konuda inatlaşıyor özellikle de yemek konusunda çok inat. Eskiden de çok iştahlı bir çocuk değildi ama 3 gündür aç geziyor. Meme de emmiyor

Bizde sendrom hiç bitmediği için bişey diyemicem hasta bi de şimdi kuzum uyuya kalkıyo agliyo iki saat uyumuyo gece bidaha uyuyo kalkıyo yine agliyo kaç gündür. Ben yemek yemesini falan geçtim ağlamasın yeter

Ben de şeyi sorayım, emmeler ne durumda?

Ben artık gündüz 3 kez emziriyorum (Sabah kalktığında, öğlen eve gittiğimde, akşam eve gittiğimde) gece de 2 kez filan (Bir tanesi uyumadan önce, diğeri de gece kalktığında). çok yoruldum emzik görevi görmekten. Gece uykusundan uyandığında sadece 1 kez emziriyorum. doktor da zaten dedi bu kadar emmesine gerek yok geceleri, acıkmaz bu sadece alışkanlık diye.

Bizim ki 3 gün önceye kadar neredeyse her saat emmek istiyordu ama bu durumu benim evde olmama bağladım o yüzden her istediğinde emziriyordum gece zaten 2 saatte 1 emiyor ama tamamen emzik niyetine 2 fırt çekip uyuyor . Bende gece emzirmeyi kesmek istiyordum ama depremden sonra kaldı. Uzun bir sürede deneyemem herhalde çünkü birlikte yatıyoruz artık

Bir de kızlar yürümeye başlayan bebis var mı? Benim sıpa çok istekliydi 6.5 aylıkken sıralamaya başladı herkes çabuk yürür diyordu nazar değdi canı sagolsun ama elimden tuttuğu zaman resmen koşuyor adımlarını iyi atıyor aslında ama kendine güvenemiyor . Ne yapmam gerekir acaba ozguven kazanması için?

Kizimin disinde sari lekeler oldu nemli bezle siliyodum oysa ki ne yapmak lazim fikri olan var mi

Ben de deprem etkisiyle iyice strese bağlayıp ne zaman isterse emziriyordum ama çok yoruldum, başa çıkamıyorum artık. O nedenle geceyi azalttım.

Kizimin disinde sari lekeler oldu nemli bezle siliyodum oysa ki ne yapmak lazim fikri olan var mi
Gece beslenmesi sonrasinda su vermek lazim ama ilk sebebi demir ilacindan oluyor

alsem canim biz de sabah uyaninca ve aksam uyumadan emiyor bunlar sabit. O gun disari ciktiysak sadece bu kadarla kaliyor gunduz disarda emzirmiyorum dikkati dagiliyor emmiyor zaten ev disinda. Evdeysek gunduz 1-2 kere daha emiyor. Gece uykusuna gectikten sonra da hic emzirmiyorum 1 kez mama veriyorum gece 3 gibi 150 cc

Ben de sabah uyanınca 1, işten gelince 15.30 gibi 1 kez daha, yatana kadar 1 kez daha ama bu genelde çok kısa oluyor ve gece yatmadan önce toplam 4, gece de 1 keze düşürmüştüm ama bikaç gündür yeniden 2 defaya çıkardım. Niyetim yaşına girdiğinde tamamen kesmek ama bunun için 15 günüm var

Ben de sizlere gündüz uyku saatlerini ve süresini sormak istiyorum bizim kızı doğru saatlerde mi uyutuyorum asla emin değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…