2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Etrafımda olsun emdıgını gören herkes dıyor kı sabır taşı sür salça kil vs uzar gider doktor da bunlar sakıncalı dedı bırde ınsanlar faydası yok bagımlı olmus diyor ınsan takmıyorsa bıle takıyor
Faydası neden olmasın zehır mı
Bir gündüz bırde gece uyurken onları bırakamadık ılk cocuk bılseydım memeyle uyutmazdım
Doktor bıle hala bırakmadı mı oluyor
Bazı doktorlar ve dünya sağlık örgütü 2 yas ve sonrasını öneriyor faydalı dıyor
Ben sabırla bekliyorum bırsey sürmedim esım tuz bal sürdü deneyelim dedı aglıyor ve siliyor temızlıyor hasta olmus deyınce öpüyor
Benim kızım da adeta meme bagımlısıydı gece emerek uyurdu son zamanlarda gece uyanmaları sıklaştı, gece full meme ağzında kalmak istiyordu . Çalışıyorum ve işe ruh gibi gidiyordum. Bıraktık bir ay oluyo :) cidden kafamda büyüttüğümden daha kolay oldu üç gün sonra alıştı zaten ama istikrarlı olmak gerek. Ben önce emme sayısını azalttım , sonra birden kestim. Hiç bir şey sürmedim hep anlattım meme de süt bitti istediğin zaman dokunabilirsin ama emmek yok artık diye ilk zamanlar zor geçti ama hemencecik alışıyorlar bence bizden daha güçlüler

Kızlar biz 2 haftadır bezi bıraktık ama arada kaçaklar oluyor . Çiş konusunu hallettik ama kafayı bazen altına yapıyor 😥 benim için sorun değil sonuçta kendi çocuğum temizlerim ama bakıcı için biraz sorun oldu bu durum . Daha 2 gündür gidiyor bakıcıya zaten ilk gittiğinde kaçırmış altına dünde hiç kaka yapmamış zaten ama bakıcı burun kırın ediyor . Yok tetikte duruyormuş yok çocuk da rahat edemiyorum falan filan . Kısaca üzerine düşmek istemiyor yani bir de ortalık batacak diye korkuyor herhalde ( bu kısımda haklı olabilir ) neyse bende dedim ki o zaman sabah sana gelirken külot bez giydiririm ama sen yine normal külot gibi davran tuvalete filan götür kakası içinde sık sık sor dedim . Ama çok moralim bozuldu yani . Bu olay bizi kesin geriye atacak . Çalışan anne olmak çok zor 😥

X