2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kızlar dün kan ve idrar tahlili vermiştim bugün sonuçlarıma baktı doktor idrarda enfeksiyon çıktı bi ilaç verdi yatmadan bi bardak suya atıp içicekmişim çok üzüldüm demekki bu halsizlik ağrılarım falan enfeksiyon danmış bitkisel ne yapabilirim maydanoz suyu içsem bişey olurmu kızlar lütfen fikir verin bana 😥
Sakın içmeyin maydanoz düşük yapabilir. Ben adetim sökmediğinde içiyordum direkt söküyordu.

Gunaydin herkese. Hala regl olamayan ben odem icerisindeyim. ellerim , ayaklarim ve bedenim sisti. bu son 1 ay icerisinde oldu hepsi. Regl olacak gibi hissettim 1 ay evvel, karin agrilarim ve bagirsak hareketlerimdeki degisiklik tamam olacaksin isareti veriyordu. Olmadim. Akabinde de sistim. Olmak istiyorum artik cekilmez hale geldi.

Gunaydin herkese. Hala regl olamayan ben odem icerisindeyim. ellerim , ayaklarim ve bedenim sisti. bu son 1 ay icerisinde oldu hepsi. Regl olacak gibi hissettim 1 ay evvel, karin agrilarim ve bagirsak hareketlerimdeki degisiklik tamam olacaksin isareti veriyordu. Olmadim. Akabinde de sistim. Olmak istiyorum artik cekilmez hale geldi.
5.5 ayligiz Aynıyım.umarim bu kilo oyuzden bedenimdedir.😭😭persembe günü bir karın ağrısı başladı olucam sandım. fakat karın agrisindan hareket edemedim bide üstüne ateş üşüme titreme miğde bulantisi meğer idrar yolları enfeksiyonu olmuşum birde üstüne gaz doluymusum hareket edemedim ağrıdan 2 gün.kolik bebekleri şimdi anladım ben bukadar acı çekiyordum küçücük bebeklerin susmayip ağlamasında ne kadar haklıymış diyorum.

5.5 ayligiz Aynıyım.umarim bu kilo oyuzden bedenimdedir.😭😭persembe günü bir karın ağrısı başladı olucam sandım. fakat karın agrisindan hareket edemedim bide üstüne ateş üşüme titreme miğde bulantisi meğer idrar yolları enfeksiyonu olmuşum birde üstüne gaz doluymusum hareket edemedim ağrıdan 2 gün.kolik bebekleri şimdi anladım ben bukadar acı çekiyordum küçücük bebeklerin susmayip ağlamasında ne kadar haklıymış diyorum.
cok gecmis olsun.
ben bacaklarimdan ve eklemlerimden anliyorum. daha az yedigim bir 2 ay oldu bu son iki ay. ama 1 ay icerisinde odemden parmaklarimi bukemez oldum.

Ne iğnesi verdi canım? Rahim kasılması benim de daima hissettiğim bir şey. Rahim büyüdüğü için öyle hissetmeniz normal diyorlardı
Merhaba benim birinci tranfer negatif oldu ikinci transferin ertesi gününde geceleri rahim kasılmaları yaşadım ve kimyasal oldu 3. Transferim de pozıtıf ı gördüm 5+2 de keseyi de gördüm şuan 6+3 üm fakat ilk defa dün gece rahim kasılması yaşadım daha önce kimyasal yaşadığım İçin çok tedirgin oldum acaba embriyoyu mu düşürüyorum gündüz hiç bir şey olmadı kanama da kasılma da agrı da yok sadece dün gece 3 4 defa kasıldı

Kızlar hafif kasık batmaları, orta derece ama dinlenince geçen kasık ve rahim ağrılarından korkmayın. Çok şiddetli kramplar geçmek bilmeyen yada çok zor geçen aşırı ağrılarda rahim kasılması yada karın içi yapışıklıklar olabilirmiş. Yani bendeki gibi. Endometriozis varsa zaten bu şiddetli zonklamalar kaçınılmazmış. Eğerki ağrılarınız, bir terslik olduğunu düşündürecek derecede ciddi boyutta ise ve benim gibi artık ağrısız yaşamak istiyorum derecesindeyseniz hemen doktorunuza bunu anlatmanızı tavsiye ederim. Ama dinlenince geçen ve arada bıçak saplanması gibi ağrılarınız çok çok normal. Lütfen kendinizi ve bebeğinizi üzmeyin 🥰
Merhaba benim birinci tranfer negatif oldu ikinci transferin ertesi gününde geceleri rahim kasılmaları yaşadım ve kimyasal oldu 3. Transferim de pozıtıf ı gördüm 5+2 de keseyi de gördüm şuan 6+3 üm fakat ilk defa dün gece rahim kasılması yaşadım daha önce kimyasal yaşadığım İçin çok tedirgin oldum acaba embriyoyu mu düşürüyorum gündüz hiç bir şey olmadı kanama da kasılma da agrı da yok sadece dün gece 3 4 defa kasıldı

Bizler iyiyiz sen nasıkçlsın, iyi bayramlar canım 🤗 Buralar çok ıssız 😅
Bende iyiyim canım sabah 5:45 te uyanan ve gündüzleri sadece 40 dakika uyuyan bir kızla uğraşıyorum.alerjik bebek 1.5 aydır diyetteyim her ay 200 gram alıyor bebeğim kilo almıyor ek gıdaya başlamıştık 4 ay 10 günlükken bakalım düzelsin diye bekliyorum. Uykuları, kilosu vs. Bende durumlar böyle 🙈

Merhabalar arkadaşlar hamile olanlar belirtilerinin nelerdi acaba bat a 7 var çok merak ediyorum tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim 😊

Bende iyiyim canım sabah 5:45 te uyanan ve gündüzleri sadece 40 dakika uyuyan bir kızla uğraşıyorum.alerjik bebek 1.5 aydır diyetteyim her ay 200 gram alıyor bebeğim kilo almıyor ek gıdaya başlamıştık 4 ay 10 günlükken bakalım düzelsin diye bekliyorum. Uykuları, kilosu vs. Bende durumlar böyle 🙈
Yaa Allah kolaylık versin canım bizde 6 aylık olduk bende bir haftadır başladım. Göz kontrolü yaptıranlar, önce çocuk doktoruna mı gittiniz acaba, iki bölümede muayene mi olması gerekiyor?

Merhaba, şuan çok erken bence bir belirti bile olmayabilir bende olmamıştı şahsen. Rabbim hayırlısını nasip etsin 🤲☺️
Amin inşallah hayırlısı olsun sırtımda ağrı var hafif kahverengi leke ve akıntı göğüs damarlarım belli ağrı yok sayılır ama dolgunluk var hayırlısı olsun dediğiniz gibi Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Niye kilo almıyor canım.mams veriyomusun.ayda 200gr çok az degilmi

Amin inşallah hayırlısı olsun sırtımda ağrı var hafif kahverengi leke ve akıntı göğüs damarlarım belli ağrı yok sayılır ama dolgunluk var hayırlısı olsun dediğiniz gibi Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Kesin hamileyim dediğim aylarda hiç bidey olmadı . Hamile kaldığım ay kadikbatmam çok fazlaydı enfeksiyon şüphesiyle gittim doktora bı an önce antibiyotik baslansin diye meğer hamileymisim. Çok da yorma kafana vanim. Ben bı buçuk sene bekledim ikinci bebeğimi. Allah nasip eder ins

X