2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Carsamba gidecegim doktora insallah gozukur diye tahmin ediyorum cnku gecen hafta carsamba beta hcg 1084 cikmisti smdi iyice katlamistr kesin diye dusunuyorum.
Masallh benm adete Altı gun kala 20.79 48 saat sonra da 68.25 çıktı sonrada beklemedeyim haftaya gidecegiz umarm kesemiz görünür suanda kac oldu yani hesplamamiza gore pazartesi salı gorunmesi gerek

Merhaba kızlar 18 haziranda 13 haftalık gebeliğim anomali yüzündne sonlandırılmıştı.Bugün hamile olduğumu öğrendim betam 113 çıktı
Hosgeldinnn aramiza saglikla bebisini kucagina alirsin insallah canim. İlk cocugunmu olacak canim. Anomali yuzunden sonlandirildi demissin nasil fark edildi 2li testtemi.

Hosgeldinnn aramiza saglikla bebisini kucagina alirsin insallah canim. İlk cocugunmu olacak canim. Anomali yuzunden sonlandirildi demissin nasil fark edildi 2li testtemi.
Evet ilk çocuğum olacak inşallah.Hayır 2li testte değil 13. Haftada cinsiyet öğrenmek için doktora gittiğimizde bağırsaklarının ve karaciğerinin dışarda ayrı bir kesede olduğunu farkettik o yüzden doktor tarafından sonlandırıldı maalesef

Yarın kese görme randevum var,bakalım görebilecekmiyiz? Yarın 4 hafta 6 günlük,pazar günü beta hcg 2364 çıktı,sanırım yarına 2 ye katlanmış olur…gerçekten zorlu bir süreç,hep bir adım sonrasını düşünmek,herşeyin hayırlısı olsun

Ay insallah gorursun canim keseyi haber ver. Carsamba gunu benim randevum bakalim biz gorebilecekmiyiz keseyi. Gecen hafta carsamba betahcg 1084 du. Katlamistir herhalde iyice. Cnku bir daha vermedim kan.

Nasil hissediyorsun kendini. Belirtilerin neler var canim
Belirtim yok desem yalan olmaz ilkinde de 6 haftaya kadar belirtim yoktu sadece çok uzun film gibi rüya görmeye başladım birkaç gündür ilkindede baya aksiyonlu saçma rüyalar görmüştüm ve uyku veriyor ama bunda zaten uykusuz olduğum için çokta fark edemedim bakalım ilerleyen haftalarda neler olacak

İlk cocugun kac yasinda. Benimde 4 yasinda kizim var bende de halsizlik var uyku istegi. Birde kizim grip oldu smdi bana gecti onunla savasiyorm resmen.

İlk cocugun kac yasinda. Benimde 4 yasinda kizim var bende de halsizlik var uyku istegi. Birde kizim grip oldu smdi bana gecti onunla savasiyorm resmen.
Geçmiş olsun , şuan tam 1 yaşında araları yakın olsun istedim ben ilk doğum yaptigimda bende 4 5 yaş diye düşünüyordum ama sonradan fikrim değişti o uyku isteği zaten insanı bitiyor ben ve kızımda gribimiz ama çok şükür şuan çok ağır değiliz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…