2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhabalar hayırlı olsun inşaallah. Benimde sat 31 ağustos. Ilk beta 15 ikinci 41. Sizinkiler nasıl. Az önce minik 2 3 leke oldu tekrar kan testi verdik
Çok teşekkür ederim inşallah hepimize sağlıkla nasip etsin🥰🙏 Benim adete 4 gün kala 50, 2 gün kala 118di bir de bugün gideceğim bakalım tekrar inşallah sağlıkla artar hepimizin bişey yoktur merak etmeyin🙏 Siz ilaç kullanıyor musunuz?

Kizlar canim cok sıkkın. Bugun ilk defa esimin ailesine soyledik. Hic bekledigim tepkiyi goremedim. Sanki neden oldu 2. Cocuk der gibi covid zamaninda yapmasaydiniz diye diye. Zaten hic beklemedigim zamanda olustu gebelk hic hazir degildim. Psikolojim cok bozuldu inanin kac kere aldirmayi dusundum ama kiyamadim. Bilmiyorum kafam hala cok karisik kizlar... Cok kotuyumm agliyorum surekli durduramiyorm kendimi. 😢😢😢
Lütfen üzmeyin kendinizi, sakın öyle düşünmeyin miniğiniz geldiyse vardır bir hayır bunda da zaman geçtikçe anlayacaksınız iyiki diyeceksiniz🙏 Covid başlayalı neredeyse 2 yıl olacak insanlar bu sürecin geçmesini beklerse hayatını yaşayamaz. Bugün varız yarın yokuz, herşey vaktinde güzel🙂 Hem ne güzel çocuğunuza kardeş olucak bu dünyada🙂 Allah hayırla sağlıkla nasip etsin sakın üzülmeyin💕

Çok teşekkür ederim inşallah hepimize sağlıkla nasip etsin🥰🙏 Benim adete 4 gün kala 50, 2 gün kala 118di bir de bugün gideceğim bakalım tekrar inşallah sağlıkla artar hepimizin bişey yoktur merak etmeyin🙏 Siz ilaç kullanıyor musunuz?
Folik asit disinda birsey kullanmiyorum henuz canim. Deger yawas yawas yukselip 1000 cikio hemen. Bende reglme 5 gun kala ogrendim. 12.40 di.ilk ogrendigimde

Merhabalar folik asit dışında ilaç kullanmıyorum. Bende tekrar beta verdim bekliyorum ha cıktı ha çıkacak bugün beklenen adet günü. 4 gün kala 41.80 di

Ne yaptin canim ? Habersiz birakma aklim sende ?
Canım günaydın doktorum ultrasonla baktı henüz kese görünmüyor bugün adet günün ondandır dedi tekrar beta aldı o tahlil yanlış muhtemelen raporlama hatası dedi. Yenisini istedi bekliyorum sonucu işte

Merhabalar folik asit dışında ilaç kullanmıyorum. Bende tekrar beta verdim bekliyorum ha cıktı ha çıkacak bugün beklenen adet günü. 4 gün kala 41.80 di
Belki doktorunuz progestan verir lekelenmeye karşı tedbiren o yüzden sormuştum🤗 innşallah güzel çıkar değeriniz zaten içiniz rahat olsun ağrınız yoksa normaldir az lekelenme🙂

Belki doktorunuz progestan verir lekelenmeye karşı tedbiren o yüzden sormuştum🤗 innşallah güzel çıkar değeriniz zaten içiniz rahat olsun ağrınız yoksa normaldir az lekelenme🙂
Progestan belki veririm sonucun çıksın dedi bekliyorum 1 saat oldu heyecan stres tavanyapmış durumda 🙈🤐😣

herkese merhaba,
23 eylül de beta hcg sonucum 335 çıktı. 1 Ekim'de keseyi görmeye gideceğiz, doktora.
Sizce kaçıncı haftadayım kafam iyice karıştı :)

X