2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay insallah gorursun canim keseyi haber ver. Carsamba gunu benim randevum bakalim biz gorebilecekmiyiz keseyi. Gecen hafta carsamba betahcg 1084 du. Katlamistir herhalde iyice. Cnku bir daha vermedim kan.
Keseyi gördütabi alttan muayene yaparak,haftaya perşembe kalp atışı için gel dedi,umarım herşey yolunda gider,birde geçen hafta kahverengi ve açık pempe lekem olduğu için dinleneceksin dedi,yürüyüş falan yok dedi.

Selam kızlar bebişleriniz hayırlı olsun sağlıcakla ilerlesin herşey inşallah..bende sabırsızlardan biriyim adete 3 gün var bugün kan verdim 60.5 çıktı haziran annesi olacağım Kısmet olursa
Hayırlı olsun düşük sonrası gebelik grubundan buraya gelmek nasip oldu

Kac haftalik canim suanda. Cok sevindim ya. Saglikla buyusun fistiklar gobusumuzde

Aramizda yeni arkadaslarimizi gordukce cok seviniyorum.. bilgi paylasimi yapalim bol bol. Kac haflik oldugunu doktorun neler dedigi. Folikasitte hangi marka kullaniyorsunuz ve ek hangi vitaminleri kullaniyorsunuz arkadaslar..

Bende boludayim kızlar folbiol verildi. Kızımda da bu folik asit kullanmıştım

Aramizda yeni arkadaslarimizi gordukce cok seviniyorum.. bilgi paylasimi yapalim bol bol. Kac haflik oldugunu doktorun neler dedigi. Folikasitte hangi marka kullaniyorsunuz ve ek hangi vitaminleri kullaniyorsunuz arkadaslar..
2 haftalık sanırım benimde doktora hemen gitmeyi düşünmüyorum bi aksilik çıkmazsa folibol kullanıyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…