2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Arkadaslar bulantilari baslayan varmi ? Bende ara ara bi tiksinme gibi gelip gidiyor ama henuz siddetli bir bulantim yok. Kizima hamileyken 4 ay cok cektim insallah bunda bulantim olmaz.
Merhabalar bende de var hafiften. Bat pazartesi ama erken öğrendim

Benim 1 kziim var 9 yaşında
Kardeş düşünüyoruz bu ay ilkkez denedik ama olmadı regl oldum dün ..yolum uzun Ins Allah nasip eder
Hiiç belli olmaz yolunuz inşallah en kısa zamanda olur iyi düşünün iyi olsun. Bende kızımda 6 ay bekledim bu bebeğimiz de bende uzar diyordum Rabbim nasip etti inşallah sağlıkla gelir🙏

Benim 1 kziim var 9 yaşında
Kardeş düşünüyoruz bu ay ilkkez denedik ama olmadı regl oldum dün ..yolum uzun Ins Allah nasip eder
Allahim herseyin vakti zamanini biliyor kesinlikle. İnsallah en uygun zamanda size nasip eder. Hic moralinizi bozmayin ve kendinize stres yapmayin.. hersey istediğiniz gibi olacaktir insallah dua edin sadece.

Hiiç belli olmaz yolunuz inşallah en kısa zamanda olur iyi düşünün iyi olsun. Bende kızımda 6 ay bekledim bu bebeğimiz de bende uzar diyordum Rabbim nasip etti inşallah sağlıkla gelir🙏

Allahim herseyin vakti zamanini biliyor kesinlikle. İnsallah en uygun zamanda size nasip eder. Hic moralinizi bozmayin ve kendinize stres yapmayin.. hersey istediğiniz gibi olacaktir insallah dua edin sadece.
Saolun kızlar Allah razı olsun moralimi bozmuycam dediğinz gibi herseyin hayirlisi

Haziran anneleri cok suskunsunuz. Kontrole giden varmi acaba ? Keseyi goren ben carsamba gidecegim. Birde kizim hastalandi cuma gunu aksamdan beri grip soguk alginligi bana gecmesinden korkuyrm surekli kucagimda. Kiyamiyorum hic kizima fistikim benim.

Haziran anneleri cok suskunsunuz. Kontrole giden varmi acaba ? Keseyi goren ben carsamba gidecegim. Birde kizim hastalandi cuma gunu aksamdan beri grip soguk alginligi bana gecmesinden korkuyrm surekli kucagimda. Kiyamiyorum hic kizima fistikim benim.
Benim ayın 6sında doktor randevum. Ilık limonlu ballı su iç canım. Bende de hafif öksürük var

Anca öğrenip gelirler cnm çünkü daha batgününü bekleyen cok kişi var 😊

Kaç yaşında kiziniz geçmiş olsunn dikkat edin kendinize havalar tam değişken hastalık havasi

X