2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Haziran anneleri çok suskun,benimde herşey yolunda giderse 3 Haziran 2022 olarak,Haziran annesiyim,hergün kaşık ağrısı oluyor,3 gündür aralıklı gelen kahverengi lekelenme var bazen açık pempe akıntı gibi oldu,genelde dinlenme halindeydim,bacaklarım ağrıdığı için 20 dakikalık bir
Yürüyüşe çıktım geldim…
Siz gebe misiniz? Biz henuz reglerimizi bekliyoruz🤭

Haziran anneleri çok suskun,benimde herşey yolunda giderse 3 Haziran 2022 olarak,Haziran annesiyim,hergün kaşık ağrısı oluyor,3 gündür aralıklı gelen kahverengi lekelenme var bazen açık pempe akıntı gibi oldu,genelde dinlenme halindeydim,bacaklarım ağrıdığı için 20 dakikalık bir
Yürüyüşe çıktım geldim…
Bizler batı bekliyoruz umarım yakın zamanda grubumuz dolar taşar

Gozunuz aydin tekrar🤗 2 gunde 2 katina çıkacak beta hcg .. benim kizimdada erken cikmisti ama şimdi son ana kadae bekliyorum sat 30 ağustos..
Çok teşekkür ederim sağolun benim sat 31 ağustostu. Test yaptım silik görünce dayanamadım dün kan verdim😍kızımı da 2 gün kala öğrenmiştim şimdi nasipse ikinci evladımızı bekliyoruz. Belirtiniz var mı şimdi

Eklentiler

• IMG-20210922-WA0034.jpeg
    IMG-20210922-WA0034.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 121
Tebrik ediyorum Bend e teste negatif gördüm adetim2 günün geçti beklemedeyim
Çok teşekkür ediyorum sağolun inşallah sizinde belki geç dollenmedir ondan görünmüyor olabilir birde her gebelik testi göstermiyor ya hassas olmuyor

Çok teşekkür ederim sağolun benim sat 31 ağustostu. Test yaptım silik görünce dayanamadım dün kan verdim😍kızımı da 2 gün kala öğrenmiştim şimdi nasipse ikinci evladımızı bekliyoruz. Belirtiniz var mı şimdi
Gözünüz aydın hayırlısı ile kucağınıza alın Ins ben kızımı da 6 haftalık öğrenmiştim .
Benimki henüz belirsiz beklemedeyim

Gözünüz aydın hayırlısı ile kucağınıza alın Ins ben kızımı da 6 haftalık öğrenmiştim .
Benimki henüz belirsiz beklemedeyim
Çok teşekkür ederim sağolun inşallah sağlıkla gelsin bebeklerimiz🙏 bende kızımı 2 gün kala öğrenmiştim 😍

Harikaa🤩 belirtim 10 gundur belki kasiklarim agriyor cok hafif ama sık idrar vajinama vuran hafif agri. Sizce ne zaman vereyim kan ptesi vereyim diyorum kendimce.kizimida adete 4 gun kala kanda öğrenmiştim

Harikaa🤩 belirtim 10 gundur belki kasiklarim agriyor cok hafif ama sık idrar vajinama vuran hafif agri. Sizce ne zaman vereyim kan ptesi vereyim diyorum kendimce.kizimida adete 4 gun kala kanda öğrenmiştim
Bende de oldu aynı belirtiler ki hala bel kasık agrım var sık idrarda aynı şekilde. Ptesi günü oluyor değil mi ptesi benimde bat günüm . Ctesi pazar kesin çıkar bence. Benim valla dün 22.gun 15.20 sende de kesin görünür canım 😍💕💕 bende netten bakıyorum değerim az mi ki diye kaygılandım 😔

Bende de oldu aynı belirtiler ki hala bel kasık agrım var sık idrarda aynı şekilde. Ptesi günü oluyor değil mi ptesi benimde bat günüm . Ctesi pazar kesin çıkar bence. Benim valla dün 22.gun 15.20 sende de kesin görünür canım 😍💕💕 bende netten bakıyorum değerim az mi ki diye kaygılandım 😔
Arastirma canim allahin izniyle artar ins.2 gune 2 kati. Benim son 2 aydır 30 unda olunca biraz daha beklesem mi dedim yoksa 27 si bat..bekleyim garanti olsun ptesi kan vereyim.olmazsa hafta sonu erken gebelik testleinden yaparim. Hngi markayi ypmistiniz siz?

X