2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Limonlu sicak su iciyorum kabuklu bi sekilde dilimliyorum canim.
Evet çok faydalıdır limon bolca şifalar versin inşallah . Benim bugün göbek deliği çevresi biraz ara ara ağrı yapıyor neden acaba ki bat günü yarın. Kızımda hiç olmadı böyle. Havalar soğudu biraz da ayaklarım çok üşüyor gaz yapıyor sanırım

Merhaba, ben de nasipse Haziran annesi olacağım🤗 sat tarihim 29 Ağustos, şuan 4+0 gözüküyorum beta artışı takip ediyoruz. Herkese sağlıklı gebelikler diliyorum, sağlıkla kucağımıza da alırız inşallah🙏🥰

Kızlar iyi akşamlar. Az önce lavaboda minik nokta kadar 2 3 leke geldi acile gittim tekrar beta verdim . Dua edin ne olur

Merhaba, ben de nasipse Haziran annesi olacağım🤗 sat tarihim 29 Ağustos, şuan 4+0 gözüküyorum beta artışı takip ediyoruz. Herkese sağlıklı gebelikler diliyorum, sağlıkla kucağımıza da alırız inşallah🙏🥰
Merhabalar hayırlı olsun inşaallah. Benimde sat 31 ağustos. Ilk beta 15 ikinci 41. Sizinkiler nasıl. Az önce minik 2 3 leke oldu tekrar kan testi verdik

Bebisiniz hayirli olsun canim. Saglikli bir hamilelik diliyorum tatlim.. tebrik ederim hosgeldin aramiza 🙂🙂🤰🤰

Kizlar canim cok sıkkın. Bugun ilk defa esimin ailesine soyledik. Hic bekledigim tepkiyi goremedim. Sanki neden oldu 2. Cocuk der gibi covid zamaninda yapmasaydiniz diye diye. Zaten hic beklemedigim zamanda olustu gebelk hic hazir degildim. Psikolojim cok bozuldu inanin kac kere aldirmayi dusundum ama kiyamadim. Bilmiyorum kafam hala cok karisik kizlar... Cok kotuyumm agliyorum surekli durduramiyorm kendimi. 😢😢😢

Kizlar canim cok sıkkın. Bugun ilk defa esimin ailesine soyledik. Hic bekledigim tepkiyi goremedim. Sanki neden oldu 2. Cocuk der gibi covid zamaninda yapmasaydiniz diye diye. Zaten hic beklemedigim zamanda olustu gebelk hic hazir degildim. Psikolojim cok bozuldu inanin kac kere aldirmayi dusundum ama kiyamadim. Bilmiyorum kafam hala cok karisik kizlar... Cok kotuyumm agliyorum surekli durduramiyorm kendimi. 😢😢😢
Canım benim sen kendin için mutlu ol kime ne senin yavrun o. Çok insan sahip olmak için uğraşıyor bizler dahil Rabbim nasip etmiş kime düşmüş onu istememek boşverrr sen sağlıkla getir minik yavruyu dünyaya üzme kendini. Bak benim test aldı başını gitti stres içindeyim sabah olurmu bilmem 😔😔

Canım benim sen kendin için mutlu ol kime ne senin yavrun o. Çok insan sahip olmak için uğraşıyor bizler dahil Rabbim nasip etmiş kime düşmüş onu istememek boşverrr sen sağlıkla getir minik yavruyu dünyaya üzme kendini. Bak benim test aldı başını gitti stres içindeyim sabah olurmu bilmem 😔😔
İnsan cok etkilenio canm ya. En yakinlarindan byle olunca

Kendini nasil hissediosun. Agrin filan varmi. Kanama vb gibi bisey canim. Aklim sende kaldi canim ya. İnsallah kotu bisey yoktur. Sıkı sıkı. Tutunur bebisin saglikla sana
Aslında agrım sızımyok çok şükür ama stres oldum tabii yüksek ciktigi için yarın sabah gidicem bakalım inşallah sorun yoktur👐🙏 duanı esirgeme canım

Aslında agrım sızımyok çok şükür ama stres oldum tabii yüksek ciktigi için yarın sabah gidicem bakalım inşallah sorun yoktur👐🙏 duanı esirgeme canım
Tum dualarim seninle canim. Hadi stres yapma saat gec oldu uyu dinlen tatlim. Sabahta guzel haberlerini bekliyorum insallah tatlim.

X