2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gozunuz aydinn. Ne guzel haber 🤗 belirtiler nelerdi sizde? Sonucu ayni gun ancak devlet yada ozelde alabiliyoruz sanırım.saglik ocağında ertesi gune cikiyormus sanirim
Belirti canm agzimda metal ggibi bir tat asiri. Uyku aslnda adetime 6 gun vardi ogrendm ama ccok şükür gosterdi minik kendini saklamadi 🤲🥰

Hanimlar ben regl oldum.3 yildir korunuyorduk 3 yasinda kizim var o ilk denedigimiz ay olmustu. Buda korunmasiz ilk iliskiydi ama 1 ayda 2 kez oldu korunmasiz ben o ihtimalin sonucunu bekliyordum..olmamasi buyuk ihtimaldi ama yinede belki demiştim.Rabbim sizleri sevindirsin bu ay insallah🤲

Hanimlar ben regl oldum.3 yildir korunuyorduk 3 yasinda kizim var o ilk denedigimiz ay olmustu. Buda korunmasiz ilk iliskiydi ama 1 ayda 2 kez oldu korunmasiz ben o ihtimalin sonucunu bekliyordum..olmamasi buyuk ihtimaldi ama yinede belki demiştim.Rabbim sizleri sevindirsin bu ay insallah🤲
Canim hakkinda hayirlisini versin Allahim. Hic uzulme vakti zamani gelmemistir demekki boyle dusunmek gerek. Denemelere devam Allahim zamani geldiginde nasip edecektir elbette. Benimki hic plansiz oldu mesela hic dusunmuyorken. Carsamba gunu doktora gidecegiz ters bisey olmasindan korkuyorum acikcasi bende.

Canim hakkinda hayirlisini versin Allahim. Hic uzulme vakti zamani gelmemistir demekki boyle dusunmek gerek. Denemelere devam Allahim zamani geldiginde nasip edecektir elbette. Benimki hic plansiz oldu mesela hic dusunmuyorken. Carsamba gunu doktora gidecegiz ters bisey olmasindan korkuyorum acikcasi bende.
Ilk cocuk kaç yasinda? Elbette hayırlısı insallah hersey yolunda gider seninde.guzel dileklerin icin teşekkürler🤲 Rabbim bu sevinci hic tatmsyinlari sevindirsin insallah..

Bende bugün regl oldum kızlar sabah gözümü açınca.. benimde bir ayda 1 kez korunmadan olmuştu demekki nasip değilmiş 😞

Bende bugün regl oldum kızlar sabah gözümü açınca.. benimde bir ayda 1 kez korunmadan olmuştu demekki nasip değilmiş 😞
Hayırlısı olsun canım inşallah hayırlısıyla yeniden nasip olsun 🙏 benim değer 15.20 cıktı adetr 6 gun varken.mide bulantısı var hafiften ve uyku hali. Akşama tekrar test olacağım bakalım bende korkuyorum ya

Nasip canim ya zaten kucuk bi ihtimaldi ama ümitlendik.1 ayda 1 kezle olmama ihtimalini en sona attik.cok istedigimizden belki.Rabbim saglikla hayırla nasip eder insallah hepimize..Hic bu duyguyu tatmayanlar gercekten hakedenler tadar insallah dualarimin bası bu🤲

Hayırlısı olsun canım inşallah hayırlısıyla yeniden nasip olsun 🙏 benim değer 15.20 cıktı adetr 6 gun varken.mide bulantısı var hafiften ve uyku hali. Akşama tekrar test olacağım bakalım bende korkuyorum ya
Ins cnm saol.. senin sıkıntı olmaz cnm.sıkmacanını sen ici ni ferah tut

Eklentiler

• Screenshot_20210923-171039.png
    Screenshot_20210923-171039.png
    119,9 KB · Görüntüleme: 108
Arkadaslar bulantilari baslayan varmi ? Bende ara ara bi tiksinme gibi gelip gidiyor ama henuz siddetli bir bulantim yok. Kizima hamileyken 4 ay cok cektim insallah bunda bulantim olmaz.

X