2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evdeyken geliyordu sonra kesildi canım. Benim de kafamda deli sorular ??? Ama aldirdiklari testte amniyotik sıvı olmadığı çıktı. İdrar kokusu değil amniyotik sıvının kendine has bir kokusu var o kokuyu aldım. Suyum iyiymiş
Tecrübelisin yani...Baska bir dr a daha mı görünsen acaba🤔Suyun iyiyse akıntı vs de olabilir o zaman.Neyse ki çok şüķür suyun azalmamış.Kendini nasıl hissediyorsun?

Valla canım ya 😄
Hastanedeyim beş buçukta tekrar bakacaklar. Cok yoruldum valla bebiş yat kalk bu hengamede doğmazsa daha da bir şey olamz Allahin izniyle
Çok yoruldun bu hafta yük sana bindi ondan da sıkıntı olmuş olabilir. Bol bol dinlenmeye bak canım.

Çok yoruldun bu hafta yük sana bindi ondan da sıkıntı olmuş olabilir. Bol bol dinlenmeye bak canım.
Öyle valla yoruldum canım. Biraz streste yaptım ameliyat vs.
Bir de kp durumumu bildiği halde eşimin ameliyat olduğunu duyurmuş eşe dosta gelen giden oldu ona da stres yaptım ev temiz olsun toplu olsun diye 😓
Eşime göre hava hoş ne var ki bir kaç kişi geldiyse diyor. Bende erken doğurunca mı ciddiye alcan beni demişim neredeyse öyle olacaktı

Canım benim iki doğumda da suyum gelerek hastaneye geldim. Bildiğin yatak,iç camasirim sirilsiklam islandi. Sonrasında da sızıntı şeklinde gelmeye devam etti. Su konusunda tecrubeliyim aslında kesin suyum geldi dedim ama test öyle demiyor. Bakalım birazdan tekrar muayene olcam. İnşallah ben yaniliyorumdur
Hadi ya suyunda gelmediyse çok tuhaf o gelen neydi. Naptın bu arada peki en son ki durum nedir canım

• Beğen
Reactions: Jou
M -Murphy canım aklım kaldı sende ne yaptınız diye
Bebişle ten teması yapıyor musunuz
Sütünü sağdırıyorlar mı
Tahminen ne kadar küvezde kalacağına dair doktorların bir fikri var mı
Kolayca sağlıkla atlatırsınız şu süreci de inş

M -Murphy canım aklım kaldı sende ne yaptınız diye
Bebişle ten teması yapıyor musunuz
Sütünü sağdırıyorlar mı
Tahminen ne kadar küvezde kalacağına dair doktorların bir fikri var mı
Kolayca sağlıkla atlatırsınız şu süreci de inş

Maalesef temas olmadı doğumda sadece gördüm inş bugün görmeye gideceğim. Belirli bir kiloya kadar duracak dediler en başta ama son durumu bugün öğreneceğim. Sütümü ben elimden geldiğince sağmaya çalışıyorum şırınganın yarısı kadar çıkıyor ama o bile iyi bebek için dediler erken olunca sanırım süt gelmesi durumu biraz uzuyor

Günaydın kızlar. 2 gündür elektrikli pompa ile sağmaya çalışıyordum sütümü, pompayla sağarak en büyük hatasını yapmışım daha bu sabah araştırırak öğrendim. 2 günde göğüslerim mahvoldu kanadı çünkü çok acıtıyor tahriş ediyor. Bugün çok acıyınca başka nasıl yapabilirim diye youtubedan araştırdım. Geneli elle sağarak daha iyi süt elde edebileceğini anlatmış. Sağarak elde ettiğimi, elde kendim sağarak çıkardığım süt çok fazla oldu.

Hadi ya suyunda gelmediyse çok tuhaf o gelen neydi. Naptın bu arada peki en son ki durum nedir canım
Geldiğimden beridir düzenli olmasa da sancı çıkıyordu. Serumlardan sonra ağrımda iyi oldu. Şimdi de rahim ağzı uzunluğu vs baktı doktor gayet iyi dedi. Taburcuyuz 🙂
İnşallah tekrarı olmaz

Günaydın kızlar. 2 gündür elektrikli pompa ile sağmaya çalışıyordum sütümü, pompayla sağarak en büyük hatasını yapmışım daha bu sabah araştırırak öğrendim. 2 günde göğüslerim mahvoldu kanadı çünkü çok acıtıyor tahriş ediyor. Bugün çok acıyınca başka nasıl yapabilirim diye youtubedan araştırdım. Geneli elle sağarak daha iyi süt elde edebileceğini anlatmış. Sağarak elde ettiğimi, elde kendim sağarak çıkardığım süt çok fazla oldu.
Canım elektrikli pompa ile sagmadan önce pompanin vakumladigi kahverengi aleora kısmına göğüs ucu kremi sür ve sonra sağ. O zaman tahriş olmuyor aklında olsun. Allah kolaylık versin inşallah 😘

Benimde gözüm korktu kızlar son rütuşlar kaldı onları da alayım bari.

Lcw hamile gecelik tarzi elbiseler var cok hosuma gitti kızlar sanırım ben lohusa takım falan almayacağım 2 tane ordan gecelik elbise alsam yeterli bence.

Birde bebek kıyafetleri nasıl sizce lcw nın? Alan varmı hic? Kaliteli mi? Birden siparis edeyim bitsin istiyorum kızlar stres yaptım vallahi
Bende lcw den tamamladim bebişede bikaç bişey aldim gayet güzel bence alinir
Geldiğimden beridir düzenli olmasa da sancı çıkıyordu. Serumlardan sonra ağrımda iyi oldu. Şimdi de rahim ağzı uzunluğu vs baktı doktor gayet iyi dedi. Taburcuyuz 🙂
İnşallah tekrarı olmaz
Geçmiş olsun canim bebişko zamaninda sağlıkla gelsin inş ama bu su neymiş ozaman doktor ne dedi

Bende lcw den tamamladim bebişede bikaç bişey aldim gayet güzel bence alinir

Geçmiş olsun canim bebişko zamaninda sağlıkla gelsin inş ama bu su neymiş ozaman doktor ne dedi
Sağ ol canım.Doktorlar idrar veya akıntı olabilir dediler. Açıkçası gece boyu devamı gelmediği için ikna oldum.

Sağ ol canım.Doktorlar idrar veya akıntı olabilir dediler. Açıkçası gece boyu devamı gelmediği için ikna oldum.
Cnm çok geçmiş olsun
Siteye Giremediğim için yeni öğrendim
Rabbim bir daha böyle bir stresi yaşatmasın
Hepimiz vaktimde Sağlıkla kucağımıza alalım inş bebeklerimizi

X