2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evettt daha iyi aslında öbürtürlü çeke çeke burnu kupkuru tahriş olcak yani bilemedim
Ya bn korkuyordum sanki damarları fln gelivercek gibi geliyordu 😅🙈😬 yapamıyordum. Bi de şöyle avantajımız var yaz bebekleri olacağı içim banyo rahat yaptırırız banyodan sonra da rahatça çıkıveriyor

• Beğen
Reactions: Jou
Canım çanta eksikler fln her türlü hazırlanır. Bnm de hiç bişe hazır değil . Panik olma ona. Bi günlük iş onlar. Kötüysen yat dinlen. Sağlıktan önemli değil o işler her türlü hallolur ☺️.
Bnm de bayram sonrasına kaldı gibi hazırlıklar hep
Orası öyle de ne bileyim gerçekten arkadaşın dediği gibi topik gerilim filmine dönmüş 🙈
İnsan okudukça bir panikliyor 😀

Ya bn korkuyordum sanki damarları fln gelivercek gibi geliyordu 😅🙈😬 yapamıyordum. Bi de şöyle avantajımız var yaz bebekleri olacağı içim banyo rahat yaptırırız banyodan sonra da rahatça çıkıveriyor
Ya bu burun temizleme olayını hasta olduklarında yapmayacakmıyız
Yeni doğsada sürekli yapılacak bir şey mi bu o_O
Bende almadım hiç

• Beğen
Reactions: Jou
Evetttt bakk bu konuda rahatızz ya o zaman öyle yaparız şiniden almayem ben o halde ben 3 günde bir yıkarım kızımı yada 2 gün 😂😂

İç çamaşırı olarak bu hamile kilotlarından mı aldın cnm
Benim şuan kullandıklarım hep normal düşük bel small yerine Large aldım onları kullanıyordum
Doğumdan sonra kullanamazsın dediler doğrumu
Ona göre bugün çıkıp alayım bari
Ben evlenirken çeyizime lcw nın yüksek bel büyük beden kiloltarından almıştım bi paket tabi o zamanlar 5 li paket 10 liraydı hiç açmadım onu açtım tavsiye ederim yeri kaymak gibi 🤗

Kızlar şimdi çantaya koyucaklarım.. eksiğim varsa söyleyin..
2 tane hastane çıkış seti
Ekstra zıbın
Alt üst zıbınlı set
Müslin- battaniye
Çorap
Biberon
Emzik
Mama
20 tane bez 1-2 numara
Islak mendil
Alt açma bezi
Ağız mendili