2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ıslak mendil sleepy mi aldınız?Kızıma kıllanıyorum 1 aydır yenidoğan olanı ama çok kuru mendil.Unibaby de içerik değiştirdi kızartıyor.Oğluma ne alacağım bilemiyorum şu an:KK43:
Ben sleepy aldım farklı farklı birini şu an açtım iyi gibi o. Baby turcoya iyi diyorlardı ondan da aldım ama açmadım hiç

Ay inşallah altına kaçırmışsındır 😂😂😂
Kız buna da dua eder halegeldik hee🤣
Hastanede misin takip mi ediliyorsun
Yaz bizi merakta bırakma 🤗
Valla canım ya 😄
Hastanedeyim beş buçukta tekrar bakacaklar. Cok yoruldum valla bebiş yat kalk bu hengamede doğmazsa daha da bir şey olamz Allahin izniyle

Altına yapmış olsan sızıntı şeklinde neden gelmeye devam etsin ki?İdrar kokar bir de varmıydı öyle bir koku?
Suyunda azalma var mıymış?
Evdeyken geliyordu sonra kesildi canım. Benim de kafamda deli sorular ??? Ama aldirdiklari testte amniyotik sıvı olmadığı çıktı. İdrar kokusu değil amniyotik sıvının kendine has bir kokusu var o kokuyu aldım. Suyum iyiymiş

Ç

Yeni gördüm iyi misin gerilim filmi izler gibi okudum sayfaları. Altına kaçırsan anlamaz mıydın ? İnşallah su değildir. Sabah neye bakcakle kuzu ?
Bence anlardım. Bu böyle birden geldi ve idrar gibi kokmuyordu. Daha önceki gebeligimde şarıl şarıl gelmesine rağmen doğuma kadar gelmeye devam etmişti. Şu an devamı yok bu yüzden altıma kaçırmış olma ihtimali yüksek canım

Aslında geçmişti bugün yine oldu ama maden suyu içince geçti çok şükür. Uyuyamıyorum yaaa bende eşimle sahuru bekliyorum öyle yatıyorum 🤷🏼‍♀️
Bende öyleydim eşim oruç tutarken. Sahurda da iyice yiyp öyle yatıyordum 😁
Dün tartıldım 78,5 olmuşum. Günümü tamamlarsam 85le girerim doguma herhalde 🙉

X