2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Of hemde nasıl varya artık nasıl denilir bilmiyorum ama karnımın içinde değişik bi ağrı hissediyodum her öksürdükçe
Bnmde gecen. Seneden ameliyat oldm safra kesem alndi hapşırırken. Yada bebek dikis yerlerine tekmeledikce cok canm aciyor ondam sezeryan olsn hic istemiyorum.

Ç
Kız işemiş olsam vallah anlarım suyum geldi bence ama işte doktorlar ikna olmadı hala sabaha kaldı benim iş inşallah da altıma kacirmisimdir 🤣
Yeni gördüm iyi misin gerilim filmi izler gibi okudum sayfaları. Altına kaçırsan anlamaz mıydın ? İnşallah su değildir. Sabah neye bakcakle kuzu ?

Ay inşallah normal olur ya doktorun bişey dedimi kuzu
Sezeryan onermiyor aslnda mecbbur olmadiktan sonra asla diyor. Ama tercih eden cok ozel de olunca mecbur yapiyoruz dedi. Bn istemiyorm aksi. Bir durum olmadikca pazartesi kontrol var bakalm ne diycek. Ama genel olarak onerdigim birsey degil bildgn ameliyat ve sonrasi zor diyor.

Sezeryan onermiyor aslnda mecbbur olmadiktan sonra asla diyor. Ama tercih eden cok ozel de olunca mecbur yapiyoruz dedi. Bn istemiyorm aksi. Bir durum olmadikca pazartesi kontrol var bakalm ne diycek. Ama genel olarak onerdigim birsey degil bildgn ameliyat ve sonrasi zor diyor.
Ay ne güzel doktor ya şanslısın valla benimkide sezeryana meyilli bi doktor bana daha bişey demedide tabi

Ay ne güzel doktor ya şanslısın valla benimkide sezeryana meyilli bi doktor bana daha bişey demedide tabi
Bnmki sezerya ve kiloya takintili. 😂 Sekiz.kilo aldm henüz aslnda iyide yapiyor ama biz salmayi seviyoruz hamilelikte. Dogumda sezeryana ihtiyac olursa tabi gzl. Birsey ama normal dururken tercih Edilmesi gereksiz diyo. Ameliyattan fatki yok sonrasi sıkıntılı bir surec demisti. Bnce mantiklida.

Bnmki sezerya ve kiloya takintili. 😂 Sekiz.kilo aldm henüz aslnda iyide yapiyor ama biz salmayi seviyoruz hamilelikte. Dogumda sezeryana ihtiyac olursa tabi gzl. Birsey ama normal dururken tercih Edilmesi gereksiz diyo. Ameliyattan fatki yok sonrasi sıkıntılı bir surec demisti. Bnce mantiklida.
Gayet mantıklı valla tanımadan sevdim az kilo almışsın maşallah kuzu ama bu haftalarda normalmi sezeryanmı niye söylemiyolar onu anlamıyorum bence az çok tahminleri olur

Kız işemiş olsam vallah anlarım suyum geldi bence ama işte doktorlar ikna olmadı hala sabaha kaldı benim iş inşallah da altıma kacirmisimdir 🤣
Altına yapmış olsan sızıntı şeklinde neden gelmeye devam etsin ki?İdrar kokar bir de varmıydı öyle bir koku?
Suyunda azalma var mıymış?

X