2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Grubun en yaşlısı olarak ben de elhamdülillah kalp atışını gördüm duydum Rabbim hepimizin yavrularini korusun sağ salim kucaklarimiza almayi nasip etsin
Çok şükür bizede nasip olsun Hemşeriymişiz bende Bursalıyımm

Hadi yaa gerçekten mi bak nasıl denk geldik benim eşim dün gece hatta göreve gitti 2 aylığına kaldım buralarda tek 1 senedir böyleyiz
Biz Erzurumdan geldik buraya orda gidiyordu göreve ama çok uzun değildi en fazla 20 gündü burda rahatız çok şükür kuzum, uzun bi süre seni anlıyorum kuzum çok zor geçiyor ama komşu falan varsa idare ediliyor bi şekilde hatayda görev çok oluyor diye duymuştum zaten canım

Bende araştırıyorum İstanbulda olmadı eşten dosttan sorucam artık. Rica ederim canım, inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olsun

1 senedir 2 3 ay doğuya gidiyor 2 ay burda kalıyor hep canım. Orada birlik gorevlendirme de değişimli olarak gidiyorlar surekli normal de sabah gidip akşam gelirdi hep
Buralar genel de böyle ya da dışarıdan çok yolluyorlar buraya istanbuldan falan
Zor iş vallahi hemde çok zor

Bende sinir oluyorum öyle doktora neyse sinirlenme sakin ol ben 11 inde kan verdim 12sinde sonucu öğrendim sonra kadın doğuma gittim burda devlete 13nde. Oda kan aldı bakalim dedi yarin sabah aç karına gel dedi neyse değerim 140 çıktı o gün verdiğim kan ile cuma sabah gittim ayin 14nde sonucum 203 çıktı sonra bana ilaç verdi folik asit ile decavit vitaminmis 2 hafta sonra gel dedi sağlıklı arttığını görünce keseyi kalp atışını duymak için ileri tarihe atıyorlar canim

Kızlar bugün keseyi görmeye gittik Allah’a çok şükür gördük gayette sağlıklıymış ama ben grip gibiydim dünden beri dün her ihtimale karşı test vermiştim corona için şimdi haber geldi pozitifmiş testim kese sevincimiz kursağımızda kaldı dua eder misiniz bebeğime bir şey olmasın Allah’ım onu korusun

Hadi yaa gerçekten mi bak nasıl denk geldik benim eşim dün gece hatta göreve gitti 2 aylığına kaldım buralarda tek 1 senedir böyleyiz
Rabbım yardımcıları olsun ayaklarına taş değmesin inşallah zor olmuyor mu tek başına beklemesi ailenin yanına falan gelseydin kuzum bide gebelik durumun çok yeni yalnız kalmasaydin

11inde 40 çıktı 13ünde 140 ertesi gün de 203 dimi doğru anladım?
Benim daha 56 yani sadece ne yapmam gerektiğini sordum bu kadar 1 senedir hastasıyım ilk kez yazdım zaten ağzından zor laf alıyoruz en son da cevap bile vermedi
Napsam acaba bende 2 gün sonra tekrar mi baktirsam artış iyi gibi geldi ama yine de düşük değer ya

Cok üzüldüm çok geçmiş olsun Rabbım sifani versin meleğini seni korusun canım bisey dedi mi doktorun hamileyken süreç nasıl isliyormus çok üzgünüm bu aralar bende çok korkuyorum dışarı çıkmasam da esim ise gidip geliyor illa ki

Bak şimdi kendini iyi hissediyorsan Allah korusun kanama vs de olmadığı sürece bekle değerin 3000 leri bulsun kese öyle görünüyor benim de geçen hafta senin değerlerdeydi muhtemelen. 3 bini açmıştır daha fazla kan verip kendini delik deşik etme canisi

Rabbım yardımcıları olsun ayaklarına taş değmesin inşallah zor olmuyor mu tek başına beklemesi ailenin yanına falan gelseydin kuzum bide gebelik durumun çok yeni yalnız kalmasaydin
Çok zor mavisim Allah razı olsun. Memlekete otobüsle 24 saat uçakla da İzmire içiyorsun ordan zorlu bi yolculuk 4 5 saat sonra annemlerin oradayım
İnternetten baktım basınç dolayısıyla düşük tehlikesi diyor o yüzden güvenemedim
Şuan gebelik haberi varken biraz daha zor oluyor bana

Anladim canim. Kiz deme oyle perşembe günü bende uçuyorum bu havadan iptal olmazsa bisey olmaz inşallah ben oğlumda bütün hamileligim boyunca gezdim çok şükür bana mısın demedi

Evet ne yazık ki özellikle böyle zamanlarda memleketimde kalsaydım ne güzel olurdu diyorum. Sen nerden gittin gurbete Peki
Manisadan Hataya Bayaa uzak şuan bende tek kaldım gitsem çok çok iyi geliyordu ama şartlardan dolayı korkup gidemiyorum otobüsle 24 saat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…