2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Bana da o sakinlikten lazım

Kizlar sizin ne gibu belirtileriniz oluyor ? Merak ediyorum ben hiç hamileymişim gibi hissetmiyorum aklıma hep kötü seýler getiriyorum yarin keseyi görmeye gidicez inş. bir sorun çikmaz ya . Ağriniz oluyor mu çoğu diyo rahimde agri oluyor diye ama benim sağ kasigimda agri oluyor genellikle

Gözükür canım benimde yarına randevum ayın 14ünde 228 di değerim doktor çağırdığına göre gözükür diye tahnin ediyorum

Hadi hayırlısı canım haber et yarın bizde görücez keseyi Benimde sol kasığımda ağrım oluyor canım çekilme tarzı hiç geçmedi ama hafifledi normal canım kasık rahim farketmez yerleştiğinden

Bak şimdi kötüyü değil iyiyi çağıralım bende ilk zamanlar kasık agrisi batma falan oluyordu bu hafta hiç bisey yok bende hiç hamile gibi hissetmiyorum mesela bak ne güzel yarın kese gorecekmissin doya doya onun heyecanını yasa minnoşum

bugun 7+3, ilk kez doktora gittim. zaten esimi almadılar korona var diye. ona bi moralim bozuldu. bebeği gorduk çok şükür 1 cm imiş. iki tane resim verdi. kalp atisina bakmadı 20.haftada bakacakmış, bana çok geç geldi. esimi de iceri ilk kez 20.haftada alacakmış. o da çok geç geldi sadece boyunu söyledi bebeğin o kadar, baska hicbi şey demedi, hani ultrasona gore kaç haftalık vs hiçbir sey. doktorumu mu değiştirsem diyorum ne dersiniz sizin de fikrinizi alayım? bi de ozellikle almanyada yasayan arkadaslar sizde de durum boyle mi?

Orda sistem daha katıymis galiba canim öyle diyordu kızlar memnun kalmadıysan farklı bir doktor daha dene hangisinden memnun kalırsan onunla devam edersin kuzu güzel haberler almana çok sevindim

Reactions: RAU
Orda sistem daha katıymis galiba canim öyle diyordu kızlar memnun kalmadıysan farklı bir doktor daha dene hangisinden memnun kalırsan onunla devam edersin kuzu güzel haberler almana çok sevindim
tesekkurler :) insallah hepimiz hep güzel haberler aliriz. ama ilk randevum pek hayal ettigim gibi gecmedi acikcasi, biraz hayal kirikligi oldu :/

tesekkurler :) insallah hepimiz hep güzel haberler aliriz. ama ilk randevum pek hayal ettigim gibi gecmedi acikcasi, biraz hayal kirikligi oldu :/
Türkiye Dr farklı ya belki öyle düşünüp öyle hayal etmişsindir kuzum ondan biraz hayal kırıklığı olmustur ama şartlar el vermiyor iste

Reactions: RAU
Türkiye Dr farklı ya belki öyle düşünüp öyle hayal etmişsindir kuzum ondan biraz hayal kırıklığı olmustur ama şartlar el vermiyor iste
yaniii iste insan esiyle girmek istiyor, ne biliyim herkes kalp atisini duyarken biraz eksik hissediyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…