2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
maviss_34 merhabaa canım benide listeye ekleyebilir misin? Yaş 28 1. Çocuk sat 6 Aralık Balıkesir. 6+2 de kalp atışlarını dinledik çok şükür
Ahhh ne güzel pıt pıt atanı duymuşsun canim hosgeldin aramıza sağlıkla alalım kucağımıza bebisleri Ekledim kuzum

Glukoz ve insülin olarak iki değer var, glukoz 99 insülin 18,8 çıkmış.
Doktorum da senin kilon yok o yüzden direk olabileceğini hiç düşünmedim dedi ama bilemedim.
Yani bu demek oluyor ki zayıf kilolu fark etmiyor benim de bir ara on kilo fazlam vardı degerlerime baktirirken sınırda dediler zayıfladım çok şükür azaldı ama bu sefer kilo alacağız illaki ve aile de şeker hastalığı da var önceki dogumum da yoktu bisey hatta şeker yüklemesi bile yaptırmadım bunda yaptırmam şart olacak sanirim

Evet canım ben de çok şaşırdım şimdi ilaç kullanıyorum dün başladım.
Benim aşırı burnum kanıyor bu ara, başına gelen var mı?

Evet canım ben de çok şaşırdım şimdi ilaç kullanıyorum dün başladım.
Benim aşırı burnum kanıyor bu ara, başına gelen var mı?
Kuzu kanama değil de benim de öğrendiğim ilk günler burnum çok sızlıyordu ama kanama olabilirmiş bu donemler de gebelikten dolayı

Kuzu kanama değil de benim de öğrendiğim ilk günler burnum çok sızlıyordu ama kanama olabilirmiş bu donemler de gebelikten dolayı
Benim küçükten de kanardı canım ama şu ara inanılmaz kanıyor ve durmuyor, doktoruma sordum o da gebelikte kanar dedi ama çok erken değil mi? Bu kan çıkacak yer bulamayınca burundan kanıyor galiba

Benim küçükten de kanardı canım ama şu ara inanılmaz kanıyor ve durmuyor, doktoruma sordum o da gebelikte kanar dedi ama çok erken değil mi? Bu kan çıkacak yer bulamayınca burundan kanıyor galiba
Aman burundan olsun sadece canim sağlıklı huzurlu bir şekilde geçirelim gebelik donemini hayirlisiyla bi 12 haftalık olsaydık çok mu sabırsızım nedir

Aman burundan olsun sadece canim sağlıklı huzurlu bir şekilde geçirelim gebelik donemini hayirlisiyla bi 12 haftalık olsaydık çok mu sabırsızım nedir
Ya ben de çok merak ediyorum gün sayıyorum ama kendimi de sakinleştirmeye çalışıyorum açıkçası çünkü Allah nasip ederse önümüze çok uzun güzel bir yol var, sen ne zaman gidiyorsun şimdi doktora?

Mavişim hani benim adım yazmıyor

Ayyy evet ya güzel günler yola çıkmış geliyor inşallah önümüzdeki hafta canim ben Bile kendime şaşıyorum nasıl duruyorum diye eskiden olsa 10 kere gitmiştim doktora

Kendim gibi birine denk geldim benimde oğlum 12 buçuk aylık

Merhaba bende adet günüm olan 15 ocakta öğrenmiştim hemen kan verdim 162 çıktı. 3 gün sonra tekrar kan verdim yükselmişti doktor artış güzel cuma yada cumartesi tekrar kan ver hemde keseye bakalım demişti. Şu an için 5+1 gözüküyor yarın doktora gitmeyi düşünüyorum. Kese gözükür mü bi de İzmit’te önerebileceğiniz bir doktor var mı ?

Merhaba canim öncelikle hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin eğer ki değerin 2 kat artıyorsa bugün 1300 1400 civarında olması lazim alttan bakarsa kese görünebilir karindan gorunmesj için belanın 3000 i geçmesi gerekiyor

Canım aynıyız bende 15 adet günüm. Ama males gözükmüyor dün gittim

İnşallah Çok heyecan yaptım sürekli kendimi kontrol edip duruyorum

Aaa kaç çıktı betanız? Salı günü bakmadılar bile sadece kan verdim gözükmez demişti
Cumartesi yaptım 87.2 çıktı. Dün yaptım 559.5 çıktı bugün yaptım. Bugünkü daha çıkmadı anca yarın. İnşallah sağlıkla yükselir ve doğar duanızı eksik etmeyin Benden

İnşallah Çok heyecan yaptım sürekli kendimi kontrol edip duruyorum
Bende ayın 12sindr falan öğrendim 40 değerle canim iki günde bir kan verdim en son 1 hafta önce verdim 203 cikti o gün bugündür bekliyorum bi sakinlik geldi bu sabırsız gönlüme neden hala bekliyorum bende bilmiyorum galiba bu gidişle keseyi bebeği kalp atışını hepsini bir duyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…