2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
İkiz mi acaba. Kalp atışı duyulur canım .bu değerle.masallah ♥️
valla bilmiyorum ki diğer gruptakilerin de bazıları bu değerlerden bahsediyor . ilk gebeliğim düşüktü o zaman 5+5 te beta 4200 çıkmıştı, 2 gün sonra da düşük yapmıştım ama . aile hekimim 27 aralıktakine iyi bir değer dedi çünkü 23 aralıkta 386 çıkmıştı. ben de 10 ocağa randevu aldım 6+5 te gidecem bakalım doktora

valla bilmiyorum ki diğer gruptakilerin de bazıları bu değerlerden bahsediyor . ilk gebeliğim düşüktü o zaman 5+5 te beta 4200 çıkmıştı, 2 gün sonra da düşük yapmıştım ama . aile hekimim 27 aralıktakine iyi bir değer dedi çünkü 23 aralıkta 386 çıkmıştı. ben de 10 ocağa randevu aldım 6+5 te gidecem bakalım doktora
Kesin gözükür canım. Korkma dua et inşallah sağlıcakla ilerler 😇

Yaa çok üzüldüm, ama beta 2.5 kat artmış diyordunuz ona rağmen mi düştü ve adetinizin üzerinden kaç gün geçmişti
Adetim üzerinden 4 gün geçti bugün.
Beta 34'ten 169'a cikmis 4 günde.
Düştü mü şu an bilmiyorum, sadece kanamam arttı..Heralde düşük, ama belirtilerinin kaybolmasına rağmen beta artması beni şaşırttı.Yarin öğreneceğim ne oluyor ne bitiyor.

Adetim üzerinden 4 gün geçti bugün.
Beta 34'ten 169'a cikmis 4 günde.
Düştü mü şu an bilmiyorum, sadece kanamam arttı..Heralde düşük, ama belirtilerinin kaybolmasına rağmen beta artması beni şaşırttı.Yarin öğreneceğim ne oluyor ne bitiyor.
Hayırlısı olsun inşallah. Bende bugün aradım doktoru taa 25 Ocaka randevu verdi. 8 haftaya mı girerim 9 a mi bilmiyorum. Almanya çok kötü bu açıdan erkenden hiç bakmıyolar. 1 kere bakacak ultrasonda kese kalp atışı hepsini aynı anda görecek duyacak inşallahhh. O zamana kadar beklicem mecburr

Bugün ki değerim 170 çıktı doktorumu aradım beklenen düzeyde artmamış dedi muhtemelen düşük olabilirmiş yine de 2 gün sonra tekrar kan verin bakalım dedi hayırlısı olsun

merhaba kızlar benim sat 24 kasım bazı uygulamalar 2 eylül bazıları 31 ağustos gösteriyor doğumu. burayı da takip edeyim bari :halay:5+5 bugün daha hiç doktora gitmedim
Sizinle aynıyız biz 24 Kasım benimde 5+5 bugün. Bende çok tereddüt etmiştim Ağustos ve Eylül gösteriyor hepsi aynı değil. Burdan devam ettim bende :) ve bende daha doktora gitmedim randevu aldım bekliyorum

X