2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Sizinle aynıyız biz 24 Kasım benimde 5+5 bugün. Bende çok tereddüt etmiştim Ağustos ve Eylül gösteriyor hepsi aynı değil. Burdan devam ettim bende :) ve bende daha doktora gitmedim randevu aldım bekliyorum
Aa oyle mi kim önce doguracak bakalım 😂😂Umarım ikimiz de o günleri görürüz. Ben bugun dayanamadım doktora gittim. Keseyi yolk salc ı gördük alttan baktırmadım. Bir dahaki persembe kalp atısı için gideceğim bakalım:)

🧿2022 EYLÜL ANNELERİ PAYLAŞIM ALANI🧿

Anne Adı
Bebek cinsiyeti
N Nagihanse İstanbul
1​
2417 Kasım
Matmazella Matmazella Samsun
1​
2819 Kasım
A avozge Konya
1​
2724 Kasım
Liveyourlife Liveyourlife Kocaeli
1​
3324 Kasım
@ZeynepBetulllEskişehir
2​
31​
25 Kasım
P Papatyakircicegi Ankara
1​
2528 Kasım
@teknekazintisiiAntalya
3​
3529 Kasım
@8Kocaeli
1​
251 Aralık
Paranoya_6616 Paranoya_6616 Almanya
1​
262 Aralık
L Linalya Gaziantep
2​
292 Aralık
@askguzeldirmutluoluncaİstanbul
2​
322 Aralık
hatibulut hatibulut Bursa
2​
382 Aralık
@mutlutabloKayseri
1​
297 Aralık
@GzosBalıkesir
1​
3029 Aralık

Bismillah diyerek konuyu açalım. Bebisleriniz sağlıkla gelsin kızlar beni etiketleyerek bilgilerinizi yazmanız yeterlidir😇❤ 2022 bize sağlık mutluluk huzur en çokta sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi versin😍
Selamms
Almanya, ilk çocuk, yas 26, sat 30 kasım 🥰

Aminn, sizlere de hayırlı olsun. Almanya'da süreç maalesef pek iyi değil. Her halükarda Türkiye'deki sağlık sistemini daha iyi buluyorum.
Amin canim insallah kan değerlerin nasıl baktırdın mi bildiğim kadarıyla yurt dışında hemen doktora gidilmiyor belli bir süre geçmesi gerekiyormuş sanırım
evet ben de almanyadayım kan vermek istedim önce, testin pozitifse gerek yok dediler. Doktorum izindeydi. Sonra izinden dönünce aradım yine de 7 haftadan sonraya verdi randevuyu, öncesinde pek bişey görünmez daha garanti olsun dedi

Hanımlar biz de keseyi gördük doktor kesen düzgün dedi haftaya cuma günü kalp atışı için çağırdı 🌸💕
1DD7F8A8-C5B0-48DD-83E3-B1870AAFAC55.jpeg

Ben randevu almak istedim doktorum 7 haftayı geçince gel dedi 7+3e verdi randevuyu
Anladim canim bende gorusecegim ama erken gitmek istemiyorum sonra zaman gecmiyor sanki beta yukseldi mi yukselmedi mi diye stres oluyorum suan 253 kese de gorunmez ya

Aa oyle mi kim önce doguracak bakalım 😂😂Umarım ikimiz de o günleri görürüz. Ben bugun dayanamadım doktora gittim. Keseyi yolk salc ı gördük alttan baktırmadım. Bir dahaki persembe kalp atısı için gideceğim bakalım:)

:) Evet o günleri de görelim 🤲 ohh çok iyi en azından kesesi vs yerinde maşallah 😍 Bende çok sabırsızim zaman geçmiyor, haftaya Çarşamba bende gidicem bakalım herşey yolundadır umarım 🤲

X