2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Sen yine iyiymişsin benimki 12 aylık ve meme delisi hemşiremiz memeyi kesmesende olur diyor , karnınızdaki büyüdükçe sütün tadı değişebilirmil o yüzden kendiliğinden bile bırakabilir . Ben emziriyorum hala .beslenmeye aşırı özen göstermeliymişiz ve et ye dedi kadın,bi şekilde oyalıyorum babaannesine yönlendirdim dedesiyle falan vakit daha çok geçiriyor artık ben de işlerimi yapıyorum napayım Kardeşiyle ikiz gibi büyüsünler istiyorum .planlıydı benimki ama yine de arada bu tarz durumlar beni üzüyor tabi

Kızlar size bir sorum var? Biz sağlık ocağına falan bildirecek miyiz hamile olduğunuzu? Sanki otomatik olarak oraya bir bildirim yapılıyordu, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Kızlar size bir sorum var? Biz sağlık ocağına falan bildirecek miyiz hamile olduğunuzu? Sanki otomatik olarak oraya bir bildirim yapılıyordu, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
Evet bildiriyosınuz zaten doktorda kan testleri istiyor ordan hem onlar yapılıyor.cnki tetenoz aşısı filan oluyor hamişlerin onları haber veriyorlar

Selam canım, ben ilk sağlık ocağına kan vermek için gittiğim de kadın doğumcuya yönlendirdi gebelik kesinleşince (kese-bebek) vs bize de bildirin dedi. Şimdilik bir kayıt açmıyoruz demişti.

Hahaha 1 günden bisey olmaz kiz sağlıkla gelsin minnoş burda bizimlesin insallah demek ki bu tarihten sonrasi Ekim ayına dönüyor
Bn ayın 2 sinde gidecegimm daha cok
Daha öncesinde gitmis miydin canim kese vs icin
Randevum yarındı benimde cumartesiye aldık mecburen günler geçmiyor şu keseyi bi görebilseydik sen ne zaman gidiceksiiinnn
Ahhh çok heyecanli yaa inşallah görürsünüz kuzum bende yarın yada ptesi bakacağım eşimin müsaitlik durumuna göre
Canim çocuklar şu pandemi durumundan dolayı çok yalnız büyüdüler biz ne kadar ilgilensek de bir yaşıtı gibi olamıyoruz maalesef bende aralarında çok Yaş farkı olmasın istedim ama gene de 4 Yaş olacak bir de yaş faktörü var tabi ki hep derdim 30 u geçmeden 2.yi doğurayim die tam otuzu doldururken doğmuş olacak kısmetse

Kuzum kalp atisindan sonra hastane bildirim yapiyor sanırım ama seninde gitmen gerekiyor tahlil falan yapıyorlar damla vitamin ilacı vs ücretsiz veriyor sağlık ocağı

Gittim 12snde kese için onu gördüm.bebek ve kalp için 3 hafta sonra gel dedi bnde garanti olsun diye 3 haftayı bekliyorum.

Evet bildiriyosınuz zaten doktorda kan testleri istiyor ordan hem onlar yapılıyor.cnki tetenoz aşısı filan oluyor hamişlerin onları haber veriyorlar

Kuzum kalp atisindan sonra hastane bildirim yapiyor sanırım ama seninde gitmen gerekiyor tahlil falan yapıyorlar damla vitamin ilacı vs ücretsiz veriyor sağlık ocağı
Ben 28 Ocak’a randevu aldım kızlar eğer her şey yolunda giderse Allah’ın izniyle o zaman görülür ondan sonra bildirim yapılacak o zaman, ama ben özel hastaneye gidiyorum belki yapmazlar aklımda bulunsun. Ben bildiririö

Gittim 12snde kese için onu gördüm.bebek ve kalp için 3 hafta sonra gel dedi bnde garanti olsun diye 3 haftayı bekliyorum.
Ohh ohh ne güzel darısı bize inşallah canim kese oluşmuştur diye düşünüyorum benim de

Evet onlar da ayriyeten kayıt alıyor aşı kartı veriyor tahlil istiyorlar bir De ilaçları veriyorlar canim

İnşallah bnce olusmustur eger geriden gelmiyorsan kücükte olsa bebekte görüneblir kaç haftadasın ki 6+3 olmam gerekiyoken 5+6yım bn
Kuzum ben sata göre 5+5 oldum bugun ama geç yumurtladım döngünün 21.gunu çatlama oldu o etkiliyor sanırım çok hakim değilim bu mevzuya oğlumda da öyle biseyler olmuştu doktor satimi degistirmisti bu tarihe göre doğum olacak diye karışık isler

Dogurana kadar karışıklıga devam

Günaydın kızlar,
Nasılsınız bakalım durumlar nasıl?
Ben bir haftadır ne yemek yiyebiliyorum ne su içebiliyorum. Ağzıma tek lokma alamadım düne kadar. Dün en sonunda dayanamadım acile gittim, serum takviyesi yaptılar. Bütün testleri yaptılar, vücudum çok güçsüz kalmış yatırmak istediler ben kabul etmedim. Evde ilaçlarla bir şekilde hallederim. Ama güzel bir haber… bebeğimin kalp atışını gördük… o kadar güzel bir an ki. Normalde salı günü gidecektim dün acildeki doktor bebeğe bakalım mı diyince fırladım olur diye
Rabbim tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu, muhteşem bir şey

Günaydın.3 gündür yatıyorum mideden halsizlikten.seruma dogru yola çıktım bende yumuşatıcının kokusu bile kötü kokar oldu

Kızlar evde temizlik işlerini nasıl yapıyorsunuz hem havalar soguk hem hamileligin verdigi ufak rahatsızlıklar

2 gram ağrım vardı hamile olduğumu hissettiren oda gitti. Ben de hiç bir hassasiyet yok. Kanama da devam ediyor zaten. Gün geçmiyor ki canım sıkılmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…