2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Hahaha 1 günden bisey olmaz kiz sağlıkla gelsin minnoş burda bizimlesin insallah ♥️ demek ki bu tarihten sonrasi Ekim ayına dönüyor

Daha öncesinde gitmis miydin canim kese vs icin

Ahhh çok heyecanli yaa inşallah görürsünüz kuzum bende yarın yada ptesi bakacağım eşimin müsaitlik durumuna göre 👼

Canim çocuklar şu pandemi durumundan dolayı çok yalnız büyüdüler biz ne kadar ilgilensek de bir yaşıtı gibi olamıyoruz maalesef bende aralarında çok Yaş farkı olmasın istedim ama gene de 4 Yaş olacak bir de yaş faktörü var tabi ki hep derdim 30 u geçmeden 2.yi doğurayim die tam otuzu doldururken doğmuş olacak kısmetse 🥰
Evet mavisim son adet tarihim Aralık 25ti ondan sonrası ekim demekki. Allahin izniyle bi artsın da hemen burdayım 🥰😍

Kızlar evde temizlik işlerini nasıl yapıyorsunuz hem havalar soguk hem hamileligin verdigi ufak rahatsızlıklar🥶🥶
Bende daha hiçbir rahatsızlık yok çok şükür 🙏 ama yinede ev temizliği için kayınvalidem geliyor ben biraz titizim temizlikçilerin yaptıklarını detaylı bulmuyorum beğenmiyorum nedense ya bu huyumdan vazgeçsem iyi olacak çünkü bebek doğduğunda sadece bebeğimle ilgilenmek istiyorum

Kızlar merhaba bugün test yaptırdım tekrar,
14 ocakta beta 9,19 du benim
18 ocakta beta 103,4
20 ocakta beta 231
İki günde iki katı mı artması lazımdı 1 günde iki kat mı degerlerim normal mi kızlar

Bende daha hiçbir rahatsızlık yok çok şükür 🙏 ama yinede ev temizliği için kayınvalidem geliyor ben biraz titizim temizlikçilerin yaptıklarını detaylı bulmuyorum beğenmiyorum nedense ya bu huyumdan vazgeçsem iyi olacak çünkü bebek doğduğunda sadece bebeğimle ilgilenmek istiyorum
Kayınvalidem selam vermez arayıp nasılsn demez sagolsın 😁

Kızlar merhaba bugün test yaptırdım tekrar,
14 ocakta beta 9,19 du benim
18 ocakta beta 103,4
20 ocakta beta 231
İki günde iki katı mı artması lazımdı 1 günde iki kat mı degerlerim normal mi kızlar
2 günde 2 katı artması lazım canım gayet düzenli artmış buna göre maşallah😊

X