2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Canim bende ayni senin gibi hissesiyorum. Oglum 23 aylik. 1 ay sonra 2 yasini bitirecek. Su an memede emiyor. Sanki hissetti memeye dahada duskun oldu. 5 dakikada bir meme istiyor. Nasil kesicem bilmiyorum. Onu incitmek uzmek istemiyorum. Birde benim planli bi gebelik degildi. Oglum cok zor bi cocuk oldugu icin 2. Bi bebegi hic dusubmuyordum. Ama nasip oldu. Sanki ogluma haksizlik ediyormusum gibi hissediyorum. Bana ihtiyaci var nasil 2 cocuga yeticem diye dusunup duruyorum. Senin kizin kac aylik?

Sağol canım evet kolay olmadı 8 sene dile kolay ama çok şükür ki nasip oldu hepimiz sağlıkla alalım inşallah bebelerimizi
benim mercimekbu

Kızlar bide benim doktorum hello mom uygulamasını yükletti ultrason görüntülerini wifi ile bağlanıp oraya yüklüyolar ama bağlantı sorunu oldu benimkini yükleyelemediler WhatsApp tan attılar ben kendim yükledim çok güzel bebek albümü yapıyosun hoşuma gitti daha tam çözemedim ama güzel bir uygulamaya benziyo

Yaa süper bi bilgi tesekkurler

Bunu ben hergün yaşıyorum alıştım artık

Kızlar merhaba size bir sorum var Eki bırakıyorum onu incelemenizi gerek şu 1 yazdığım benim sat ima göre hesaplanilan haftam 4 hafta 5 gün yaziyor 4w5d olarak. Alttaki 2 yazdığımda kesenin boyutuna göre kese 8,55mm olculmus 5 hafta 5 günlük 5w5d yaziyor. Arada 1 hafta fark var ama doktor bana sat'inla aynı bak falan dedi orda tabi bu kağıt yoktu elimde bunu inceleyememistim şimdi ben hangisini baz alacagim ultrasonu almak gerek gibi ama doktorun da sat tan hesapla onunla aynı demesi kafamı karistirdi

Eklentiler

• 20220119_233955.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 73
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…