2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Yok canım nerden bileceksin sorun degil. Doktorum ilacı artırmadı ilaca rağmen devam ediyorsa sağlıksız olabilir vücut atmak ister biz ilaçla sağlıksız olanı tutmaya çalışır süreci uzatırız gibi bişey dedi.
Yani çok fazla diyemiyorum ama az da degil ped kullanıyorum artık ortası doluyor gün boyu 😕
Anladım canım hakkında en hayırlısı ne ise o olsun inşallah iyi düşün başlarda kanama yaşayıp gebeliği devam eden kişilerde çok oluyor sımsıkı tutunsun sana inşallah 🤲

Yaa çok sevindim canımmm hayırlı haberlerle bekliyoruz inşallahh🤩😍
Sana umutsuzca ilaç sorarken nerelere geldim bak 🙈 o kadar emindim negatif çıkar diye her ay aynı şeyi görmekten dolayı. Bugün catlamanin 11. Günü kan testi 12.64 çıktı 2 gün sonra inşallah güzelce artar dualariniza talibimm🥰

Benim de kontrol sonrası yaptırdığım testte glukoz 99 insülin 18.8 çıktı canım, doktorum sende insülin direnci var bu düşük riski yaratır yarın gel ilaç başlayacağım sana dedi.
Ben de endişe ettim daha önce bakılmamıştı çünkü hiç ve benim 2 kaybım var. Siz kaç haftalıksınız ?

Hamilelikten önce mi başlamıştınız o zaman ?

Kanaman falan mı oldu o yüzden mi kullanıyorsun canım progestanı? Ben de her ihtimale karşı evimde bulundurmak istiyorum, Allah korusun.

Evet ben de oksapar kullanıyorum ama inanılmaz pahalı, bir de biz 10. Eczaneden 1 kutu bulabildik, bugün 3 ayrı eczaneye daha sordum yok. Fiyatlama konusunda devlet üreticilerle anlaşamamış hiçbir yerde yok nerdeyse, ben muadillerini kullanıp kullanamayacağımı soracağım yarın. Onlar daha kolay bulunuyor sanırım eczacılar onu teklif etti hep bana. Kızlar kullanan var kı muadilini?

Rapor olayında da evet eğer SGK lıysan doktorun yazacağı raporla alabiliyormuşsun. Ben özel bir kurumda çalışıyorum özel sağlık sigortam var ama ücretsiz alamıyormuşum. Kurumun anlaşmalı olduğu eczanelerden bulabilirsem alıcam onlar kuruma faturalayacaklarmış.
Evet canim benim dr enox da kullanabilirsin dedi

Selam kızlar bugün keseyi gördük sat a göre 5+1 doktorda öyle dedi çok güzel yere yerleşmiş çok güzel gözüküyo dedi şükürler olsun estrofem coraspin oksapar progestan fitil ve iğne ilaçlar devam progestan iğneyi gün aşırıya düşürdü sadece birde oksapar doğuma kadar devammış rapor çıkarabilirsiniz dedi çıkaran varmı aranızda rapor çıkınca kaç kutu birden alıyoz normal reçeli ücrete göre aynımı alıyoz
Masallahz gözün aydin🥰Estrofemi kalp atisina kadar devam mi canim, seninle günlerimiz ayni. Ben hala kontrole gitmedim🤦 dr haftaya dedi

Sana umutsuzca ilaç sorarken nerelere geldim bak 🙈 o kadar emindim negatif çıkar diye her ay aynı şeyi görmekten dolayı. Bugün catlamanin 11. Günü kan testi 12.64 çıktı 2 gün sonra inşallah güzelce artar dualariniza talibimm🥰
Evet canım rabbim hiç ummadığımız an nasip ediyor zaten çok şükür sağlıcakla artsın değerin inşallah 🥰🤲 Güzel çıkmış maşallah adet gününe kadar artar daha çok🤲

Evet canım rabbim hiç ummadığımız an nasip ediyor zaten çok şükür sağlıcakla artsın değerin inşallah 🥰🤲 Güzel çıkmış maşallah adet gününe kadar artar🤲
Insallahh insallah yarın kan vericem belli olacak güzelce artarsa da burdayım artık Allahin izniylee😍😍🥰 Yalnız ben deli gibi dün bir sürü hamilelik uygulaması indirdim🤣 bir de doğum tarihini hesaplıyormus uygulamalar benim 1 Ekim çıktı
1 günle maviss_34 maviss_34 topiginden elenememm😍🤣

Insallahh insallah yarın kan vericem belli olacak güzelce artarsa da burdayım artık Allahin izniylee😍😍🥰 Yalnız ben deli gibi dün bir sürü hamilelik uygulaması indirdim🤣 bir de doğum tarihini hesaplıyormus uygulamalar benim 1 Ekim çıktı
1 günle maviss_34 maviss_34 topiginden elenememm😍🤣
Yaa olsun hem burda dur hem ekim grubundaaa 1 günden bişey olmazz 🥰

X