2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Anladım canım hakkında en hayırlısı ne ise o olsun inşallah iyi düşün başlarda kanama yaşayıp gebeliği devam eden kişilerde çok oluyor sımsıkı tutunsun sana inşallah

Yaa çok sevindim canımmm hayırlı haberlerle bekliyoruz inşallahh
Sana umutsuzca ilaç sorarken nerelere geldim bak o kadar emindim negatif çıkar diye her ay aynı şeyi görmekten dolayı. Bugün catlamanin 11. Günü kan testi 12.64 çıktı 2 gün sonra inşallah güzelce artar dualariniza talibimm

Evet canim benim dr enox da kullanabilirsin dedi

Masallahz gözün aydinEstrofemi kalp atisina kadar devam mi canim, seninle günlerimiz ayni. Ben hala kontrole gitmedim dr haftaya dedi

Evet canım rabbim hiç ummadığımız an nasip ediyor zaten çok şükür sağlıcakla artsın değerin inşallah Güzel çıkmış maşallah adet gününe kadar artar daha çok

Evet canım rabbim hiç ummadığımız an nasip ediyor zaten çok şükür sağlıcakla artsın değerin inşallah Güzel çıkmış maşallah adet gününe kadar artar
Insallahh insallah yarın kan vericem belli olacak güzelce artarsa da burdayım artık Allahin izniylee Yalnız ben deli gibi dün bir sürü hamilelik uygulaması indirdim bir de doğum tarihini hesaplıyormus uygulamalar benim 1 Ekim çıktı
1 günle maviss_34 topiginden elenememm

Yaa olsun hem burda dur hem ekim grubundaaa 1 günden bişey olmazz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…