2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar özellikle tüp bebek yaptıranlar progestan dex kullanıyorum sabah akşam karnımdan tahmini ne zaman bıraktırır mahvoldu karnım artık

Kimse cevap vermedi bi daha yazayım dedim . benimde bir sorum var . Göğüs yanması oluyormu sizde de ? Yada olan varmı . Benim ara ara sol göğsüm aciyor nasil anlatayim içi yanıyor sanki alev alev .
Canım benim yanma değil ama dokununca sol göğsüm ağrıyor baya

Kimse cevap vermedi bi daha yazayım dedim . benimde bir sorum var . Göğüs yanması oluyormu sizde de ? Yada olan varmı . Benim ara ara sol göğsüm aciyor nasil anlatayim içi yanıyor sanki alev alev .
Bende olmadı hiç, ağrı ve hassasiyet arttığı için belki de, aile hekiminize bı danışın isterseniz, içiniz rahat etsin

Ben nadir bakıyorum canım yeni gördüm bende sızı ve yanma oluyor bazen anlık birşey normal

Evet bana da başladı da aslında kafama takılan şu; bana günde 3 100mg verdi. Hap olarak mı fitil(vajenden) olarak mı daha rahat kullanırsın dedi. Hap istedim. Genel olarak fitil olarak daha etkili diye yazılar okudum ama güncel yorum göremedim ve kimseye soramadım. Bende küçük yuvarlak bir hap var onu hem ağız yoluyla hem vajenden uygulayabiliyomuyuz. Kafam karıştı bilgin varmı?
Günde 1 defa 200mg kullanıyorum ben ağızdan alıyorum bünyem alıştı heralde çok nadir uyku baş dönmesi yapıyor alttan almıyorum bana alttan mantar kaşıntı yapıyor ağızdanda gayet etkili benim baya ağrılarımı azalttı kullanmaya devam et canım illaki etkisi vardır.

X