2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin gebeliğin Ekledim listeye 6 tane İzmirlimiz oldu❤

Lekelenme devam ediyo mu peki
Bi de kaç haftalıksın
Dun afedersiniz yoğun bir parca akinti dusku gri gibi yesil gibi. Ondan sonra kesildi lekelenme
Hayirli olsun bence pozitif gibi epey belirgin cizgi

Aaa ben de felaketim ya bugun ben de alayim olmadi yiyemiyorum yemek resmen.gecmis olsun sana d tez zaman da gecsin de artik tadini cikaralim bu gebeligin

Bu donemlerde kabizlik cok fazla gaz cok fazla o yuzden

25 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum, Sat 5 Aralık. İkinci gebeliğim ilki boş gebelikti İnşallah evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. Keseyi 7 ocakta gördüm kalp atışlarını görmek için 28 ocakta tekrar doktora gideceğim

Son düzenleme:
Evet bnde pantolanlardan aynı sorunu yaşıyorum bu dönemlerde şişkinlik oluyor.mide bulantısı bu sabah çok fazla başladı

Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin gebeligin ne güzel keseyi görmüşsün bebeği de gördün mü çoğu arkadas gördü sanirim keseleri

Şişlik ve ödem etkiliyor canim ilk gebeligimde bende öyleydim mide bulantısı yok fazla olmadı ama sürekli bir açıklama yaşıyordum ya bu sefer temkinli olmak istiyorum çünkü 22 kg almıştım ve yaz aylarına denk geldiği için beni fazlasıyla zorladı

Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin gebeligin ne güzel keseyi görmüşsün bebeği de gördün mü çoğu arkadas gördü sanirim keseleri
Hayır bebeği göremedik 28 ocakta göreceğiz inşallah sizler görebildiniz mi bebeklerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…