2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ahhh insallah şehir disindayiz yapayalniziz oglum çok sıkılıyor insallh cok guzel olur

Sen ben olabilirmisin ?

Alttan muayene nin sakincasini nerde duydunuz, okudunuz, gordunuz? Kulaktan dolma laflarla umarim yanlis bilgilendirme yapmiyosunuzdur..

Ilk cocugumda ilk kontrolumden son kontrolume kadar hep alttan muayene oldum. Karnim dana gibiyken bile ultrasonla olmasa bile alttan yine kontrolunu yapti doktorum. Allaha bin sukur ve vajinal enfeksiyonum oldu (olmamasi icin alttan muayene ekstra onemli), ne bebegime zarari oldu, nede bisey. HIC sevmedigim bu muayene sekli ama yapacak bisey yoktu

Bu arada yarin oglen doktor randevum var. Heyecanliyim Insallah kalbini duyariz veya kesede onu goruruz, hersey yolundadir ve saglikla kavusurum bu guzel beklemenin sonunda ona

Ya simdi gunahini almiim kv’min, ona lafim hic yok iyi anlasiriz. Kadinin yaninda yasiyor diger oglu, ister istemez duyar, soyler kv. Sevincine yenik duser yani. Dogal olarakta karisi duyar. O yuzden soylemek istemiyorum
Benimki eltime asik ben soylesem direk eltime gider olaylar o yuzden aman kalsin

Bu arada yarin oglen doktor randevum var. Heyecanliyim Insallah kalbini duyariz veya kesede onu goruruz, hersey yolundadir ve saglikla kavusurum bu guzel beklemenin sonunda ona
Buradaki arkadaslar boyle yazinca benim aklim burada kaliyor nsallah gupguzel haberlerle gelirsiniz

maviss_34 sonucun ne oldu aceba
bir de beni eklermisin
Çıkmamış canim Yaş Şehir son adet tarihi bir de Kaçıncı çocuk bilgilerinizi yazmanız yeterli eklemem icin
maviss_34 senin kan aldirma ne oldu canim? Guzel haberlerini bekliyoruz!
Sağlık ocağında ilk ve son kan verisim çıkmadı hala
Kuzum guzel haberlerle gel insallah bekliyoruz heyecanla

Gunaydin arkadaslar accaayip basim dönüyor bugun. Mide bulantisina belki kraker de bas dönmesine yapacak birsey biliyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…