2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Yok ya ben hepsinde aynisini yasadim su an bile geberiyorum 😂😂
Analık ne zor ya daha gebeyken basliyor🙈
Ben hic beklemedigim icin testte cift cizgiyi gorunce 'ben dogru mu goruyoruumm ben dogru mu goruyoruumm' diye kosarak salona gitmistim 😂 adam şok
Hahahha baya supriz olmuş gene hiç beklemediği anda 👼ben hala söylemedim hatta ona da dedimki karnım ağrıyor hasta olcam galiba dedim🙈 çok korktum oğlum bugun kan vermeye gittiğimizi anlatacak diye
Valla 10 aydır deniyorduk, banyoda test yapıp, elimde testle yanına gittim, öyle dümdüz şok halimle😂 Aslında hayallerim vardı sürprizle ilgili ama bekleyemedim 😜
Biz kadınlar onca ay hayaller kurup sonrada hiç kurmamıs gibi yasayanlariz hahaha uzun zamandır beklemissiniz eminim ki supriz olmuştur ve bu haber çok iyi gelmiştir size😍

Kizlar iyi akşamlar eşlerinize nasıl söylediniz hamile olduğunuzu? İlk hamileligim de patik almıştım bide kutu almıştım test ile birlikte kutunun içine koyup baya hediye paketi sarmistim açana kadar meraktan catlamisti 😅😅 suan düşünüyorum resmen benden geçmiş gibi ya bu sefer dümdüz söylerim heralde var mı fikriniz😍
Tüp bebek olduğu için saklama şansım olmadı. Tuvalette test yaptım çift çizgiyi görünce ağlayarak çıktım ben hamileyim diye 😀😀

Yok ikisi erkek bu ne bilmiyorum ama erkek hissediyorum yine :) bu arada 2.ciye gebeyken 22haftalikken kaybetmistim
Öyle mi üzüldüm şefaatçi olur inşallah 🙏
Hangi günler hamile kaldın hatirliomusn bnmde kızım var erkek bebek için araştırma yapıyorum tabiki herşeyin hayırlısı

Haftasonu yolcukuk yaptik trenle. Arka koltuktaki bayan kizima laf atti. Kizim ' doktora gidiyoruz annemin karninda kardesim var ismi de cicek olacak 'demesin mi :halay: bizimle hic bu sekilde konusmadi biz de ona bu kadar detayli anlatmadik. Kapmış ortamdan her seyi 🤣

Evet canim ilki erkek öyle olduğunu bilmiyordum bide onda ovulasyon falan bilmiyordum hatta ne zaman ki ilişkide oldu onuda kestiremedigim için şansa oldu biraz tabi ki önemli olan sağlıklı olması ama erkeği tattım Rabbım bir de kiz evlat nasip eder inşallah ♥️😍 yoksa da ikisi de evlat başım üstünde yerleri var 🧿
Aynı bnde herşeyin hayırlısı ama kalbim hayırlı oğlan istiyor onun için yum çatladımi yanlış mı yaptım bilmiyorum herşeyin başı nasip canım

Haftasonu yolcukuk yaptik trenle. Arka koltuktaki bayan kizima laf atti. Kizim ' doktora gidiyoruz annemin karninda kardesim var ismi de cicek olacak 'demesin mi :halay: bizimle hic bu sekilde konusmadi biz de ona bu kadar detayli anlatmadik. Kapmış ortamdan her seyi 🤣
Yaaa yerim tatlı dillerini kaç yaşında canim Allah bağışlasın çocuktan al haberi işte ben bu sebeple çok dillendirmicem oğlana oda söyler biliyorum yarım yamalak konuşuyor ama gene de anlar kaynanam tarafı 😅😅

Öyle mi üzüldüm şefaatçi olur inşallah 🙏
Hangi günler hamile kaldın hatirliomusn bnmde kızım var erkek bebek için araştırma yapıyorum tabiki herşeyin hayırlısı
Aminn Allah razi olsun 😇 inanki hatirlamiyorum ben gecen ay vajinal mantardan mahvoldum geberdim adetten sonra oldu ne olduysa son zamanlarda hic dokundurtmadim mantar vardi cunku.

Masallah benimki 7yasinda 7ay olana kadar soylemeyecegim 😂😂

Yaaa yerim tatlı dillerini kaç yaşında canim Allah bağışlasın çocuktan al haberi işte ben bu sebeple çok dillendirmicem oğlana oda söyler biliyorum yarım yamalak konuşuyor ama gene de anlar kaynanam tarafı 😅😅
4 yasina yakin bayan cokbilmis 🤭 Rabbim hepimizin evlatlarini anne babasiyla buyutmek nasip etsin :dua: kesinlikle söyler 😁 soylemesini kullanarak eşine surpriz yaparsın belki zamani gelince
Masallah benimki 7yasinda 7ay olana kadar soylemeyecegim 😂😂
😂 yaa nasil saklayacaksiniz peki. Bizimki kucuck ama herseyi ortamdan cekmis almis isim bile koymus kardesine :KK70:

4 yasina yakin bayan cokbilmis 🤭 Rabbim hepimizin evlatlarini anne babasiyla buyutmek nasip etsin :dua: kesinlikle söyler 😁 soylemesini kullanarak eşine surpriz yaparsın belki zamani gelince

😂 yaa nasil saklayacaksiniz peki. Bizimki kucuck ama herseyi ortamdan cekmis almis isim bile koymus kardesine :KK70:
Ahaha masallah yavrunuza 😍 ben hickimseye soylemedim henuz sehir disindayiz zaten soyleyecek kimsede yok biz gizleyecegiz oglum asla kardes istemiyor cunku bebek sesinden bile nefret eder o yuzden mumkun mertebe son aşamada soyleyecegiz alistira alistira😂

Aaa evet çok mantıklı neden olmasin ♥️👼
Benim gobegimde 7ay olana kdr hic cikmiyor ondn oyle dedim😂😂😂
Benim boy 1.55 olunca 4 aylik olunca gobus pirtliyor🙈😅 ama bu sefer dikkat edicem yani inşallah 🤣

Ahaha masallah yavrunuza 😍 ben hickimseye soylemedim henuz sehir disindayiz zaten soyleyecek kimsede yok biz gizleyecegiz oglum asla kardes istemiyor cunku bebek sesinden bile nefret eder o yuzden mumkun mertebe son aşamada soyleyecegiz alistira alistira😂
🙂 insallah dilediginiz gibi olur. Boyle cocuklar kardeşleri olduktan sonra degisiyor derler. Hayirlisiyla ikinci yavrunuz dogsun aralarında guzel bir sicaklik olusacaktir 😍 kuzenim de sizin durumunuzdaydi simdi iki kardes yapışık gibiler 🤭

X