2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Peki sen istiyor musun ben çok yıprandım ya geceden belli
Kardeşimin eşi de ilk cocugu kucukken ikinciye hamile olduguni ogrendi ve uzuntuden aglamisti cok kotu olmuştu. Simdi ikinci yegenim dogdu 9 aylik da oldu. Masallah diyeyim aile huzurlari da katlandi ilk yegenim acayip olumlu degisimler gösterdi. Gelinden mutlusu yok cok sukur. Muhakkak zorlugu oluyordur ama tek cocukta da zorlandigimiz olmuyor mu. Icinizi ferah tutun. Size guzellik katacagina eminim insallah

Yaa amin inşallah

Diğer tüm gebeliklerimde belirti üzerine reglden erken test yapmıştım hatta 2 kimyasal gebeliği bu sebeple farkettim.Ama şimdi günüm geçti hala gelen giden yok cumartesi günü olan yerleşme kanamasıysa idrar kitinde çıkar diye umuyorum.eczanenin açılmasını bekliyorum Yarın aile hekimine randevu aldım yarına kadar regl de olmazsam kan tahlili vereceğim

Hayirli olsun arkadaslar insallah sonuna da saglikla devam eder
Masallah epey yuksek bir deger. Kesenin ultrasonda gorunmesi gerekiyor :) hayirli olsun

Selam! Bendede reglden bi sure once lekelenme olmustu, insallah yerlesme lekelenmesidir sizinkide

Bende adet oldum sandim kanamam lekelenmem bile oldu 3gun sürdü sonra kesildi baktm bulantim var geberiyorum hemen eczanedn test aldim pozitif snra kan vs darisi tum isteyenlere insallah 7sene bekledim ben

Merhabalar benide eklermisiniz bat 29 aralik suan 5+6 haftalik hamileyim birde size bir soru sorucam kac gundur mide bulantisi kusmaktan mahvoldum keseyi gorduk kalp atisi icin gitmeme daha 10 gun var o yuzden bugun saglik ocagindaki doktoruma.bulanti ve kusmami soyledim doktor metpamid ilac yazdi kullanan varmi bi zarari varmi hamilelikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…