2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Alemsiniz yaaBen de kalp atışına kadar ailelere söylememeyi düşünüyorum. Bence de herkes sizden duyacak şekilde daha güzel olur, siz onu ayarlayabilirsiniz bence

kızlaar ağustos anneler,i aşırı kalabalık sürekli gündem değişiyor bende ağustos sonunda doğuracam sanırsam beni de mi buraya alsanızzzz ::)
Tabii ki gelebilirsin canim Burda yeni yeni kaynasiyoruz yas Şehir Kaçıncı çocuk birde Sat tarihi alabilir miyim

iinşallah güzel anneler nasıl gidiyor belirti olarak neler yaşıyorsunuzzz umarım hepimişz güzel güzel geçiririz bu dönemiiii :)))

Yaaa bende öyle olurun inşallah nasip artık

Canım bende aynı şekilde 6 haftalıktım doktor 15 gün sonra gel dedi bana. Senin ki niye o kdar uzun tarihe atmış bence 15 gün sonra sen randevu al ve git. Ben bu cumartesi gidicem kontrole. Benimde kese göründü bebek yoktu işte 15 gün sonra gel dedi bakalm hayırlısıyla inşallah bu cumartesi gidicem

Kızlar benimde regl oluyo gibi böyle değişik ağrım oluyo kasıklarımda. Sanki regl oluyo sanıyorum kendimi böyle öyle hafif ağrılar ama çok inceden içerde oluyo :/ sizinde oluyor mu bu?

Kızlar benimde regl oluyo gibi böyle değişik ağrım oluyo kasıklarımda. Sanki regl oluyo sanıyorum kendimi böyle öyle hafif ağrılar ama çok inceden içerde oluyo :/ sizinde oluyor mu bu?
Olmam gereken regl tarihlerimde oldu bu tarz ağrılarım, şimdide sağ ve sol taraflarda ara ara özellikle ayağa kalkınca hissettiğim gerginlik ve çekme gibi ağrılar oluyor.

Okuduğum kadarıyla 7.hafta ve sonrasına kadar bekleniyormuş boş gebelik denilebilmesi için, bence stres yapmamaya çalışın. Bir ay uzun bir süre gibi bence bir, bir buçuk hafta içinde aynı doktor olmasa da bir kadın dogumcuya gidip kontrol olabilirsiniz.

Benimde oyle canim ya hemen ayaklarimin altini yukseltip uzaniyorum hafifliyor agriparim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…