2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Benim de sat 4 Aralık ve 4 Ocak beta değerim 1535, iki günde iki katı oluyor ise sizinle aynı durumdayım, henüz doktor kontrolüne gitmedim ama bence değerimiz normal, umarım herşey yolundadır , dönüşte haberleri bekliyorum

Kızlar icim icimi kemiriyor. Yazmistim buraya da cumartesi gunu kese gorundu ama icinde bebek yoktu. Yani belli belirsiz nokta kadar birşey var gibi dedi. 6+2ydim o gün. Ben bebeği gorur kalp atisini duyarim diye hevesle gitmisken böyle olunca epey modum düştü. Hic belirtim de yok. Ya bos gebelikse diyorum ya da gelisimi durduysa diye icim icimi yiyor. Boyle olup sonradan bebegini goren duyan oldu mi bildiğiniz? Geceleri uykularim kacti zaman gecmek bilmiyor. 1 ay sonra gel dedi doktor

Evet canım tam iki katı değil ama %80 artış oldu iyi habelerle gelirim inşallah

Canım öncelikle elinde değil biliyorum stres yapma en zararlı şey bu sana.evet benim bı tanıdığımda aynısını yaşadı hatta o 8 yada 9. Haftada gördü bebeğini ve şuan 36 haftalık hamile her ihtimal var ama bu tarz örnekler çok

Test yapmadin mi canim
Beni de ekler misiniz? Sat 2 Aralık. Tahmini doğum 8 Eylül. İlk çocuğum olacak. Yaş 26 Ankara
Ekliyorum cnm sağlıkla ilerledim gebeliğin
Degerin çok iyiymiş canim sağlıkla ilerlesn
Maviiiis olmus olmus cok belli silik cizgin hadi insallah hersey yolunda gider Ugurlu geldi bak konular
Ayyy evet uğurlu geldi galiba iki topik de umarım sağlıkla ilerler çok sağol kuzum
Kızlar ağrılarınız sağ kasık sol kasık olarak mi oluyor.yoksa orta kısmında mi oluyor.ben önce ortada hissediyordum.simdi sağ sol değişiyor.normal mi
Yaklasik bi hftadir sol tarafında canım sanki kasık uyuşmuş gibi oluyor
Hoşgeldin canım yaş sehir sat bilgisi birde kaçıncı cocuk bilgilerini yazarsan ekleyim ilk gebelikte ilaç vermişti bana ama çok kullanman taftari değilim kötü olursan kullan demisti
Canim eğer için rahat etmeyecekse farklı bi doktora daha muayene ol

Gercekten böyle haberler almak insani cok rahatlatıyor. Elimde degil gercekten taktim kafaya. Normalde cok evhamli degilimdir ama ne bileyim kurt düştü icime bir kere

Bir ay çok uzun bir süre ilk zamanlar için haftalık yada iki hafta da bir çağırması gerekiyor gene devam edeceksen edersin doktoruna
Ya canim baska sehirdeyiz kolaylik olsun diye oyle söyledi sanirim. Ben de calisiyorum haftaicleri izin almam zor olacak. Bulacagim bir yolunu ne yapayım icime sinmeyecek. Kalp atisini duysam icim rahatlayacak

İnşallahhh bende bu ay kalmak istiyorum ama zor gibi. Prolaktin hormonu 40 çoktı ve idrar yollarımda enfeksiyon çıktı
canım ben şlk ay korunmayı bıraktım kalamadım yumurtalama dönemim geçti kalamadım doktora gittim bütün değerler süperdi prolaktin 36ydı bana 0.5mg dostineks verdi ve bu ay kaldım idrar yolu enf içinde 1 haftalık fitil vermişti

Tatlim bu stres neden? Belli belirsiz var gibi demis iste, ters giden bisey olsaydi emin ol soylerdi. Regl oldun mu? Hayir. Kanda degerlerin nasildi? Iyiydi buyuk ihtimal? Belirti olmak zorunda degil ki, bu sadece cok iyi iste, sonuna kadar boyle olsun insallah:)

Kotuyu cagirma, kotu dusunme. Gayet hamile moduna gec, mutlu ol, sevin, bebegine sevgi asila, stres yukleme. Doktor bi durum olsaydi emin ol daha erken gel derdi.

Bir ay çok uzun bir süre ilk zamanlar için haftalık yada iki hafta da bir çağırması gerekiyor gene devam edeceksen edersin doktoruna
Yurtdisinda boyle degil, benim bildigim Turkiyede de degil? Oyle her hafta veya iki haftada gitmek durumu insallah hicbirimizde gerekli olmaz genelde sorun veya risk olunca bu sekilde olur. Hamileysek ilk kontrolde hersey yolunda gorunuyorsa, gecmiste sorunlar yasanmamissa bir sonrakine bir ay sonra gidilir :)) saglikla ilerlesin insallah!

Yani şöyle diyim kalp atışını duyana kadar haftalık yada on gün de bir çağırdı beni doktorum sonrasında zayeb aylik kontorole dönüyor

Yani şöyle diyim kalp atışını duyana kadar haftalık yada on gün de bir çağırdı beni doktorum sonrasında zayeb aylik kontorole dönüyor
Anladim canim! Yaaaa pozitifiz korkmayin yahu! Saglikla buyur bebislerimiz insallah. Icim icime sigmiyor, haftasonu annemlere gidecektim gitmedim duramam anlatirim diye haha...carsamba kontrolde INSALLAH sonuclar guzel cikar. Anneme ondan sonra vericem mujdeyi..

Insallah umitlerimiz bosa cikmaz!

Ben dayanabilirsem kalp atışını duyana kadar söylemek istemiyorum öncekinden hemen söylemiştik ne sabırsızlık

Ben dayanabilirsem kalp atışını duyana kadar söylemek istemiyorum öncekinden hemen söylemiştik ne sabırsızlık
Su an 6+3 diyor uygulama. Kismet olursa eger haftasonuna 7 haftalik oluyorum, doktorda eger keseyi dolu gorurse, ozaman soylerim diye dusunuyorum. Haftaya annemlerde olacagim tum hafta durmam mumkun degil haha..Kayinvalideme soylemek istemiyorum hemen acikcasi, kocam duramaz zorliicam. Zorlayacagim, cunku ona soylersek kem gozlu elti bozuntusuda duyar onun hemen duymasini istemiyorum. O duyarsa gorumcelerede haber ucar, ordan burdan ucmasini istemiyorum haberin, bizden cikmasini isterim. Bak simdi durduk yere kalbime fesat soktum affet Allahim haha..

O zaman şey de eşine kalp atışını duyalım birlikte söyleriz de canim o şekilde ancak oyalarsin bi eltim yok nasil bi duygu bilemiyorum onun yerine kaynanalik yapan bir kocam var hahahah sağlıkla ilerlesin insallah kuzucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…